קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

אסטרולוגיה מזל החודש

מזל בתולה – מזל החודש בין ה-24 באוגוסט ועד ה-22 בספטמבר 2018

המאפיין העיקרי של בני מזל בתולה הוא סדר ושלמות אין דבר שמפריע להם יותר מאשר אי־סדר. השולחנות, הבתים והמכוניות שלהם הם דוגמה ומופת ליעילות, סדר וניקיון. אצל בני מזל בתולה לכל דבר יש מקום משלו 🔴 ייתכן שעובדה זו נובעת מכך שכל הקרובים לכם, נאלצו לעבור שינויים בעקבות אירועים שכולכם חוויתם ונראה שהפעם אין לכם תירוצים איך להצדיק את ההתנהגות שלכם או את של א לה שאתם מנסים לגונן עליהם בכל מחיר.
מזל בתולה
מזל בתולה

בני מזל בתולה (בין ה-24 באוגוסט ועד ה-22 בספטמבר ) מזל בתולה, הנשלט בידי כוכב־חמה -מרקורי, הנו החודש בו הכול נמצא במצב של פוטנציאל  "ברמת הזרע", חודש אלול מעניק לנו הזדמנות לשינוי. במהלך החודש, אנחנו יכולים לנצל את השפעתו של מזל בתולה ולבדוק את עצמנו, לזהות את הפגמים שבנו ו"לנקות את הבית". מסיבה זו, חודש אלול, נקרא גם "חודש הרחמים והסליחות", הסימן בתולה, מציין בתוליות וטוהר.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעים’ בפייסבוק’ או בטוויטר.

★ גבר בן מזל בתולה, בדרך כלל אינו רומנטיקן. הוא עומד עם הרגליים על הרקע, מונחה על ידי ההגיון, נוטה לחומרנות. גירויים אינטלקטואליים מרגשים אותו, יותר מאשר בתחומי הרגש. הוא נוטה לביקורתיות מופרזת אך הוא בעל חוש להגינות.

★ אישה בת מזל בתולה, מחפשת אהבה אמיתית זכה וטהורה אם משום שזהו חלום בלבד היא נוטה להישאר רווקה. אף היא כמו הגבר ביקורתית ואי אפשר לסובב אותה בכחש.

הגבר הנכסף הוא האיש שיבין אותה ואת מושגיה על האהבה, שיהיה אינטלקטואל ופדנט בניקיון וסדר.

★ התיקון של מזל בתולה, הוא להכיר בעובדה, כי שהשלמות שייכת רק לאלוהינו שבשמים, ואין לצפות  לשלמות אצל בני אדם. כמו כן עליהם ללמוד להבדיל בין "ביקורת בונה" – לבין "ביקורת הורסת" – בפרט בין בני הזוג והילדים.

הם חייבים להפנים שקודם יש לברר האם הם רואים את התמונה המלאה לפני שהם חורצים משפט.

█ מאפייני מזל בתולה:

סמל המזל; אישה מחזיקה בשיבולים.
 איבר בריאותי רגיש; מעיים, קיבה ונטייה כללית למחלות שמקורן נפשי.
 אלמנט; אדמה.
 איכות; משתנה – יש לילידי המזל יכולת להשתנות בהתאם להתרחשויות המצבים השונים בחיים.

█ תכונות חיוביות:

צניעות, נטייה למושלמות, מעשיות ודייקנות. חכמים במיוחד, מסודרים, מאורגנים ורואים הכול לפרטי פרטים.

אנשים שהגדולה שלהם היא בנתינת שירות תכליתית לזולת, בעלי נטייה טבעית לתזונה נכונה והיגיינה בריאה, נוטים להשתלב בשינויים המתבקשים מתוך הנסיבות. נאמנים מאוד.

תכונות שליליות:

פסימיים, דאגניים, בעלי נטייה למחלות שמקורן פסיכוסומטי (נפשי), יורדים לקטנות ומטרידים את הזולת, ביקורתיים, עוקצניים, שומרים על מרחק רגשי, שמרניים, מחושבים, רכושניים.

מערכות היחסים שלהם מושתתות על בסיס של "תן וקח", בעלי נטייה למושלמות ודרישות דומות מהזולת.

 תחזית שנתית לשנת 2018, לילידי המזל

💰שפע;

הכוכב יופיטר שמביא אתו את הפוטנציאל להזדמנות נמצא אצלכם בתקופה זו במקום המקושר עם הסביבה הקרובה ולכן זה הזמן שלכם להרגיש שהנה אתם יכולים לשדרג את היחסים שלכם עם חברים ואנשים קרובים שאינם בהכרח קרובי המשפחה שלכם.

כמו כן, זה גם הזמן לעבור דירה במידה  וזו המטרה שלכם , או אפילו לשפץ בצורה שכזו שיהיו כאלה שיקראו לזה לעבור דירה בתוך הבית .

כוכב השפע יעבור לבית המשפחה שלכם לקראת תחילת  שנת 2019, כך שזו הולכת להיות השנה שלכם בפתירת בעיות בתוך המעגל הקרוב לכם ביותר שמשם גם באים אליכם כל הרגשות החיוביים וגם השליליים.

בשורות טובות שתקבלו יוכלו לעזור לכם לשדרג את חייכם האישיים במסגרת הביתית.

🤔 קושי;

מתחילת השנה האחרונה, נמצא כבר סטורן הכוכב המאתגר אצלכם במקום המקושר עם כל מה שקשור ליחסים שלכם עם הסביבה הקרובה במעגל הראשון של חייכם הוא בית הילדים, צעירים מכם במשפחה, יצירתיות והיכולת שלכם לקחת ברצינות כל מערכת יחסים.

ייתכן שעובדה זו נובעת מכך שכל הקרובים לכם, נאלצו לעבור שינויים בעקבות אירועים שכולכם חוויתם ונראה שהפעם אין לכם תירוצים איך להצדיק את ההתנהגות שלכם או את של אלה שאתם מנסים לגונן עליהם בכל מחיר.

זה הזמן לבנות עם האנשים החשובים לכם מבוגרים כמו גם צעירים מערכת יחסים בריאה, חדשה המגיעה ממקום בריא יותר , נכון ואמיתי.

כל יצירתיות בתחום שבו תבחרו, תעזור לכם לשחרר כעסים ומתחים מיותרים ותביא לכם גאווה ומרגוע.

* בברכת מזל טוב.
______

👈 התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית ומפורטת, מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.
  • דילוג לתוכן