פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

נעים ברכב

נתניה: סע לשלום, המפתחות בפנים וגם… דו”ח החניה שאינו שלך

אם מצאתם על שמשת רכבכם דו”ח תנועה עירוני, רצוי שתבדקו אם מספר הרכב המופיע על הדו”ח זהה למספר הרכב שלכם ■ “מדובר בשיטת ’מצליח’. עבריין התנועה מצמיד את הדו”ח שקיבל לרכב אחר. מרבית האנשים לא בודקים אם מספר הרכב זהה והמסודרים ממהרים לשלם”.
נתניה: סע לשלום, המפתחות בפנים וגם... דו
נתניה: סע לשלום, המפתחות בפנים וגם… דו”ח החניה שאינו שלך

קומבינת דו”חות התנועה הגדולה בעיר נתניה, נחשפת בגיליון השבוע של המקומון קול השרון; גורמים ברשות החניה העירונית מאשרים, כי מאות תושבים שילמו אלפי שקלים בשנה דו”חות חנייה שכלל לא יועדו להם בגלל “קומבינת החנייה” – כך מנסים להתחמק אלפים מתושבי העיר מתשלום דו”חות חנייה באמצעות “הלבשתם” על בעלי מכוניות אחרים.

ל. (שם מלא שמור במערכת), תושבת העיר מזה 20 שנה, נהגת זהירה ושומרת חוק, הופתעה לגלות, כי במהלך ששת החודשים האחרונים של השנה, ב-8 מקרים שונים, שעל שמשת רכבה הוצמד דו”ח תנועה עירוני בסך של 100 שקלים כל אחד. בכל פעם עיינה גברת ל. התמימה בדו”ח המפורט, בו מצוין מספר העבירה, המיקום והתאריך, ואצה לשלם אותו.

“אני אזרחית ישרה, החניתי בכחול-לבן וללא מדחן, ולכן צילמתי את הדו”ח כהעתק ושילמתי אותו”. היא מעולם לא שמה לב למספר כלי הרכב הרשום בדו”ח. בשבוע שעבר, לאחר ששוב מצאה דו”ח על שמשת רכבה, למרות שבצד רכבה היה תלוי כרטיס חנייה, היא קראה את הדו”ח, כלשונה; “בשבע עיניים”.

“לראשונה, שמתי לב, שמספר הרכב המופיע בדו”ח אינו זהה למספר הרכב שלי”. ל’, שכאמור מצלמת ומתייקת מסמכים, פתחה את צילומי הדו”חות הישנים ולחרדתה גילתה, כי בחמישה מהמקרים כלל לא דובר ברכב שברשותה.

במהלך הימים שני ושלישי ביצעו תחקירני קול השרון מעקב אחר פקחי ופקחיות החניה, המצמידים דו”חות לרכבים, בקטעי הרחובות רמז-סמילנסקי וירושלים. המעקב היה אחר 37 כלי רכב שזכו לדו”ח והתנהלות בעלי הרכב, לאחר שגילו את הדו”ח.

מהבדיקה, עולה, כי 19 מבעלי הרכב נטלו את הדו”ח והכניסו אותו לרכבם, 12 קרעו את הדו”ח והשליכו אותו לרצפה, שלושה נסעו עם הדו”ח על השמשה ואילו שלושה נטלו את הדו”ח והצמידו אותו לרכב אחר שלא היה לו דו”ח.

על השיטה הרחיב לקול השרון בכיר ברשות החניה העירונית; “מדובר בשיטת ’מצליח’. עבריין התנועה מצמיד את הדו”ח שקיבל לרכב אחר…

מרבית האנשים לא בודקים אם מספר הרכב זהה והמסודרים ממהרים לשלם. עבריין התנועה יודע, שאם הדו”ח לא שולם, תוך מספר שבועות יגיע לביתו, בדואר, דו”ח רשמי. אם הדו”ח כבר שולם, אזי לביתו הוא לא יקבל דו”ח”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן