ארץ ישראל חדשות כאן נתניה

ראש העיר נתניה פיירברג-איכר: אמשיך להוביל העיר לגבהים נוספים

ראש העיר נתניה מרים פיירברג-איכר: "תושבים יקרים ואהובים, לצערי, בשעות האחרונות החלה, חרושת שמועות אודות מצב בריאותי בקבוצות ווצאפ, לרבות פרטים אישיים שחלקם אף מאוד לא נכונים. כל מי שראה אותי נושאת את הנאומים קורעי הלב בימים לציון השואה והזיכרון וראה אותי מתפקדת בחיי היום יום, כולל האנשים שמקיפים אותי, לא היה מעלה על דעתו שבימים אלה, אני נאלצת להתמודד עם אתגר בריאותי".
0
0
ראש עיריית נתניה הגב’ מרים פיירברג-איכר ברקע העיר נתניה, צילום: אתר העירייה | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מרים פיירברג-איכר

“נתניה, הריביירה הישראלית, עיר קיט, נופש, תרבות, חינוך וספורט, הנמצאת בקדמת הערים היפות, האיכותיות והמצוינות בישראל. עיר מבטיחה ומקיימת המובילה בתחום החברתי, החינוכי, התרבותי והכלכלי, ומהווה אבן שואבת ליזמות עסקית וחדשנות טכנולוגית..​.” כך רואה וכותבת את חזונה ראש עיריית נתניה הגב’ מרים פיירברג-איכר באתר העירייה ועל כך, יאמר מיד, היא לא לקחה בחשבון בחזונה שיש בעיר שלה קומץ שאנשים צרי עין, מופרעים, רעים, מתוסכלים ובעיקר משועממים שמחפשים למצוץ את דמה.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בזכות ראש העיר נתניה הגב’ פיירברג-איכר שכוּנתה “הבולדוזר” העיר נתניה, הפכה בשנים האחרונות להיות הריביירה הישראלית, עיר קיט, נופש, תרבות, חינוך וספורט, הנמצאת בקדמת הערים היפות, האיכותיות והמצוינות בארץ ישראל.

פיירברג, בת 72, המכהנת כראש העיר נתניה, מאז שנת 1998, נבחרה בפברואר האחרון (2024) לכהונה שישית ברציפות, לאחר ש”קרקסה” את מתחריה, הפעם גברה רק בפער קטן, גם על אבי סלמה מתחרה העיקרי שהנו פעיל ציבורי וחבר מועצת העיר נתניה.

אתמול (שני) כתבה הגב’ פיירברג-איכר, בפוסט אישי ונוגה ברשתות החברתיות על האתגר הבריאותי שהיא עומדת בפניו, לאחר שהגיעו אליה חרושת שמועות נוראיות אודות מצבה הבריאותי ב”קבוצות ווצאפ” לרבות פרטים אישיים מסולפים.

וכך היא כתבה בפנייתה הנרגשת;

“תושבים יקרים ואהובים,  לצערי, בשעות האחרונות החלה, חרושת שמועות אודות מצב בריאותי בקבוצות ווצאפ, לרבות פרטים אישיים שחלקם אף מאוד לא נכונים.

כל מי שראה אותי נושאת את הנאומים קורעי הלב בימים לציון השואה והזיכרון וראה אותי מתפקדת בחיי היום יום, כולל האנשים שמקיפים אותי, לא היה מעלה על דעתו שבימים אלה, אני נאלצת להתמודד עם אתגר בריאותי“.

פיירברג, הוסיפה וכתבה, כי; “אני רוצה לשתף אתכם ולומר לכם, כי אני עטופה במשפחה, בצוות רפואי מדהים, בעובדים, בחברי מועצה ובתושבי נתניה שמשדרים לי אהבה ומעניקים לי תמיכה רבה“.

פיירברג, סיכמה את פנייתה ברשת החברתית; “חשוב לי לציין שכפי שניהלתי את העירייה עד כה ביד רמה, אני ממשיכה ואמשיך להוביל אותה לגבהים נוספים וכפי שהתמודדתי עם אתגרים רבים במהלך חיי, כך בע”ה אתמודד גם עם אתגר זה.

תודה על החיבוק, אוהבת ומאמינה בטוב,

שלכם,

מרים פיירברג-איכר“.

ובנימה אישית;

הגב’ פיירברג-איכר, אני מאחל לך בריאות טובה ובהצלחה בכל המאמצים שאת מבצעת. תמשיכי להיות מובילה ומעניקה לעיר נתניה את המנהיגות החיובית שלך! (הכותב משה נעים, תושב חדרה).

0
0Tags

אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-8 נכדים; כפיר-שלמה, רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-76

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

הדלקת המשואות יום העצמאות ה-76

תפילה ליום העצמאות 76

דילוג לתוכן