"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות עיתונות | תקשורת המונים פרסום | יח"צ | דוברות | שיווק

שלמה רז דובר משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור סיים תפקידו

שלמה רז דובר משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור; "על פי בקשת מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור מר מתניהו אנגלמן, עד מועד פרישתי לגמלאות ב- 31.10.2019, אתמקד בעבודת מטה שתעסוק בפעילות התקשורת וההסברה של משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור לאורך השנים".
שלמה רז, דובר - עיתונאי ברקע לוגו משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
שלמה רז, דובר – עיתונאי

העיתונאי הוותיק שלמה רז, דובר משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, סיים את תפקידו. אמש (רביעי, כ"ט בתמוז התשע"ט) פרסם הדובר רז, הודעה אישית ובה ציין, כי; "אחרי 12 שנים כדובר משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, אני מסיים את תפקידי היום, יום רביעי ה- 31.07.2019".

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הדובר – עיתונאי שלמה רז, היה בעבר כתב מפלגות בכנסת וכתב מדיני בראשית שנות ה-90' ברדיו "קול ישראל" של 'רשות השידור' ואחר כך ככתב בוושינגטון ב'חדשות ערוץ 2'.

בתפקיד דובר מבקר המדינה, שימש, כאמור, מאז 2007. וכך כתב בדברי פרידתו; "מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור דאז, מיכה לינדנשטראוס זכרו לברכה, החליט, כי נוכח השינויים שעובר המשרד במהלך השנים, מתחייב גם לפתח, למסד ולקדם את הנוכחות התקשורתית וההסברתית של המשרד ופעילותו ולהתאים אותם למציאות התקשורתית המשתנה במהירות.

בהתאם לכך, הורה לפרסם מכרז לגיוס דובר.

ניגשתי למכרז לאחר 30 שנים כעיתונאי – מהן כ-20 שנים ברשות השידור בהן שימשתי במגוון רחב של תפקידים; ניהול, עריכה וכתב בעיקר פוליטי ומדיני, ועוד כ-10 שנים בחדשות ערוץ 2 (היום חדשות ערוץ 12), רובן ככתב בוושינגטון וכתב בכנסת.

המלאכה כדובר המשרד, הייתה ועודנה רבה ומאתגרת, לעתים סביב השעון. לצורך המחשה; רשימת הגופים המבוקרים כוללת כ-1800 גופים; מדי שנה מתפרסמים לציבור כ-150 פרקי ביקורת וחוות דעת ובנוסף להם דוח שנתי של נציב תלונות הציבור; ומדי יום מגיעות לדוברות עשרות שאילתות ופניות אחרות.

על פי בקשת מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור מר מתניהו אנגלמן, עד מועד פרישתי לגמלאות ב- 31.10.2019, אתמקד בעבודת מטה שתעסוק בפעילות התקשורת וההסברה של משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור לאורך השנים". סיכם הדובר – עיתונאי מר שלמה רז.

מעתה, פניות בנושאי דוברות, הסברה ותקשורת, יש להפנות לגב' בתיה רביב במספר טלפון; 02-6665104 ובכתובת הדואל; . dovrut@mevaker.gov.il
דילוג לתוכן