קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

בת ים חדשות חיפה כאן באר שבע כאן נתניה כאן ראשון לציון נצרת עילית עפולה רדיו | טלוויזיה רהט רחובות

מה בוחרים בעירך 'כאן 11' חושף: מסע מקומי – 10 ימים, 10 ערים

"מסע מקומי" – עשרה ימים, עשר ערים שני–רביעי, 25.3–3.4, חדשות הערב 'כאן 11' ב-20:00 יפעת גליק יוצאת למסע מקומי ב-10 יישובים ברחבי הארץ, לחוש את "הדופק הפוליטי" ואת הלך הרוח הציבורי, כשבועיים לפני הבחירות ◄מפגש עם הרגלי ההצבעה של תושבי נתניה, חיפה, רהט, אלעד, ראשון לציון, באר שבע, עפולה, בת ים, נצרת ורחובות ◄"מסע מקומי" – עשרה ימים, עשר ערים, החל מהערב שני–רביעי, 25.3–3.4, חדשות הערב, כאן 11 ב-20:00.

מהערב (שני, י"ח באדר ב' ה'תשע"ט) ובעשרת הימים הקרובים תגיע מהדורת הערב של "כאן חדשות" אל עשר ערים בישראל. בעמדות השידור, יוצגו תוצאות סקרי בחירות מיוחדים שבוצעו בקרב תושבי העיר. ביום האחרון של הפרויקט, יוצג סקר רחב היקף המסכם את ממצאי כלל הערים אשר נסקרו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

עולה, כי מבדיקה שעשתה חברת הסקרים "דיירקט פולס" המבצעת את הסקרים בערי ישראל, תוצאות ההצבעה בערים אלו ב'בחירות הקודמות' היו דומות למגמות ההצבעה בכלל האוכלוסייה.

מצביע בבחירות בסדרה "מסע מקומי" – עשרה ימים, עשר ערים לפני הבחירות של ערוץ הטלוויזיה כאן  11 | צילום: כאן 11 | עיבוד צילום: שולי סונגו
מצביע בבחירות ב"מסע מקומי"

העיתונאית יפעת גליק, כתבת תחקירים המוכשרת של 'תאגיד השידור כאן 11' יוצאת מהערב הזה ב"מסע מקומי" בעשרה יישובים ברחבי הארץ, כדי לחוש את "הדופק הפוליטי" ואת הלך הרוח הציבורי, למי הם יצביעו, זאת כשבועיים לפני הבחירות לכנסת ה-21 של מדינת ישראל.

גליק, תנסה להביא את הרגלי ההצבעה של מספר תושבים מבלי להיכנס ליומרה מדעית של הרגלי ההצבעה, בערים; נתניה, חיפה, רהט, אלעד, ראשון לציון, באר שבע, עפולה, בת ים, נצרת ו-רחובות.

בכל יום תגיע יפעת גליק, כתבת "כאן חדשות" לעיר אחת ותראיין תושבים. במהדורת חדשות הערב (אם "החאמס, לא יקלקל"), תשודר כתבת מגזין המלווה אותם.

בכתבה, יוצגו נתוני ההצבעה של תושבי העיר בבחירות 2015, תוצאות הסקר המקומי שיזמנו לקראת בחירות 2019 וניתוח מגמות חדשות, אם יימצאו.

מטרת הפרויקט לשקף את השיח המתקיים בקרב מגוון רחב של בוחרים ברחבי ישראל, מצפון ועד דרום.

העיתונאית יפעת גליק, כתבת תחקירים תאגיד השידור כאן 11 | צילום: אסף שוסטר | עיבוד צילום: שולי סונגו
יפעת גליק

כדי להביא את הלך הרוח המדויק יוצגו בסדרה, סקרים שמשתתפים בהם אלפי אזרחים ומפגשים ישירים של צוות "כאן חדשות" עם מגוון בוחרים בערים שנבחרו להשתתף בפרויקט.

כאמור, הערים המשתתפות, הן; נצרת, נתניה, חיפה, רהט, אלעד, ראשון לציון, באר-שבע, עפולה, בת-ים, נצרת ורחובות.

ימי השידור של "מסע מקומי";

  • שני, 25.3 – נתניה,
  • שלישי, 26.3 – חיפה,
  • רביעי, 27.3  – רהט,
  • חמישי, 28.3  – אלעד,
  • שישי, 29.3  – ראשון לציון,
  • שבת, 30.3  – באר שבע,
  • ראשון, 31.3  – עפולה,
  • שני, 1.4  – בת ים,
  • שלישי, 2.4  – נצרת,
  • רביעי, 3.4  – רחובות.

"מסע מקומי" – עשרה ימים, עשר ערים, החל מהערב שני–רביעי, 25.3–3.4, חדשות הערב, כאן 11 ב-20:00.

אודות 'כאן, תאגיד השידור הישראלי'

תאגיד השידור הישראלי, תחת המותג "כאן", הוא תאגיד סטטוטורי ישראלי שהוקם בשנת 2015 בעקבות חקיקה בשנת 2014 זאת מכוח חוק השידור הציבורי הישראלי, לשם החלפתה של רשות השידור, שהחוק, הורה על סגירתה ובמקומה לספק שידור ציבורי עצמאי, חדשני, מקצועי ומגוון, הנותן ביטוי לכלל הדעות והזרמים בחברה הישראלית.

התאגיד החל לשדר, בטלוויזיה וברדיו, ב-15 במאי 2017. התאגיד "כאן" והוא בעל שלוש זרועות שידור; דיגיטל, רדיו וטלוויזיה;

מערכת דיגיטל ליצירת תוכן ולהפצת השידורים באתרים, באפליקציות וברשתות החברתיות; 9 רשתות רדיו FM; כאן ב', כאן גימל, כאן קול המוסיקה, כאן 88, כאן תרבות, כאן רק"ע, כאן מורשת, מכאן, תחנת הרדיו הערבית, וכאן פרסית;

שידורי טלוויזיה; ערוץ בשפה העברית – כאן 11, כאן חינוכית 23 – המשדר תוכניות לילדים ולנוער ברצף וערוץ בשפה הערבית – מכאן 33.

השידורים משודרים מהמערכות ומהאולפנים של התאגיד בירושלים, מודיעין, תל-אביב, חיפה ובאר-שבע. מנכל התאגיד תחת המותג "כאן"הוא אלדד קובלנץ.
דילוג לתוכן