ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

המועצה האזורית חוף הכרמל: עכשיו אפשר לשחק פאטאנק וטניס גם בישוב עתלית

מרכז ספורט חדש בישוב בהיקף של כ 750 אלש”ח ◄ בני מכבי יו”ר ועד עתלית; “מתחם בית יוסף היה בית ספר שננטש והיום משמש כמרכז פעילות נוער חי, בעתיד הכוונה היא ליצור מתחם קהילתי הכולל מועדון נוער”.
המועצה האזורית חוף הכרמל: עכשיו אפשר לשחק פאטאנק וטניס גם בישוב עתלית
המועצה האזורית חוף הכרמל: עכשיו אפשר לשחק פאטאנק וטניס גם בישוב עתלית

המועצה האזורית חוף הכרמל השיקה מגרש ספורט איכותי וקומפלקס מתקני ספורט לתושבי עתלית בהיקף של 750 אלף שקלים. הקומפלקס, הממוקם בלב עתלית כולל מגרש טניס, מגרש משולב קט רגל וכדורסל ומתחם פאטאנק. (פטאנק – Petanque-player הוא משחק כדור ייחודי אשר משלב טקטיקה, יכולות חשיבה וקואורדינציה.) הפרויקט מהווה חלק מתוכנית ההשקעות בכל ישובי חוף הכרמל לטיפוח ויצירת מקומות לחיי קהילה בריאה.

“מתחם בית יוסף”, הינו תחם אשר היה בעבר בית ספר והפך למרכז קהילתי, משך זמן הבניה ארך כארבעה חודשים.

כרמל סלע ראש המועצה האזורית; “הישוב עתלית הוא יישוב עם המון פוטנציאל, מאז האיחוד אנו משקיעים רבות על מנת להביא את הישוב לרמה נאותה. הישוב עבר שדרוג וטיפול בכל התשתיות והיד עוד נטויה”.

חגי עטיה מזכיר עתלית; “זהו מתחם ברמה גבוהה, במטרה לאפשר לנוער ולתושבים ליהנות ממתקן איכותי שהיה חסר מאוד ביישוב על מנת להעצים את תחום בספורט ואת התחושה הקהילתית של הישוב”.

בני מכבי יו”ר ועד עתלית; מתחם “בית יוסף היה בית ספר שננטש והיום משמש כמרכז פעילות נוער חי, בעתיד הכוונה היא ליצור מתחם קהילתי הכולל מועדון נוער. אני שמח וגאה על שיתוף הפעולה עם המועצה והנכונות לתרום ולפתח תמיד”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן