בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

בת ים חדשות חיפה כאן באר שבע כאן נתניה כאן ראשון לציון נצרת עילית עפולה רדיו | טלוויזיה רהט רחובות

מה בוחרים בעירך 'כאן 11' חושף: מסע מקומי – 10 ימים, 10 ערים

"מסע מקומי" – עשרה ימים, עשר ערים שני–רביעי, 25.3–3.4, חדשות הערב 'כאן 11' ב-20:00 יפעת גליק יוצאת למסע מקומי ב-10 יישובים ברחבי הארץ, לחוש את "הדופק הפוליטי" ואת הלך הרוח הציבורי, כשבועיים לפני הבחירות ◄מפגש עם הרגלי ההצבעה של תושבי נתניה, חיפה, רהט, אלעד, ראשון לציון, באר שבע, עפולה, בת ים, נצרת ורחובות ◄"מסע מקומי" – עשרה ימים, עשר ערים, החל מהערב שני–רביעי, 25.3–3.4, חדשות הערב, כאן 11 ב-20:00.

מהערב (שני, י"ח באדר ב' ה'תשע"ט) ובעשרת הימים הקרובים תגיע מהדורת הערב של "כאן חדשות" אל עשר ערים בישראל. בעמדות השידור, יוצגו תוצאות סקרי בחירות מיוחדים שבוצעו בקרב תושבי העיר. ביום האחרון של הפרויקט, יוצג סקר רחב היקף המסכם את ממצאי כלל הערים אשר נסקרו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

עולה, כי מבדיקה שעשתה חברת הסקרים "דיירקט פולס" המבצעת את הסקרים בערי ישראל, תוצאות ההצבעה בערים אלו ב'בחירות הקודמות' היו דומות למגמות ההצבעה בכלל האוכלוסייה.

מצביע בבחירות בסדרה "מסע מקומי" – עשרה ימים, עשר ערים לפני הבחירות של ערוץ הטלוויזיה כאן  11 | צילום: כאן 11 | עיבוד צילום: שולי סונגו
מצביע בבחירות ב"מסע מקומי"

העיתונאית יפעת גליק, כתבת תחקירים המוכשרת של 'תאגיד השידור כאן 11' יוצאת מהערב הזה ב"מסע מקומי" בעשרה יישובים ברחבי הארץ, כדי לחוש את "הדופק הפוליטי" ואת הלך הרוח הציבורי, למי הם יצביעו, זאת כשבועיים לפני הבחירות לכנסת ה-21 של מדינת ישראל.

גליק, תנסה להביא את הרגלי ההצבעה של מספר תושבים מבלי להיכנס ליומרה מדעית של הרגלי ההצבעה, בערים; נתניה, חיפה, רהט, אלעד, ראשון לציון, באר שבע, עפולה, בת ים, נצרת ו-רחובות.

בכל יום תגיע יפעת גליק, כתבת "כאן חדשות" לעיר אחת ותראיין תושבים. במהדורת חדשות הערב (אם "החאמס, לא יקלקל"), תשודר כתבת מגזין המלווה אותם.

בכתבה, יוצגו נתוני ההצבעה של תושבי העיר בבחירות 2015, תוצאות הסקר המקומי שיזמנו לקראת בחירות 2019 וניתוח מגמות חדשות, אם יימצאו.

מטרת הפרויקט לשקף את השיח המתקיים בקרב מגוון רחב של בוחרים ברחבי ישראל, מצפון ועד דרום.

העיתונאית יפעת גליק, כתבת תחקירים תאגיד השידור כאן 11 | צילום: אסף שוסטר | עיבוד צילום: שולי סונגו
יפעת גליק

כדי להביא את הלך הרוח המדויק יוצגו בסדרה, סקרים שמשתתפים בהם אלפי אזרחים ומפגשים ישירים של צוות "כאן חדשות" עם מגוון בוחרים בערים שנבחרו להשתתף בפרויקט.

כאמור, הערים המשתתפות, הן; נצרת, נתניה, חיפה, רהט, אלעד, ראשון לציון, באר-שבע, עפולה, בת-ים, נצרת ורחובות.

ימי השידור של "מסע מקומי";

  • שני, 25.3 – נתניה,
  • שלישי, 26.3 – חיפה,
  • רביעי, 27.3  – רהט,
  • חמישי, 28.3  – אלעד,
  • שישי, 29.3  – ראשון לציון,
  • שבת, 30.3  – באר שבע,
  • ראשון, 31.3  – עפולה,
  • שני, 1.4  – בת ים,
  • שלישי, 2.4  – נצרת,
  • רביעי, 3.4  – רחובות.

"מסע מקומי" – עשרה ימים, עשר ערים, החל מהערב שני–רביעי, 25.3–3.4, חדשות הערב, כאן 11 ב-20:00.

אודות 'כאן, תאגיד השידור הישראלי'

תאגיד השידור הישראלי, תחת המותג "כאן", הוא תאגיד סטטוטורי ישראלי שהוקם בשנת 2015 בעקבות חקיקה בשנת 2014 זאת מכוח חוק השידור הציבורי הישראלי, לשם החלפתה של רשות השידור, שהחוק, הורה על סגירתה ובמקומה לספק שידור ציבורי עצמאי, חדשני, מקצועי ומגוון, הנותן ביטוי לכלל הדעות והזרמים בחברה הישראלית.

התאגיד החל לשדר, בטלוויזיה וברדיו, ב-15 במאי 2017. התאגיד "כאן" והוא בעל שלוש זרועות שידור; דיגיטל, רדיו וטלוויזיה;

מערכת דיגיטל ליצירת תוכן ולהפצת השידורים באתרים, באפליקציות וברשתות החברתיות; 9 רשתות רדיו FM; כאן ב', כאן גימל, כאן קול המוסיקה, כאן 88, כאן תרבות, כאן רק"ע, כאן מורשת, מכאן, תחנת הרדיו הערבית, וכאן פרסית;

שידורי טלוויזיה; ערוץ בשפה העברית – כאן 11, כאן חינוכית 23 – המשדר תוכניות לילדים ולנוער ברצף וערוץ בשפה הערבית – מכאן 33.

השידורים משודרים מהמערכות ומהאולפנים של התאגיד בירושלים, מודיעין, תל-אביב, חיפה ובאר-שבע. מנכל התאגיד תחת המותג "כאן"הוא אלדד קובלנץ.
דילוג לתוכן