"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

הבחירות לכנסת ה-22 חדשות רדיו | טלוויזיה

הסיבוב השני בבחירות – גיא זהר בוחן משמעות המושג הקול הרוסי

"הסיבוב השני" ב'כאן 11' בשבוע הבא בימים ראשון ושני, 15.9–16.9, ב-21:15 עם העיתונאי גיא זהר, שיבחן את משמעות המושג "הקול הרוסי" ואת הספינים המאפיינים מערכות בחירות לקראת הסיבוב השני של בחירות 2019. בפרק השני, נחשפות גם ה'שיטות' לקראת הבחירות לכנסת העשרים ושתיים שגורמת לכולם להתעסק בכל דבר, רק לא ב... עיקר.
העיתונאי גיא זהר, משמאל ראש הממשלה בנימין נתניהו מפלגת הליכוד, אביגדור ליברמן מפלגת ישראל ביתנו | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
גיא זהר, נתניהו ו-ליברמן

ב'כאן – תאגיד השידור הישראלי' ערוץ 11, לקראת הבחירות לכנסת העשרים ושתיים, תשודר ימים ראשון ושני, 15.9–16.9, בשעה 21:15 התכנית "הסיבוב השני", בה שני פרקים בהגשת העיתונאי גיא זהר, מגיש התכנית "מהצד השני עם גיא זהר" בערוץ כאן 11. התכנית "הסיבוב השני" תעסוק בעניינים המרכזיים בבחירות לכנסת הנערכות בפעם השנייה, השנה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בפרק הראשון בשם; "ישראל בעלייה" יעסוק זהר, ויבדוק מהו "הקול הרוסי", האם יש כזה או שמא מדובר באשליה שמקורה בסטראוטיפ על אוכלוסייה שלמה.

העיתונאי זהר, מלווה את הקמפיין של שתי המפלגות הגדולות – "הליכוד" ו"כחול לבן" – שבו הן מנסות לסחוף את "הקול הרוסי".

הוא נפגש עם מצביעים פוטנציאליים, הולך להופעת סטנד-אפ ונחשף להומור הייחודי של יוצאי ברית המועצות ולגרסה ההומוריסטית שלהם לאירועי השעה ומצטרף גם אל חוג בית של מפלגת "ישראל ביתנו".

בפרק השני בשם; "אמת לשעתה" נפגש העיתונאי גיא זהר עם מנהלי קמפיינים, פוליטיקאים ועיתונאים בולטים, כדי להבין באילו תכסיסים משתמשים אנשי המקצוע והפוליטיקאים, כדי להשפיע על סדר היום וכיצד הסחרירים (ה"ספינים") מתווּכים לצופה.

בפרק השני, נחשפות גם ה'שיטות' לקראת הבחירות לכנסת העשרים ושתיים שגורמת לכולם להתעסק בכל דבר, רק לא ב… עיקר.

התכנית "הסיבוב השני" עם העיתונאי גיא זהר, בשבוע הבא בימים; ראשון ושני, 15.9–16.9כאן – תאגיד השידור הישראליב-21:15 ב'כאן 11'.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן