איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

המועצה האזורית חוף הכרמל נערכת לרגל החופש הגדול

שוטטות לילית מסוכנת לאורך כביש מס’ 4 ■ נהיגה ללא רישיון ■ שימוש באלכוהול ■ היעדר מקומות תעסוקה ■ היעדר פיקוח הורי – כל אלו הם מעט מהבעיות שעלולות לעלות בחופש הגדול.
המועצה האזורית חוף הכרמל נערכת לרגל החופש הגדול
המועצה האזורית חוף הכרמל נערכת לרגל החופש הגדול

מחלקת נוער במועצה האזורית חוף הכרמל נערכת לחופש הגדול, בין היתר פתחה בסדרת מפגשים רחבי היקף על מנת לטפל בבעיות העולות בחופש הגדול. בפורום השתתפו גורמים ממשרד החינוך, השוטר הקהילתי, מחלקת רווחה, מרכז מיר”ב, מחלקת הנוער, מחלקת התרבות, מחלקת הספורט.

הפורום, ביוזמת רפי אבני מנהל מחלקת נוער דן בבעיות והקשיים הצפויים במהלך החופשה. בין היתר שוטטות לילית מסוכנת ומפריעה ביישובים ולאורך כביש 4. צמצום התקשורת בין בעלי התפקידים השונים ובינם לבין בני הנוער, נהיגה ללא רישיון, שימוש באלכוהול, היעדר מקומות תעסוקה, היעדר פיקוח הורי.

הוגדרו קבוצות לדיון והחלטות לביצוע ומניעה. בין היתר שדרוג התקשורת ודרכי העברת האינפורמציה והסברה לבעלי תפקידים, בני הנוער והורים, הוצאת מזכר הנחיות החוק, הגברת התקשורת בין השוטר הקהילתי והגורמים המטפלים בנוער לאורך השנה ובחופשות.

פעילות לילית – ספורט במתקני המועצה השונים וביישובים. עיבוי פעילות בשעות היום ע”י רכזי הנוער הישובים, הגברת הפיקוח לאורך כביש מספר 4 וביישובים בשעות הלילה, סדנאות, מחנאות קיץ, קורסים שונים לנוער, סיירת הורים ועוד…

כרמל סלע ראש המועצה; “אנו עומדים בפתחו של “החופש הגדול” וחשים תחושת אחריות כבדה לשלומם של מאות התלמידים והילדים. על כן, מטרת הפורום לדון מה יעשו ילדים ובני נוער בחופש הגדול. מעבר לעיסוק הפרקטי, לי היה חשוב איזה פתרונות אפשר למצוא לילדים ולבני נוער בחופש הגדול.

חשוב לשמור על כללי בטיחות בפעילויות המאפיינות את החופש הגדול, ולנקוט באמצעי זהירות על מנת למנוע את האפשרות לפגיעה”.

הגברת התקשורת בין השוטר הקהילתי והגורמים המטפלים בנוער לאורך השנה ובחופשות
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן