גבעתיים חדשות כאן ילדי ישראל כאן נוער פלילים

לירז רוזנברג (28) מגבעתיים חשוד בביצוע עבירות מין בבת 13

לירז רוזנברג, תושב גבעתיים, שביצע עבירות מין בנערה כבת 13, נעצר בתום חקירה סמויה, בת מספר שבועות, לאחר שקבע מפגש עמה בעיר מגוריה באזור השרון, תוך התחזות לאחר תחת השם הבדוי; רז ◄בית משפט ציין בין היתר בהחלטתו, כי; "קיים אינטרס מובהק בפרסום פרטיו של החשוד על מנת לבחון קיומן של קורבנות נוספים".
0
0
לירז רוזנברג בן 28 מהעיר גבעתיים חשוד בביצוע עבירות מין בנערה כבת 13 | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
לירז רוזנברג

היחידה המרכזית מרכז (ימ”ר מרכז) של משטרת ישראל, עצרה השבוע את את לירז רוזנברג, תושב גבעתיים בן 28 בחשד, כי ביצע עבירות מין בנערה כבת 13 ובהתאם להתפתחות החקירה וממצאיה, הוארך מעצרו על ידי בית משפט השלום בעיר ראשון לציון, בצעד נדיר שהתיר פרסום זהותו זאת לשם בחינת קורבנות נוספים שנפלו ברשתו.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

היחידה המרכזית מרכז (ימ”ר מרכז) הפועלת בפשיעה החמורה במשטרת ישראל, חשפה באחרונה בתום חקירה סמויה, בת מספר שבועות, את החשוד לירז רוזנברג, לאחר שקבע עם הקטינה, מפגש עמה בעיר מגוריה באזור השרון, תוך התחזות לאחר תחת השם הבדוי; רז.

בית משפט השלום בעיר ראשון לציון, הוסיף וציין בין היתר בהחלטתו, להארכת מעצרו וחשיפתו לציבור, כי; “קיים אינטרס מובהק בפרסום פרטיו של החשוד על מנת לבחון קיומן של קורבנות נוספים”.

מטעם דוברות משטרת ישראל, נמסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי החקירה נמשכת, תוך מיצוי ראיות רשתיות, במטרה לאתר קיומן וזהותן של קורבנות נוספים.

במשטרה שבים ופונים להורים לנהל שיח פתוח והדרכה עם ילדיכם ל’גלישה נבונה בטוחה‘ לצד גילוי מעורבות משותפת עם הנעשה על ידם ב”מרחב הרשתי“. ככל שעולה חשד לעבירה, יש לעדכן מיד ולדווח למשטרה ב’מוקד 105‘.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-8 נכדים; כפיר-שלמה, רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-76

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

הדלקת המשואות יום העצמאות ה-76

תפילה ליום העצמאות 76

דילוג לתוכן