איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

קרוב לשני מיליון איש ביקרו השנה בחופי חוף הכרמל

עונת הרחצה מסתיימת רשמית ◄ אברהם רבינוביץ מנהל רישוי עסקים ואתרי רחצה במועצה: “השנה היו שני תביעות של נופשים בחופים הלא המוכרזים- הבונים ואזור נוה ים. זו גם ירידה של 50% מהממוצע השנתי”.
קרוב לשני מיליון איש ביקרו השנה בחופי חוף הכרמל
קרוב לשני מיליון איש ביקרו השנה בחופי חוף הכרמל

המועצה האזורית חוף הכרמל סוגרת את עונת הרחצה רשמית ביום שלישי הקרוב (28.10.08) ומסכמת את שנת 2008, כשנה מוצלחת ביותר. במהלך הקיץ ביקרו רק בחופים המוכרזים 410 אלף איש, בשמורת הטבע הבונים 180 אלף ובחופים הפתוחים קרוב לשני מיליון איש.

חופי המועצה משתרעים על 38 ק”מ, מצפון כפר גלים עד דרום קיבוץ שדות ים, כאשר מתוכם 4 חופים מוכרזים (המותרים לרחצה; חוף נווה ים, חוף דור, חוף אקוודוקט וחוף נמל קיסריה) שמהווים 2 ק”מ.

עוד עולה מסיכום השנה; ירידה משמעותית של 50% בהיקף הנסיעות של רכבים בחופים וזאת מכיוון שהמועצה לקחה על עצמה לאכוף באופן משמעותי את חוק איסור נהיגה בחופים בשיתוף משטרת ישראל, (למרות שהמשרד להגנת הסביבה לא תקצב השנה תקציבים לאכיפת ההרכבים).

לדברי כרמל סלע ראש המועצה האזורית חוף הכרמל; “התברכנו באזור חוף הכרמל בחופים הכי יפים בארץ ואנו עושים הכל כדי לשמור עליהם. בין היתר בנינו השנה סוכות מציל חדשות, ביצענו שילוט מקיף ואף קידמנו תוכניות לשימור האתרים כדוגמת תוכנית לשימור חוף הבונים יחד עם משרד ו-רשות הטבע והגנים”.

לדברי אברהם רבינוביץ מנהל רישוי עסקים ואתרי רחצה במועצה; “השנה היו שני תביעות של נופשים בחופים הלא המוכרזים; הבונים ואזור נוה ים. זו גם ירידה של 50% מהממוצע השנתי”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן