ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

לגלריית כאן נעים

פורום כאן נעים

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

אסטרולוגיה בלי עין הרע מזל החודש

מזל מאזניים | מזל החודש בין ה-23 בספטמבר עד ה-22 באוקטובר 2020

בני מזל מאזניים שייכים ליסוד האוויר הם מתאפיינים בשכלתנות, חשיבה הגיונית וזהירה, שקולים,  אינם רגשנים במיוחד, ויודעים לשמור על שלוותם. בני המזל  נחונו בכושר ביטוי מעולה, הכוכב השולט על המאזניים הוא נוגה (ונוס) לכן בני מזל מאזניים ידועים ביופיים הם האנשים היפים ביותר בגלגל המזלות, הם חינניים, ובעלי חיוך כובש. הם גם ידועים באהבתם ליופי הרמוניה ואסתטיקה בסביבתם הקרובה וגם נטייה ואהבה לאומנות.
0
0
מזל מאזניים
מזל מאזניים

כדאי להם לבני מאזניים להפנים שיש לעולם בורא ומחליט, ולא לחוש שכל האחריות לכדור הארץ כולו מונחת על כתפיהם. שאין כמעט דבר תלוי בשליטתנו, וסופו של עניין רצון  בורא העולם ייעשה. במקום זה להוציא את האנרגיה שלהם על תפילה מעומק הלב, ולבקש כי ההחלטה אותה קיבלנו תביא ברכה והצלחה. וכן להבין ולקבל, כי מטעויות לומדים, הן שגורמות גורמות לאדם להבין היכן עליו להשתפר כדי להיות אדם מוצלח ומצטיין.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראלכאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הפרק בתהילים שמסרו לנו חכמי הקבלה המתאים לבני “מזל מאזניים” הינו פרק כ”ז, המתמיד לקרוא פרק זה גורם לפתיחת מזלו.

סגולה מהזוהר הקדוש לפתיחת מזל מאזניים היא קריאת “ביום השביעי” של קרבנות הנשיאים (במדבר פרק ז פסוקים מח-נג). מח בַּיּוֹם, הַשְּׁבִיעִי, נָשִׂיא, לִבְנֵי אֶפְרָיִם–אֱלִישָׁמָע, בֶּן-עַמִּיהוּד.  מט קָרְבָּנוֹ קַעֲרַת-כֶּסֶף אַחַת, שְׁלֹשִׁים וּמֵאָה מִשְׁקָלָהּ, מִזְרָק אֶחָד כֶּסֶף, שִׁבְעִים שֶׁקֶל בְּשֶׁקֶל הַקֹּדֶשׁ; שְׁנֵיהֶם מְלֵאִים, סֹלֶת בְּלוּלָה בַשֶּׁמֶן–לְמִנְחָה.  נ כַּף אַחַת עֲשָׂרָה זָהָב, מְלֵאָה קְטֹרֶת.  נא פַּר אֶחָד בֶּן-בָּקָר, אַיִל אֶחָד כֶּבֶשׂ-אֶחָד בֶּן-שְׁנָתוֹ–לְעֹלָה.  נב שְׂעִיר-עִזִּים אֶחָד, לְחַטָּאת.  נג וּלְזֶבַח הַשְּׁלָמִים, בָּקָר שְׁנַיִם, אֵילִם חֲמִשָּׁה עַתֻּדִים חֲמִשָּׁה, כְּבָשִׂים בְּנֵי-שָׁנָה חֲמִשָּׁה:  זֶה קָרְבַּן אֱלִישָׁמָע, בֶּן-עַמִּיהוּד.

★ מאפייני מזל מאזניים :

סמל המזל: כפות מאזניים.
איבר בריאותי רגיש: כליות, פרקים.
אלמנט: אויר.
אופי בולט: יוזם.

 תכונות חיוביות:

אנשים הגיוניים, אובייקטיביים, נעימי הליכות, ידידותיים, אוהבים שלום והרמוניה, שלווים, מזדהים עם הזולת, אוהבים את החיים הטובים, מעולים בעבודת צוות, ניתן להגיע איתם להסדר, פשרה ושיתוף פעולה, בעלי חוש אומנות מפותח.

 תכונות שליליות:

חסרי יכולת להחליט, חסרי בטחון, בעלי דעות שונות בגלל חוסר היכולת לקחת אחריות על חייהם, לא נותנים מעצמם עד הסוף במערכות יחסים – שומרים מרחק מהזולת ולכן נחשבים לקרים רגשית, תלותיים, נצלנים בגישתם לאחרים.

תחזית כללית 2020-2021לילידי המזל:

 שפע;

הכוכב יופיטר יימצא בבית המשפחה שלכם עד לסוף השנה הנוכחית, כך שנראה שמבחינת המשפחה היתה ועדיין שנה של יחד ושנה טובה יותר מהרגיל.

הכוכב אפשר לכם לעבד את המשפחתיות שלכם בצורה טובה ואפילו מפנקת.

מחודש ינואר 2021 יעבור כוכב זה למקום המקושר עם היכולת שלכם להיות יצירתיים ביחס לסביבת החיים שלכם והיכולת שלכם להיות בקשר טוב עם הסביבה הצעירה שאתם חיים בה.

נראה שיתעורר בכם הרצון להתחדש בעבודות אומנות וזהו זמן שבו תרצו לפנק את האנשים הקרובים לכם שלאחרונה חשו שלא תמיד אתם נמצאים בשבילם.

נהגו בזהירות ובחכמה בין החודשים יוני ועד יולי 2021 מכיוון שאז יעבור הכוכב לבית העבודה שלכם ויהיה זה זמן שבו תקבלו הזדמנויות חדשות.

★ אתגר;

הכוכב המאתגר המוכר בשמו סטורן וגם שבתאי מבקר עדיין אצלכם במקום המקושר עם המעגל הראשון של חייכם הוא בית המשפחה.

נראה שמסיבות שאינן תלויות בכם אתם חייבים לדאוג לאחד מבני המשפחה ולא בהכרח המבוגרים מכם והדבר עלול להדאיג אתכם.

היחסים בבית יכולים להיות טעונים יותר, כיוון שאתם עלולים לטעון ולהרגיש שמרבית הנטל נופל עליכם ואינו מתחלק שווה בשווה בין האנשים התלויים בדבר.

בתחילת ינואר 2021 יעבור הכוכב למקום המקושר עם היכולת שלכם לתקשר עם הסביבה הגרעינית שלכם אך הכיוון יהיה של מציאת  מכנה משותף שיעניין את כולם.

תאלצו לעשות זאת בדרכים יצירתיות ומעניינות על מנת להגיע רגשית אל הקרובים לכם.

 בברכת מזל טוב.

* התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית ומפורטת, מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית. אם אתם מעוניינים במפה אסטרולוגית, שלחו מייל , ע”י לחיצה כאן;.

0
0אודות הכותב

צילה שיר-אל

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגברת שיר-אל כתבו אל - zila@012.net.il.

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן