מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

עמק חפר: שר הרווחה יצחק הרצוג ביקר וסייר בישובי המועצה האזורית

מנכ”ל משרד הרווחה, נחום איצקוביץ’, שכיהן כראש המועצה הציע לעובדי מחלקת הרווחה בעמק חפר, להיערך ל”משבר הכלכלי” הצפוי שיכול להביא למחלקה פונים חדשים רבים ◄ השר הרצוג והמנכ”ל איצקוביץ, אישרו סיוע במספר נושאים בהם ליווי קהילתי להרחבות בישובים
עמק חפר: שר הרווחה יצחק הרצוג ביקר וסייר בישובי המועצה האזורית
עמק חפר: שר הרווחה יצחק הרצוג ביקר וסייר בישובי המועצה האזורית

“יש לכם מועצה נפלאה, אתם מקום שכל הארץ מדברת עליו כדגם לחיקוי ולי באופן אישי יש אהבה גדולה לעמק” – דברים אלה אמר שר הרווחה והשירותים החברתיים, יצחק (בוז’י) הרצוג בתום ביקור וסיור עבודה בישובי המועצה האזורית עמק חפר.

לסיורו של השר, נוסף נופך מיוחד בזכות העובדה ששותפו לסיור היה מנכ”ל משרדו, נחום איצקוביץ’, שכיהן כראש המועצה האזורית עמק חפר במשך כ-12 שנים.

כשהם מלווים ע”י רני אידן ראש המועצה האזורית עמק חפר, הגיעו האורחים למרכז היום לחבר הוותיק, “בית דוד”, שם שמעו סקירה מקיפה על נושא הטיפול בקשיש בעמק חפר מפי יו”ר האגודה לחבר הוותיק, נפתלי בן – סירא ומנהלת “בית דוד”, הגב’ עמירה למדני. כן, נפגשו עם “וותיקי העמק” במהלך פעילות.

השר והמנכ”ל, התבקשו לסייע במימון הסעות הקשישים הזקוקים לניידות ל”בית דוד”, זאת מאחר והמועצה ו”בית דוד” החליטו להסיע למקום כל מי שמתקשה ב-ניידות, נושא שכרוך בעלות גבוהה ומבלי שהוא מתוקצב ע”י המשרד.

בהמשך הגיעו לבית “יד לבנים”, המהווה חלק מהספרייה האקדמית המשוכללת שנבנתה במרכז האקדמי רופין כפרויקט משותף למרכז ולמועצה. ביחד עם נשיאת המרכז, פרופ’ שוש ארד, סיירו בקומפלקס המיוחד וקיבלו הסברים על “המרכז לגישור קהילתי”, שייפתח במקום במהלך נובמבר מחברי הנהלת המרכז.

לדברי יאיר כפרי מיוזמי ומקימי המרכז וניצה קרפל מנהלת “מרכז הגישור”, מדובר במרכז אשר אמור להוות מודל של משרד המשפטים במרחב הכפרי.

בפגישת עבודה במועצה בה השתתפו עובדי מחלקת הרווחה, הציגו מנהלת המחלקה, גלית גרופר ורני אידן ראש המועצה האזורית עמק חפר, את הבעיות המרכזיות העומדות בפני המחלקה, את תחומי הפעילות, התוכניות המופעלות, פרויקטים מיוחדים ובקשות לסיוע תקציבי מהמשרד.

השר הרצוג והמנכ”ל איצקוביץ’, אישרו סיוע במספר נושאים בהם ליווי קהילתי להרחבות בישובים, שיהווה גם פרויקט פיילוט של משרד הרווחה ותוכניות בתחום הילד והנוער. באשר לבקשה לסייע במימון הסעות הקשישים ל”בית דוד”, אמר השר הרצוג, כי נושא זה, בהיבט נרחב יותר נבחן בימים אלה ע”י המנכ”ל.

לדברי בכירים במשרד הרווחה שנילוו לשר בביקור, המאפיין את עמק חפר הוא שותפות קהילתית ויישום מוצלח של פרויקטים מיוחדים.

בדברי הסיכום הציע איצקוביץ’ לעובדי המחלקה להיערך ל”משבר הכלכלי” הצפוי שיכול להביא למחלקה פונים חדשים רבים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן