פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

עובדי המועצה האזורית חוף הכרמל יתרמו 25,000 ש”ח ממשכורותם לתושבים נזקקים לליל הסדר

“קמחא דפסחא” נוסח כרמל סלע, ראש המועצה; “מעשה זה מעיד על נכונות המועצה ותחושת האכפתיות והסולידריות לתושב. מצווה לתרום לפני חג הפסח צדקה למשפחות נזקקות על מנת שיוכלו לקנות את מצרכי החג על מנת שבחוף הכרמל לא יהיה בית אחד שלא יוכל לעשות כן”.
עובדי המועצה האזורית חוף הכרמל יתרמו 25,000 ש
עובדי המועצה האזורית חוף הכרמל יתרמו 25,000 ש”ח ממשכורותם לתושבים נזקקים לליל הסדר

המועצה האזורית חוף הכרמל, החליטה לפתוח במבצע “קמחא דפסחא” בתחומי המועצה האזורית חוף הכרמל, המטרה היא שכל משפחה בחוף הכרמל תעביר את הסדר בצורה נאותה.

המבצע נערך זו השנה הרביעית בהיקף של 25,000 שקלים לכ-70 משפחות תושבי חוף הכרמל במצוקה. הכסף מועבר דרך מחלקת רווחה למכולות האזור ומשם למשפחות.

מדובר מנהג יהודי עתיק לתת לעניים קמחא דפסחא או בשמו האחר “מעות חיטים” למי שאין ידו משגת לעשות סדר פסח כראוי.

לדברי כרמל סלע, ראש המועצה האזורית חוף הכרמל; “מעשה זה, מעיד על נכונות המועצה ותחושת האכפתיות והסולידריות לתושב. מצווה לתרום לפני חג הפסח צדקה למשפחות נזקקות על מנת שיוכלו לקנות את מצרכי החג, אנו תורמים למשפחות נזקקות מזון בסיסי להעביר את ליל הסדר על מנת שב-חוף הכרמל לא יהיה בית אחד שלא יוכל לעשות כן”.

לדברי דני אדלר, גזבר המועצה; “מדובר בסולידריות מדרגה ראשונה, מעשה ערכי שאנו עובדי המועצה אשר משרתים את האזור מוצאים לנכון לתרום משכרנו עבור משפחות נזקקות”.

שוש אלזרע מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים; “מדובר במסורת רבת שנים בה עובדי המועצה נרתמים ותורמים מכספם לקהילת חוף הכרמל. אני רוצה להודות ל-בית חב”ד עתלית על העזרה והשיתוף”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן