פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

ספרים | סופרים

הוצאת מפה תוציא לאור ספרים, אטלסים ומפות שייוחדו לחגיגות 60 שנה למדינה

בחודש הקרוב תצא לאור מפה מתקפלת “60 לישראל – מפת כבישים ואתרים”, המשולבת עם מדריך 60 האתרים היפים והחשובים בישראל • פרט לספרים ולמפות, מפה תוציא לאור השנה מהדורות מעודכנות של כל האטלסים שלה. הם יראו אור בחודש פברואר
הוצאת מפה תוציא לאור ספרים, אטלסים ומפות שייוחדו לחגיגות 60 שנה למדינה
הוצאת מפה תוציא לאור ספרים, אטלסים ומפות שייוחדו לחגיגות 60 שנה למדינה

מסתבר, כי 60 שנים, אכן “הולכות ברגל”; הוצאת מפה, המתמחה בהוצאה לאור של ספרי טיולים, נופש ופנאי, של מפות נושאיות ושל אטלסים, תקדיש את השנה הקרובה לחגיגות 60 שנה למדינה. במסגרת הפרויקט של מפה יפורסמו אלבום, ספר טיולים, אטלסים ומפות נושאיות בעברית, צרפתית ואנגלית.

הספר הראשון שיראה אור במסגרת זו של “מפה” הוא האלבום “60 שנה וטיולים”, שיצא לאור בחודש דצמבר. הספר לוקח את הקורא למסע משולב בזמן ובמרחב – טיול לאורכה ולרוחבה של ישראל, יחד עם מסע לעומק ההיסטוריה של המדינה. הספר מציג רקע היסטורי לכל שנה וטיול המתאים לאותו רקע היסטורי- לכל שנה הטיול שלה.

הטיולים נכתבו על ידי מדריך הטיולים הוותיק, עומר יגאל. את הספר מלוות כתבות שנכתבו בידי אורן נהרי, עורך חדשות החוץ של ערוץ 1 בטלוויזיה, הפורשות מגוון רחב של נושאים ותחומים מתולדות המדינה.

הספר השני שיראה אור במסגרת הפרויקט של מפה הוא “מצעד הטיולים” שיראה אור בינואר 2008. הספר מחולק לששה שערים; טיולי מים, טיולים רומנטיים, טיולים למיטיבי לכת, טיולים היסטוריים, טיולי משפחות וטיולי פרחים. בכל שער “עשרת הטיולים הגדולים” בנושא. המסלולים נכתבו על ידי מיטב מדריכי הטיולים בארץ.

בנוסף, תצא לאור מפה מתקפלת; “60 לישראל – מפת כבישים ואתרים”, המשולבת עם מדריך 60 האתרים היפים והחשובים בישראל וכוללת את כל הכבישים בארץ, כל היישובים וכל הצמתים. המפה תצא לאור בשפה עברית בחודש הקרוב ובחודשים הקרובים תצא לאור גם בשפות צרפתית ובאנגלית.

פרט לספרים ולמפות, מפה תוציא לאור השנה מהדורות מעודכנות של כל האטלסים שלה. האטלסים יראו אור בחודש פברואר.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן