מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עמק חפר

עמק חפר: פעילות ענפה למאבק בסמים ובאלכוהול

בנוסף, תיערך הכשרה דומה לכל מדריכי הספורט בעמק חפר. ההכשרה תכלול: הרצאה בנושא סמים וספורט מד”ר יוני מרום, למידה על שרשרת הדיווח בנושא ורענון בעזרה ראשונה.
עמק חפר: פעילות ענפה למאבק בסמים ובאלכוהול
עמק חפר: פעילות ענפה למאבק בסמים ובאלכוהול

סדנאות למת”מידים ולמדריכי הספורט, קורס “די ג’יי” וליגת קט רגל הן חלק מהפעילויות של המועצה האזורית עמק חפר במסגרת המלחמה בסמים ובאלכוהול.

לדברי לימור לוין, מתאמת הרשות למלחמה בסמים ובאלכוהול במועצה האזורית, 30 מתמ”ידים, המסייעים למשטרה ולמג”ב לשמור על ביטחונם האישי של תושבי עמק חפר, השתתפו בסדנא, במהלכה נחשפו לסוגי הסמים, תופעות הלוואי שלהם ודרכי התמודדות, זאת מפי הקרימינולוגיות חגית בוני, בצילום למעלה משמאל.

כן עברו רענון עזרה ראשונה, שהתייחס גם למצבי טיפול במקרי שכרות ואלכוהול.

בנוסף, תיערך הכשרה דומה לכל מדריכי הספורט בעמק חפר. ההכשרה תכלול: הרצאה בנושא סמים וספורט מד”ר יוני מרום, למידה על שרשרת הדיווח בנושא ורענון בעזרה ראשונה.

במקביל עומדת להסתיים בימים אלה ליגת הקט רגל, הפועלת זו שנה החמישית, בה משתתפים כ-180 ילדים. במהלך העונה עברו ראשי הקבוצות הכשרה עם פסיכולוג הספורט, דן ולנסי, שכללה גם תכני מניעה בנושא; סמים, אלכוהול ואלימות, אימון עם מאמן מקצועי ועוד.

פעילות מרתקת נוספת היא קורס “די ג’יי” בישוב בת חפר בו משתתפים תלמידים מכיתות ז’-ט’.

הקורס כולל תכנית של; תקלוט, הגברה, מיקרופונים ומניעה בנושא סמים ואלכוהול. מסיימי הקורס מחויבים לתרום התנדבות בת שנה לקהילה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן