איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות עיתונות | תקשורת המונים פרסום | יח"צ | דוברות | שיווק

שלמה רז דובר משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור סיים תפקידו

שלמה רז דובר משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור; "על פי בקשת מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור מר מתניהו אנגלמן, עד מועד פרישתי לגמלאות ב- 31.10.2019, אתמקד בעבודת מטה שתעסוק בפעילות התקשורת וההסברה של משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור לאורך השנים".
שלמה רז, דובר - עיתונאי ברקע לוגו משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
שלמה רז, דובר – עיתונאי

העיתונאי הוותיק שלמה רז, דובר משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, סיים את תפקידו. אמש (רביעי, כ”ט בתמוז התשע”ט) פרסם הדובר רז, הודעה אישית ובה ציין, כי; “אחרי 12 שנים כדובר משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, אני מסיים את תפקידי היום, יום רביעי ה- 31.07.2019”.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הדובר – עיתונאי שלמה רז, היה בעבר כתב מפלגות בכנסת וכתב מדיני בראשית שנות ה-90′ ברדיו “קול ישראל” של ‘רשות השידור’ ואחר כך ככתב בוושינגטון ב‘חדשות ערוץ 2′.

בתפקיד דובר מבקר המדינה, שימש, כאמור, מאז 2007. וכך כתב בדברי פרידתו; “מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור דאז, מיכה לינדנשטראוס זכרו לברכה, החליט, כי נוכח השינויים שעובר המשרד במהלך השנים, מתחייב גם לפתח, למסד ולקדם את הנוכחות התקשורתית וההסברתית של המשרד ופעילותו ולהתאים אותם למציאות התקשורתית המשתנה במהירות.

בהתאם לכך, הורה לפרסם מכרז לגיוס דובר.

ניגשתי למכרז לאחר 30 שנים כעיתונאי – מהן כ-20 שנים ברשות השידור בהן שימשתי במגוון רחב של תפקידים; ניהול, עריכה וכתב בעיקר פוליטי ומדיני, ועוד כ-10 שנים בחדשות ערוץ 2 (היום חדשות ערוץ 12), רובן ככתב בוושינגטון וכתב בכנסת.

המלאכה כדובר המשרד, הייתה ועודנה רבה ומאתגרת, לעתים סביב השעון. לצורך המחשה; רשימת הגופים המבוקרים כוללת כ-1800 גופים; מדי שנה מתפרסמים לציבור כ-150 פרקי ביקורת וחוות דעת ובנוסף להם דוח שנתי של נציב תלונות הציבור; ומדי יום מגיעות לדוברות עשרות שאילתות ופניות אחרות.

על פי בקשת מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור מר מתניהו אנגלמן, עד מועד פרישתי לגמלאות ב- 31.10.2019, אתמקד בעבודת מטה שתעסוק בפעילות התקשורת וההסברה של משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור לאורך השנים”. סיכם הדובר – עיתונאי מר שלמה רז.

מעתה, פניות בנושאי דוברות, הסברה ותקשורת, יש להפנות לגב’ בתיה רביב במספר טלפון; 02-6665104 ובכתובת הדואל; . dovrut@mevaker.gov.il
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן