מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

עמק חפר לשר לביטחון פנים: המשטרה חייבת לתת מענה למכת הגניבות

ראש מועצת עמק חפר, רני אידן לשר לביטחון פנים דיכטר: מדובר בכמות הבלתי נסבלת של פריצות לבתים בישובי עמק חפר” • פרויקט “משמר הישוב” הוכנס כיעד לשנת 2008 ונמצא בתוכנית העבודה • במסגרת הגדלת תוספת כח אדם של 1000 שוטרים לתחנות, גם אזור נתניה עמק חפר
עמק חפר לשר לביטחון פנים: המשטרה חייבת לתת מענה למכת הגניבות
עמק חפר לשר לביטחון פנים: המשטרה חייבת לתת מענה למכת הגניבות

“מצוקת תושבי עמק חפר בכל הקשור לביטחונם האישי הולכת וגדלה. מדובר בעליה דרמטית של 13% לעומת שנה שעברה במקרי הפריצות לבתים. אני פונה אליך בקריאה – משטרת ישראל חייבת לתת מענה לכמות הבלתי נסבלת של פריצות לבתים בעמק חפר. מגיע לתושבים שלנו עמק בטוח”. – דברים אלה אמר ראש המועצה האזורית עמק חפר, רני אידן, לשר לביטחון פנים, אבי דיכטר, בפגישת עבודה שנערכה במרכז השיטור הקהילתי בישובי עמק חפר.

קדם למפגש סיור שערך אידן עם השר ומפקד מג”ב, ניצב ישראל יצחק, בישובים כפר מונש ובישוב בית הלוי, כדי לעמוד מקרוב על דרכי ההתמודדות של ישובים אלה עם מכת הפריצות.

אידן, פירט בפני השר מודל התמודדות שפיתח מושב כפר מונש בכותרת “משמר הישוב”. על פי המודל עברו 60 מחברי המושב תוכנית אימונים וכל לילה 15 מהם מהווים ככיתת כוננות ומוכנים להקפצה תוך דקות ספורות ברגע שנודע על ניסיון פריצה. בדרך זאת הצליחו אנשי מונש למנוע עשרות ניסיונות פריצה לבתים בישוב.

ראש המועצה האזורית עמק חפר, ביקש מהשר לסייע לישוב זה ולישובים נוספים המעוניינים לאמץ את המודל בטכנולוגיות ובציוד עזר כדי לשפר את מהירות תגובתם ויכולותיהם. עוד ביקש שת”פ מודיעיני בין המשטרה והישובים בנושא.

כמו כן, ביקש אידן מהשר את סיועו בשינוי חקיקה בנושא רישוי להקמת שערים מסיביים כאמצעי מיגון מרכזי בישובים.

יו”ר ועדת הביטחון במועצה, רונן בן-נון, וקב”ט המועצה, דוד שוהם, ביקשו סיוע במרכיבי ביטחון שונים כגון; החלפת ניידות ישנות, החלפת כלי נשק לקצרים יותר לכיתת הכוננות, חיזוק כח השיטור בישובי קו התפר, סמוכי התפר ובבת חפר והגדלת תקציב הביטחון השוטף בישובי קו התפר.

השר אבי דיכטר, הודיע, כי פרויקט “משמר הישוב” הוכנס כיעד לשנת 2008 ונמצא בתוכנית העבודה. כן, ציין כי במסגרת הגדלת תוספת כח אדם של 1000 שוטרים לתחנות, גם אזור נתניה, עמק חפר יקבל את הקצאתו, דבר שבודאי יורגש בשטח.

עוד ציין השר דיכטר את הכוונה להחמיר בענישה בנוגע לעברייני רכוש, סנקציה שתהווה גורם מרתיע, והבטיח לבדוק את נושא החקיקה שתאפשר הצבת שערים יעילים בכניסות לישובים.

מתאמת מניעת סמים, אלכוהול ובטיחות בדרכים במועצה, לימור לוין, ומרכזת תחום הנוער במועצה, מאיה חסיד, הציגו בפני השר פעילות ענפה הנעשית במועצת עמק חפר בנושאים עליהם הן מופקדות ובכל הקשור למניעת אלימות נוער.

השתתפו במפגש חברות הנהלת המועצה מטי יוגב והגב’ מירי קאשי, קצין ישובים מג”ב, נצ”מ יזהר פלד, ראש ענף מתנדבים במג”ב, סנ”צ מאיר בר חן, נצ”מ אמיתי לוי, מפקד מג”ב מרכז, נצ”מ רון גרטנר, מפקד תחנת משטרת נתניה, סנ”צ ארז יפת, מפקד גדוד שרון, רס”ר שמוליק אחינועם, רס”ר גיא דישון, רס”ר צור רוקח.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן