פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

המועצה האזורית חוף הכרמל: עכשיו אפשר לשחק פאטאנק וטניס גם בישוב עתלית

מרכז ספורט חדש בישוב בהיקף של כ 750 אלש”ח ◄ בני מכבי יו”ר ועד עתלית; “מתחם בית יוסף היה בית ספר שננטש והיום משמש כמרכז פעילות נוער חי, בעתיד הכוונה היא ליצור מתחם קהילתי הכולל מועדון נוער”.
המועצה האזורית חוף הכרמל: עכשיו אפשר לשחק פאטאנק וטניס גם בישוב עתלית
המועצה האזורית חוף הכרמל: עכשיו אפשר לשחק פאטאנק וטניס גם בישוב עתלית

המועצה האזורית חוף הכרמל השיקה מגרש ספורט איכותי וקומפלקס מתקני ספורט לתושבי עתלית בהיקף של 750 אלף שקלים. הקומפלקס, הממוקם בלב עתלית כולל מגרש טניס, מגרש משולב קט רגל וכדורסל ומתחם פאטאנק. (פטאנק – Petanque-player הוא משחק כדור ייחודי אשר משלב טקטיקה, יכולות חשיבה וקואורדינציה.) הפרויקט מהווה חלק מתוכנית ההשקעות בכל ישובי חוף הכרמל לטיפוח ויצירת מקומות לחיי קהילה בריאה.

“מתחם בית יוסף”, הינו תחם אשר היה בעבר בית ספר והפך למרכז קהילתי, משך זמן הבניה ארך כארבעה חודשים.

כרמל סלע ראש המועצה האזורית; “הישוב עתלית הוא יישוב עם המון פוטנציאל, מאז האיחוד אנו משקיעים רבות על מנת להביא את הישוב לרמה נאותה. הישוב עבר שדרוג וטיפול בכל התשתיות והיד עוד נטויה”.

חגי עטיה מזכיר עתלית; “זהו מתחם ברמה גבוהה, במטרה לאפשר לנוער ולתושבים ליהנות ממתקן איכותי שהיה חסר מאוד ביישוב על מנת להעצים את תחום בספורט ואת התחושה הקהילתית של הישוב”.

בני מכבי יו”ר ועד עתלית; מתחם “בית יוסף היה בית ספר שננטש והיום משמש כמרכז פעילות נוער חי, בעתיד הכוונה היא ליצור מתחם קהילתי הכולל מועדון נוער. אני שמח וגאה על שיתוף הפעולה עם המועצה והנכונות לתרום ולפתח תמיד”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן