מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

סקס | Sex

דורקס Durex מחלקת אלפי קונדומים בחודש המודעות לאיידס

בשיתוף פעולה עם משרד הבריאות ונציגי התאחדות הסטודנטים לרפואה מחולקים הקונדומים בקניונים ומרכזי בילוי ברחבי הארץ • המטרה: להגביר את המודעות לאיידס ולמחלות מין
דורקס Durex מחלקת אלפי קונדומים בחודש המודעות לאיידס
דורקס Durex מחלקת אלפי קונדומים בחודש המודעות לאיידס

לרגל יום האיידס הבינלאומי וחודש המודעות למחלה תרמה חברת ניאופרם, נציגת (Durex) דורקס בישראל, אלפי קונדומים – במסגרת הפעילות להגדלת המודעות לאיידס ולמחלות מין אחרות.

במספר מתחמים גדולים של בתי קולנוע, כמו הסינמה סיטי בגלילות, בעיר רעננה, במרכז עזריאלי, בקריות, במתחם חיפה ובעיר באר שבע – חולקו אלפי קונדומים של דורקס ביחד עם גלויות של משרד הבריאות ובהן תזכורת לציבור בדבר הצורך להיבדק, וקו טלפון לייעוץ.

בשיתוף פעולה עם נציגי התאחדות הסטודנטים לרפואה מחולקים במהלך השבוע אלפי קונדומים של דורקס, חומרי הסברה וסרטים אדומים – בקניונים ובמרכזי בילוי ותחבורה ברחבי הארץ. בנוסף, יחלקו דיילי דורקס אלפי קונדומים במכללה הבינתחומית בעיר הרצליה, במכללה למינהל בעיר ראשל”צ ובמכללה האקדמית תל אביב–יפו.

בנוסף, במהלך חודש דצמבר יחולקו לתלמידי ט’-י”ב בעיר כרמיאל מאות קונדומים של דורקס, תרומת ניאופרם, במסגרת הפעילויות שיזמה מועצת הנוער העירונית להעלאת המודעות למחלת איידס.

אגב, מסקר בינלאומי שנערך לא מכבר, וכלל את ישראל, עולה, כי המודעות בקרב צעירים בישראל למחלות מין הינה מהנמוכות בעולם המערבי. תוצאות הסקר מחזקות את הצורך בפעילות כגון זו שמקיימת דורקס – להגברת המודעות בקרב הצעירים בישראל.

דורקס Durex, הינה חברת הקונדומים הוותיקה והגדולה ביותר בעולם. קונדומי דורקס נמכרים ב- 150 מדינות, והינם הנמכרים ביותר גם בישראל.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן