מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

גלגל המזלות

מזל גדי CAPRICORN – מאפיינים

הגדי נחשב לטיפוס רציני, אחראי, “כבד” שמתייחס בביקורת לרעיונות קלילים. הוא מביע חוסר הערכה כלפי אלו שאינם שאפתנים וחרוצים כמוהו.
מזל  גדי CAPRICORN - מאפיינים
21/1- 23/12

בני מזל גדי, מאופיינים בשאפתנותם ובעבודה הקשה שהם משקיעים על מנת לממש את שאיפותיהם. גדיים מוכנים לעבוד שעות רבות במשרד מתוך ההבנה שרק בזכות התמדה ניתן להגיע רחוק.

gdi_1.gif

הם מאמינים שאם יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר, ההצלחה חייבת להאיר להם פנים. הגדיים נחושים בדרכם ושאיפותיהם ממוקדות. הדרך אל ההצלחה תהיה אמנם ארוכה ומלאת מכשולים אך הגדיים יעמדו במשימה בזכות הרצון העז, האמביציה והסבלנות.

הם יתקדמו לאט אבל בטוח וברוב המקרים יגיעו ליעדם. דוגמא קלאסית לבן מזל גדי הוא ריצ’רד ניקסון, נשיאה לשעבר של ארה”ב שדרכו לנשיאות הייתה ארוכה, והוא הגיע למשרה המבוקשת רק לאחר שהיה 8 שנים בתפקיד סגן הנשיא. ניקסון מסמל את העקשנות וההתמדה שמאפיינים את בני המזל. הגדיים מאוד מעשיים-פרקטיים בגישתם, עם שתי רגליים על הקרקע.

הם מבינים שלא יקבלו ארוחות חינם ושההצלחה שוחה בים של זיעה – “הזורעים בדמעה, ברינה יקצרו”. התכונות החיוביות שיעזרו לגדי להתקדם הם ההגיון הבריא והבגרות הנפשית מתאפיינת אצלו כבר מגיל צעיר.

הגדי נחשב לטיפוס רציני, אחראי, “כבד” שמתייחס בביקורת לרעיונות קלילים. הוא מביע חוסר הערכה כלפי אלו שאינם שאפתנים וחרוצים כמוהו. הגדיים שמרנים בגישתם – נוקטים בדרכי
חשיבה ברורות ומסורתיות מבלי לסטות לרעיונות מקוריים ופרועים.

תכונות נוספות: יעיל, מאורגן ושקט. קונבנציונלי בהתייחסותו לעסקים ולחיים בכלל.

הסמל

המזל מסומל על ידי החיה גדי, עז צעיר. גדיים אוהבים לטפס על פסגות הרים שם הם נהנים מאויר זך ונקי. באופן דומה, בני מזל גדי שואפים להגיע לפסגה בתחום בו הם נמצאים, שם יוכלו ליהנות מפירות ההצלחה: כסף, תהילה, כבוד וכיו”ב.

הכוכב

המזל נשלט ע”י כוכב שבתאי-סטורן. במיתולוגיה סטורן נחשב לאבי אלים רבים. מכאן שנוצרת הקבלה בין היותו של סטורן אבי אלים לרצונם של הגדיים להיות בפסגה, בראש. תכונה נוספת שמסמל שבתאי היא הגבלה, ואכן הגדיים מאופיינים בשמרנות ואהבת מסגרות. הגדי יתנגד לפריצות דרך שעלולות, לדעתו, לשנות את סדרי העולם.

בילוי ופנאי

נהנה מספורט רגוע כמו גולף. אלמנט התחרות חשוב לו והוא ישאף לנצח תמיד. נהנה לבלות את זמנו הפנוי עם עמיתים לעבודה (מאחר שהיא מרכז עולמו).

אהבה

בחיי האהבה ייתכנו לגדיים קשיים הנובעים מאי-רצונם להיסחף במערבולת רגשית שתפר את האיזון בו הם נמצאים. הגדיים יודעים טוב מאוד מה הם רוצים ויפעלו בנחישות להשיג אותו. הם נמשכים לבני זוג בעלי עוצמה ומעמד גבוה. ברגע שיכנסו למערכת יחסים רצינית הם יהיו מסורים ונאמנים ויתחייבו באופן טוטאלי.

הגדיים הם בני זוג מאוד תומכים שמוכנים לעשות כמעט הכל למען אושרם של בני הזוג. אפשר לומר שכמו בקריירה כך גם באהבה – הגדיים מוכנים לעבוד קשה כדי לשמור על חוזקה של מערכת היחסים.

מפורסמים בני מזל גדי

מולייר, אייזק ניוטון, אנואר סאדאת, אנטון צ’כוב, ריצ’רד ניקסון, יוסף סטאלין, אדגר אלן פו, פול סזאן, מאו צה טונג, בנג’מין פרנקלין, אלביס פרסלי, דייויד בואי, מל גיבסון, קרל לואיס, אנני לנוקס, פיי דאנווי, דיאן קיטון.
_______________

מוגש באדיבות אתר stars – כי כוכבים לא משקרים
________________

ליתר המזלות במדור זה – לחצו כאן
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן