קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

אסטרולוגיה גלגל המזלות הורוסקופ | צילה שיר-אל

הורוסקופ לשבוע שבין ה-1 עד ה-6 בספטמבר 2018

מה כתוב לכם הכוכבים השבוע; האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מביאה לכם גולשי אתר כאן ישראל | https://kanisrael.co.il, את התחזית השבועית הכללית לכל בני המזלות לשבוע שבין התאריכים: ה-1 עד ה-6 בספטמבר 2018.. ילידי השבוע: לילידי השליש האמצעי והאחרון של המזל מומלץ להמשיך לנצל את מעברו של כוכב יופיטר המביא איתו הזדמנויות טובות ויוצר אצלכם זוויות טובות שמאפשרות לכם התחלות חדשות.
בתולה - תחזית שבועית
בתולה – תחזית שבועית

בחודש אלול המכונה במסורת "חודש הרחמים והסליחות" ונוהגים בו להשכים קום ולקיים תפילות הנקראות "סליחות". כיון שהימים הם ימי תשובה מרבים בהם בסליחות ובתחנונים. על פי מנהג הספרדים נוהגים להשכים קום באשמורת לילה מהלך כל החודש חוץ מראש חודש וימי שבת, משום שאין אומרים תחנונים בימים אלוהתחזית האסטרולוגית השבועית מוגשת לקוראי אתר 'כאן ישראלכאן נעים' על ידי האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל המביאה לכם את התחזית הכללית לכל בני המזלות לשבוע החל בין ה-23 עד ה-31 באוגוסט 2018.

 ■רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל 'פורטל 'כאן ישראל | kanisrael | כאן נעים | kan-naim אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

 לפי מנהג האשכנזים, יש לומר סליחות מיום א' בשבוע שחל בו ראש השנה ולא פחות מארבעה ימים לפני מועד זה. בחודש אלול על האמונה הרווחת: " האלוהים הלא הוא המלך המלך יוצא אל השדה", היינו יורד אל העם והוא קרי, קרוב ,נגיש וזמין לכל האדם. ככתוב " קרוב ה' לכל קוראיו". חכמי הקבלה מצאו פרוש לראשי התיבות אלול: "אני לדודי ודודי לי ". משמע, אני- עם ישראל נאמן לדודי (הבורא), ודודי יקבל את תפילתנו ותשובתנו. 

מזל בתולה – מזל החודש

 מזל בתולה והתאמתו ליתר המזלות

טיפ לילידי השבוע:  ילידי השליש האמצעי והאחרון של המזל מומלץ להמשיך לנצל את מעברו של כוכב יופיטר המביא אתו הזדמנויות טובות ויוצר אצלכם זוויות טובות שמאפשרות לכם התחלות חדשות.

מזל טלה (Aries) מ – 20 במרץ עד 19 באפריל

מזל טלה
מזל טלה

כוכבים רבים נמצאים אצלכם בבית העבודה והקריירה כך שנראה שנושא זה מעסיק אתכם במיוחד ואתם מטפלים בנושאים שכבר מזמן הטרידו אתכם.

במידה ואתם עדיין בחוסר מנוחה מומלץ לכם לממש את עצמכם דרך מדיטציה וחיבור לנפש.

זמן טוב לטפל בתחושות הפנימיות שלכם דרך ריפוי בעיסוק כלשהו ואף לשתף אנשים קרובים בתכניותיכם. זה הזמן לקחת פסק זמן ולאזן בין עבודה לבריאות.

מזל שור (Taurus) מ – 20 באפריל עד 20 במאי

מזל שור
מזל שור

הכוכב שלכם וונוס שמביא אתו הרבה עשייה ותשומת לב לנושאים של כספים ומערכות יחסים נמצא כרגע בבית העבודה שלכם. 

שנראה שזוהי תקופה מאוד לא פשוטה עבורכם ואתם יכולים למצוא את עצמכם מתעקשים מול השותפים לכם בחיים או בעסקים עד שיבינו שאתם אכן פועלים לטובתם מבחינה חומרית ומקצועית.

בכל הקשור לנשיאה בנטל הכללי של המשפחה, נראה שאתם צודקים בדרך ראיית חייכם.

★ מזל תאומים (Gemini)  מ 21 במאי עד 21 ביוני

מזל תאומים
מזל תאומים

כוכב התקשורת המזוהה עם המזל שלכם סיים את נסיגתו במקום המקושר עם הסביבה הטבעית שלכם.

עובדה שמלמדת על כך שיש לכם רצון להשקיע בשיפור היחסים הסביבתיים שלכם ואף לנקוט בצעד כלשהו שייתן לכם את התחושה שהנה דברים זזים בחייכם לטובה.

נראה שלא כולם מוכנים לחשוב בדרך שאתם מבינים – אתם מתוסכלים  ומנסים לפצות עצמכם.

מזל סרטן (Cancer) מ – 22 ביוני עד 21 ביולי

מזל סרטן
מזל סרטן

כוכבים משמעותיים נמצאים אצלכם בבית הזוגיות והשותפויות ומשמעות עובדה זו היא כי אתם עסוקים עד מאוד בכל מה שקורה במעגל הראשון של חייכם.

ייתכנו גם בשורות משמחות לצד בשורות רציניות יותר ואתם תצטרכו לנווט בין השניים.

כמובן שזה בדיוק הזמן שבו אתם צריכים להישאר מאוזנים ולהשתדל לקחת לעצמכם פרקי זמן למנוחה. צפו לבשורות טובות במעגל המשפחתי הקרוב לכם

מזל אריה
מזל אריה

מזל אריה   (Leo) מ – 22 ביולי עד 22 באוגוסט

כוכבים משמעותיים נמצאים אצלכם בבית העבודה, כך שזה בדיוק הזמן המתאים עבורכם לעסוק בענייני כספים הנוגעים לנושא זה וראויים שתשקיעו בכך מחשבה כיצד אתם יכולים למנף ולשווק את עצמכם.

כוכב התקשורת יצא מהנסיגה לאחרונה במזל שלכם ועובדה זו עומדת לזכותכם בכך שאתם יכולים לשכנע את הסובבים אתכם בכל אשר אתם מעוניינים ולהגיע בכך למטרות שאליהם כיוונתם.

מזל בתולה
מזל בתולה

מזל בתולה (Virgo) מ – 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

מבחינה אישית מאחר ומרבית הכוכבים נמצאים במקום המקושר עם  יצירתיות ואנשים שקרובים לחייכם אך ייתכן וגם צעירים מכם.

זה בדיוק הזמן להרשות לעצמכם לאבד שליטה במידה מועטה, לצאת מהשבלונה שבה אתם חיים ולהרשות לעצמכם לבחור חיים שיש בהם גם יצירה ומעט קלילות.

שתפו את הקרובים לכם במטרותיכם ותיראו כמה שהם שמחים בשבילכם על שינוי תפיסת עולמכם.

מזל מאזנים
מזל מאזנים

מזל מאזניים (Libra) מ – 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

מבחינה אישית ורגשית אתם עומדים לקבל עזרה מאנשים קרובים אשר יסייעו בידיכם להתחבר לצד הפחות חזק שלכם – הוא הצד הרגשי.

אתם מנסים לשמור על קור רוח בכל מצב.

הכוכב וונוס המקושר אתכם ואחראי גם על האסתטיקה וגם על מערכות יחסים נמצא אצלכם במקום שמבקש לפרוץ החוצה, ולכן זה הזמן להנאות וגם לטפח את הכישרון שלכם ליחסי אנוש ולקבל את מלוא הפידבק לכך.

מזל עקרב
מזל עקרב

מזל עקרב (Scorpio) מ – 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

הכוכב יופיטר שמביא מזל והצלחה נמצא במזל שלכם וימשיך להיות גם בחודשים הקרובים. 

לכן, נצלו עובדה זו להתחלות חדשות בחייכם שכל כך חיכיתם להם . משמעות עובדה זו היא גם כי תקבלו את הכוחות הנדרשים על מנת לפעול בכל התחומים החשובים לכם.

הנושאים הכספיים ימשיכו להיות משמעותיים עבורכם בפרק זמן זה וחשוב שתפעלו גם למען העתיד המקצועי שלכם.

מזל קשת
מזל קשת

מזל קשת (Sagittarius) מ – 22  בנובמבר עד 21 בדצמבר

השמש בשמיים נכנסה אליכם לבית הקריירה ונותנת לכם יותר כוחות מבעבר להשלים נושאים חשובים בחייכם.

מצד שני הכוכב סטורן שעכשיו מבצע נסיגה בבית הכספים שלכם ממש גורם לכם להרגיש פחות טוב עם עצמכם ויותר חלשים ורגישים מבעבר.

זה בדיוק הזמן הנכון ללמוד לקחת לעצמכם זמן פנוי ואפילו בכוח על מנת לגייס מתוך עצמכם את המשאבים החיוניים הדרושים להגיע להבראה מוחלטת.

מזל גדי
מזל גדי

מזל גדי (Capricorn) מ – 22 בדצמבר עד 19 בינואר

זוהי תקופה מתאימה לניסיון לממש קשרים בין אישיים בנושאים המאוד חשובים לכם.

נושאים אלו קשורים לקריירה ולרצון שלכם להידחף חזק בנושאים אלה על מנת להוכיח את יכולותיכם שהן בהחלט לא מבוטלות.

חיזוק מערכות היחסים החברתיות והאישיות שלכם יהיה מאוד חשוב כיוון שישנם אנשים לא מעטים שבטוחים שאתם פועלים אך ורק עבור טובת עצמכם ופחות רואים את הזולת.

מזל דלי
מזל דלי

מזל דלי  (Aquarius) מ – 20 בינואר עד 18 בפברואר

אתם נמצאים היום בתקופה שהיא מאוד נוחה לחיזוק ולקיחת אחריות על מערכות יחסים מאוד משמעותיות בחייכם.

בית הזוגיות והשותפויות שלכם מופעל. מומלץ לכם לעשות את חשבונות הנפש המתאימים ולהיות קשובים לעצמכם ופחות לאחרים.

יש לכם הזדמנות טובה לעבוד בשיתוף פעולה עם חברים קרובים ולכן מומלץ לכם להקשיב מה מנסים להגיד לכם ובעיקר לעצות בתחום העבודה המקצועי.

מזל דגים
מזל דגים

מזל דגים (Pisces) מ – 19 בפברואר עד 20 מרץ

בשלב זה של חייכם נמצאים כוכבים רבים בבית החברים והחברה שלכם, כך שגם אלה מכם שמעדיפים את הלבד שלכם,

תמצאו את עצמכם במקומות בהם יש מקום לצורך בשיחות שאין בהן תכלית אך חשובות לשמירה על  יחסים של סטטוס קוו עם אנשים שבתכניות שלכם להיות אתם ביחסים טובים, כיוון שאינכם יודעים אף פעם מתי תצטרכו את האנשים האלה מחדש בחייכם.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.
דילוג לתוכן