פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

המועצה האזורית חוף הכרמל, מציעה: טרמפ-Pool

ראש המועצה; נסיעה משותפת (Car pool) היא דרך מקובלת בעולם המערבי להגיע לעבודה או ללימודים בנוחיות מקסימלית, תוך חיסכון בכסף ובזמן. על כן, החלטנו לנסות ולהקל על תושבים ולהעניק להם את האפשרות הזו
המועצה האזורית חוף הכרמל, מציעה: טרמפ-Pool
המועצה האזורית חוף הכרמל, מציעה: טרמפ-Pool

המועצה האזורית חוף הכרמל מרחיבה את שירותיה לתושב, והיא תעניק תיווך של טרמפים של קהילת חוף הכרמל במטרה לעודד נסיעה בקבוצות, לשפר את איכות הסביבה ולהוזיל את הנסיעה. לדברי אנשי המועצה היצירתיים, הגיע הזמן להפסיק לחכות לתחבורה ציבורית, להפסיק לשלם הון למוניות ולהסיע את הילדים לאירועים ולצבא פשוט וקל להצטרף למישהו שכבר נוסע לשם – ולעזור לו קצת בדלק. ולנהגים – הדרך הקלה ביותר לצמצם את עלויות הדלק קחו אתכם טרמפיסט יעלה לכם פחות.

מדובר בשירות המיועד לבעלי מכוניות המחפשים שותפים לנסיעות (קבועות או חד פעמיות) או לטרמפיסטים המעוניינים להשתתף בנסיעות. מעכשיו יוכלו התושבים לאתר זה את זה כדי להוזיל ככל הניתן את ההגעה ליעדם. תושב המעוניין בטרמפ או להעניק טרמפ ישלח מייל לכתובת: hcarmel.org.il @ilanit בצירוף פרטי ציון הדרך, חזרה, שעות וכתובת מייל.

השירות יעניק מגוון יתרונות, בין היתר, נמנים:

יתרון כלכלי: נסיעה בקבוצות מחלקת את עלות הנסיעה בין אנשי הקבוצה ולכן יכולה אף להיות זולה יותר משימוש בתחבורה הציבורית למיניה.

יתרון חברתי: נסיעה עם שותפים יכולה לפתח קשרים ישנים / חדשים, ועוזרת להעביר את הנסיעות הארוכות בצורה יותר מהנה. כמו כן נסיעה ביחד יכולה לעזור בשמירה על עירנות. שיפור איכות הסביבה: ככל שיותר אנשים יסעו בקבוצות במקום לנסוע לבדם במכוניתם הפרטית, כך ייפלט פחות גז רעיל מהמכוניות.

כרמל סלע ראש המועצה; “נסיעה משותפת (Car pool) היא דרך מקובלת בעולם המערבי להגיע לעבודה או ללימודים בנוחיות מקסימלית, תוך חיסכון בכסף ובזמן. על כן, החלטנו לנסות ולהקל על תושבים ולהעניק להם את האפשרות הזו”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן