מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

נעים ברכב

רכבת ישראל תפעיל מהיום יום הזיכרון וביום העצמאות לוח זמנים מיוחד

0
0

תינתן הנחה של 50 אחוזים לבני המשפחות השכולות, עם הצגת תעודה ברכבות שתופעלנה על פי לוח הזמנים המיוחד ■ הן ביום הזיכרון והן ביום העצמאות, לא יהיה שירות מקומות שמורים ■ חברות אגד ודן נערכו היום לתגבר את הקווים
רכבת ישראל תפעיל מהיום יום הזיכרון וביום העצמאות לוח זמנים מיוחד
רכבת ישראל תפעיל מהיום יום הזיכרון וביום העצמאות לוח זמנים מיוחד

רכבת ישראל תפעיל החל מהיום 23.4.07 יום הזיכרון וביום העצמאות לוח זמנים מיוחד; עד לשעות 17:00 ו-18:00 יופעלו הרכבות לפי לוח הזמנים השוטף של אמצע השבוע, אך משעות אלו ואילך יופעלו הרכבות לפי לוח זמנים מיוחד.

ביום שלישי, בתאריך 24.4.07 חג יום העצמאות יופעלו כל הרכבות כרכבות מאספות העוצרות בכל התחנות בקו נסיעתן. הרכבות יופעלו לאורך היום במחזוריות של שעה או שעתיים בהתאם למצוין בלוח הזמנים באתר האינטרנט או במודיעין הרכבת.

החל משעות הצהריים יופעל בהדרגה לוח זמנים מיוחד, שונה מהרגיל.

פירוט השינויים:

1. החל מהשעה 14:20 הרכבות תופעלנה בהדרגה על פי לוח זמנים מיוחד, שונה מהרגיל. אנא שימו לב: בכל קו המעבר ללוח הזמנים המיוחד יתבצע בשעה שונה.
2. תופעלנה רכבות נוספות בשעות הצהרים כתגבור.

ביום הזיכרון החל היום 23/04/07 יהיו שינויים בלוח הזמנים. לתשומת ליבכם: שירות הרכבות יסתיים מוקדם מהרגיל.

תינתן הנחה של 50% אחוזים לבני המשפחות השכולות, עם הצגת תעודה. ברכבות שתופעלנה על פי לוח הזמנים המיוחד, הן ביום הזיכרון והן ביום העצמאות, לא יהיה שירות מקומות שמורים.

השינויים יפורסמו במודיעין הרכבת 03-5774000 או ב-5770* מכל טלפון ובאתר האינטרנט; www.israrail.org.il.

גם חברות אגד ודן נערכו היום לתגבר את הקווים, ובמיוחד את הקווים שמובילים לבתי העלמין. הסעות ללא תשלום יצאו מהתחנה המרכזית בעיר להר הרצל, ולבתי העלמין הצבאיים.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן