איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

אסטרולוגיה מזל החודש

מזל בתולה – מזל החודש בין ה-24 באוגוסט ועד ה-22 בספטמבר 2018

המאפיין העיקרי של בני מזל בתולה הוא סדר ושלמות אין דבר שמפריע להם יותר מאשר אי־סדר. השולחנות, הבתים והמכוניות שלהם הם דוגמה ומופת ליעילות, סדר וניקיון. אצל בני מזל בתולה לכל דבר יש מקום משלו 🔴 ייתכן שעובדה זו נובעת מכך שכל הקרובים לכם, נאלצו לעבור שינויים בעקבות אירועים שכולכם חוויתם ונראה שהפעם אין לכם תירוצים איך להצדיק את ההתנהגות שלכם או את של א לה שאתם מנסים לגונן עליהם בכל מחיר.
מזל בתולה
מזל בתולה

בני מזל בתולה (בין ה-24 באוגוסט ועד ה-22 בספטמבר ) מזל בתולה, הנשלט בידי כוכב־חמה -מרקורי, הנו החודש בו הכול נמצא במצב של פוטנציאל  “ברמת הזרע”, חודש אלול מעניק לנו הזדמנות לשינוי. במהלך החודש, אנחנו יכולים לנצל את השפעתו של מזל בתולה ולבדוק את עצמנו, לזהות את הפגמים שבנו ו”לנקות את הבית”. מסיבה זו, חודש אלול, נקרא גם “חודש הרחמים והסליחות”, הסימן בתולה, מציין בתוליות וטוהר.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעים’ בפייסבוק’ או בטוויטר.

★ גבר בן מזל בתולה, בדרך כלל אינו רומנטיקן. הוא עומד עם הרגליים על הרקע, מונחה על ידי ההגיון, נוטה לחומרנות. גירויים אינטלקטואליים מרגשים אותו, יותר מאשר בתחומי הרגש. הוא נוטה לביקורתיות מופרזת אך הוא בעל חוש להגינות.

★ אישה בת מזל בתולה, מחפשת אהבה אמיתית זכה וטהורה אם משום שזהו חלום בלבד היא נוטה להישאר רווקה. אף היא כמו הגבר ביקורתית ואי אפשר לסובב אותה בכחש.

הגבר הנכסף הוא האיש שיבין אותה ואת מושגיה על האהבה, שיהיה אינטלקטואל ופדנט בניקיון וסדר.

★ התיקון של מזל בתולה, הוא להכיר בעובדה, כי שהשלמות שייכת רק לאלוהינו שבשמים, ואין לצפות  לשלמות אצל בני אדם. כמו כן עליהם ללמוד להבדיל בין “ביקורת בונה” – לבין “ביקורת הורסת” – בפרט בין בני הזוג והילדים.

הם חייבים להפנים שקודם יש לברר האם הם רואים את התמונה המלאה לפני שהם חורצים משפט.

█ מאפייני מזל בתולה:

סמל המזל; אישה מחזיקה בשיבולים.
 איבר בריאותי רגיש; מעיים, קיבה ונטייה כללית למחלות שמקורן נפשי.
 אלמנט; אדמה.
 איכות; משתנה – יש לילידי המזל יכולת להשתנות בהתאם להתרחשויות המצבים השונים בחיים.

█ תכונות חיוביות:

צניעות, נטייה למושלמות, מעשיות ודייקנות. חכמים במיוחד, מסודרים, מאורגנים ורואים הכול לפרטי פרטים.

אנשים שהגדולה שלהם היא בנתינת שירות תכליתית לזולת, בעלי נטייה טבעית לתזונה נכונה והיגיינה בריאה, נוטים להשתלב בשינויים המתבקשים מתוך הנסיבות. נאמנים מאוד.

תכונות שליליות:

פסימיים, דאגניים, בעלי נטייה למחלות שמקורן פסיכוסומטי (נפשי), יורדים לקטנות ומטרידים את הזולת, ביקורתיים, עוקצניים, שומרים על מרחק רגשי, שמרניים, מחושבים, רכושניים.

מערכות היחסים שלהם מושתתות על בסיס של “תן וקח”, בעלי נטייה למושלמות ודרישות דומות מהזולת.

 תחזית שנתית לשנת 2018, לילידי המזל

💰שפע;

הכוכב יופיטר שמביא אתו את הפוטנציאל להזדמנות נמצא אצלכם בתקופה זו במקום המקושר עם הסביבה הקרובה ולכן זה הזמן שלכם להרגיש שהנה אתם יכולים לשדרג את היחסים שלכם עם חברים ואנשים קרובים שאינם בהכרח קרובי המשפחה שלכם.

כמו כן, זה גם הזמן לעבור דירה במידה  וזו המטרה שלכם , או אפילו לשפץ בצורה שכזו שיהיו כאלה שיקראו לזה לעבור דירה בתוך הבית .

כוכב השפע יעבור לבית המשפחה שלכם לקראת תחילת  שנת 2019, כך שזו הולכת להיות השנה שלכם בפתירת בעיות בתוך המעגל הקרוב לכם ביותר שמשם גם באים אליכם כל הרגשות החיוביים וגם השליליים.

בשורות טובות שתקבלו יוכלו לעזור לכם לשדרג את חייכם האישיים במסגרת הביתית.

🤔 קושי;

מתחילת השנה האחרונה, נמצא כבר סטורן הכוכב המאתגר אצלכם במקום המקושר עם כל מה שקשור ליחסים שלכם עם הסביבה הקרובה במעגל הראשון של חייכם הוא בית הילדים, צעירים מכם במשפחה, יצירתיות והיכולת שלכם לקחת ברצינות כל מערכת יחסים.

ייתכן שעובדה זו נובעת מכך שכל הקרובים לכם, נאלצו לעבור שינויים בעקבות אירועים שכולכם חוויתם ונראה שהפעם אין לכם תירוצים איך להצדיק את ההתנהגות שלכם או את של אלה שאתם מנסים לגונן עליהם בכל מחיר.

זה הזמן לבנות עם האנשים החשובים לכם מבוגרים כמו גם צעירים מערכת יחסים בריאה, חדשה המגיעה ממקום בריא יותר , נכון ואמיתי.

כל יצירתיות בתחום שבו תבחרו, תעזור לכם לשחרר כעסים ומתחים מיותרים ותביא לכם גאווה ומרגוע.

* בברכת מזל טוב.
______

👈 התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית ומפורטת, מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.
דילוג לתוכן