איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

עובדי המועצה האזורית חוף הכרמל יתרמו 25,000 ש”ח ממשכורותם לתושבים נזקקים לליל הסדר

“קמחא דפסחא” נוסח כרמל סלע, ראש המועצה; “מעשה זה מעיד על נכונות המועצה ותחושת האכפתיות והסולידריות לתושב. מצווה לתרום לפני חג הפסח צדקה למשפחות נזקקות על מנת שיוכלו לקנות את מצרכי החג על מנת שבחוף הכרמל לא יהיה בית אחד שלא יוכל לעשות כן”.
עובדי המועצה האזורית חוף הכרמל יתרמו 25,000 ש
עובדי המועצה האזורית חוף הכרמל יתרמו 25,000 ש”ח ממשכורותם לתושבים נזקקים לליל הסדר

המועצה האזורית חוף הכרמל, החליטה לפתוח במבצע “קמחא דפסחא” בתחומי המועצה האזורית חוף הכרמל, המטרה היא שכל משפחה בחוף הכרמל תעביר את הסדר בצורה נאותה.

המבצע נערך זו השנה הרביעית בהיקף של 25,000 שקלים לכ-70 משפחות תושבי חוף הכרמל במצוקה. הכסף מועבר דרך מחלקת רווחה למכולות האזור ומשם למשפחות.

מדובר מנהג יהודי עתיק לתת לעניים קמחא דפסחא או בשמו האחר “מעות חיטים” למי שאין ידו משגת לעשות סדר פסח כראוי.

לדברי כרמל סלע, ראש המועצה האזורית חוף הכרמל; “מעשה זה, מעיד על נכונות המועצה ותחושת האכפתיות והסולידריות לתושב. מצווה לתרום לפני חג הפסח צדקה למשפחות נזקקות על מנת שיוכלו לקנות את מצרכי החג, אנו תורמים למשפחות נזקקות מזון בסיסי להעביר את ליל הסדר על מנת שב-חוף הכרמל לא יהיה בית אחד שלא יוכל לעשות כן”.

לדברי דני אדלר, גזבר המועצה; “מדובר בסולידריות מדרגה ראשונה, מעשה ערכי שאנו עובדי המועצה אשר משרתים את האזור מוצאים לנכון לתרום משכרנו עבור משפחות נזקקות”.

שוש אלזרע מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים; “מדובר במסורת רבת שנים בה עובדי המועצה נרתמים ותורמים מכספם לקהילת חוף הכרמל. אני רוצה להודות ל-בית חב”ד עתלית על העזרה והשיתוף”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן