קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

דת | יהדות חדרה

חדרה מוזמנת מחר להתחבר לנשמה ב’ערב סליחות’ ענק

בחסות תנועת 'אל המעיין' והאגף לתרבות יהודית שבמשרד החינוך, ייערך מחר (חמישי ח' בתשרי תשע"ח 28.9.17) ערב יום הכיפורים, בהיכל הספורט של תיכון חדרה, במעמד הגאון הגדול רבי דוד יוסף שיחיה לאורך ימים טובים אמן, חבר מועצת חכמי התורה ובנו של מרן רבינו עובדיה יוסף זכר צדיק וקדוש לברכה ◄יתקיים מופע אומנותי עם ענק הזמר המזרחי עופר לוי והזמר המזרחי יניב בן משיח ◄הכניסה חופשית.
מורנו ורבנו הגאון רבי שמעון ביטון שיחיה לאורך ימים טובים אמן, רבה של חדרה וראש ישיבת "אור יוסף"
מורנו ורבנו הגאון רבי שמעון ביטון שיחיה לאורך ימים טובים אמן, רבה של חדרה וראש ישיבת "אור יוסף"

"בן אדם מה לך נרדם קום קרא בתחנונים" – תושבי חדרה מוזמנים ל'ערב סליחות ענק' אשר יתקיים ביום חמישי ח' בתשרי תשע"ח 28.9.17 ערב יום הכיפורים, ב'היכל הספורט של תיכון חדרה' רחוב רמב"ם 26.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הערב יתקיים במעמד הגאון הגדול רבי דוד יוסף שיחיה לאורך ימים טובים אמן, חבר מועצת חכמי התורה ובנו של מרן רבינו עובדיה יוסף זכר צדיק וקדוש לברכה, מורנו ורבנו הגאון רבי שמעון ביטון שיחיה לאורך ימים טובים אמן, רבה של חדרה וראש ישיבת "אור יוסף".

כמו כן, הרב הגאון ליאור כחלון שיחיה לאורך ימים טובים אמן, ראש ישיבת 'רב פעלים'. הרב הגאון ישראל מאיר ביטון שיחיה לאורך ימים טובים אמן אב בית דין חדרה, והרב משה אילוז השם ישמרהו ויחיהו מנכל תנועת "אל המעיין".

סליחות הוא שם כולל למגוון קטעי פסוקים, תפילות ופיוטים. המוטיב המרכזי ב"סליחות" הוא הבעת חרטה ובקשה לסליחה ולמחילה. חלק מ'פיוטי הסליחות' הנן קינות על החורבן ועל הגלות ותפילה לשיבה לארץ ישראל ולגאולה.

 תתקיים 'התרת נדרים' ו'התרת קללות'. ב-חצות הלילה, יתקיימו 'סליחות המוניות'

בדרך כלל, נושאות ה'סליחות הספרדיות' אופי אישי ותוכנן הוא אפסות האדם מול בוראו ובקשת מחילה פרטית. מנגד ל'סליחות האשכנזיות' יש אופי לאומי יותר והן עוסקות לא מעט בזיקה שבין הכפרה לגאולה.

הערב שיתחיל בשעה 21:30 ויסתיים רק לאחר תפילת הסליחות, במהלך הערב יתקיים מופע אומנותי מלא הכולל כלי נגינה באווירת הימים הנוראים עם ענק הזמר המזרחי עופר לוי וכן, ישתתף הזמר יניב בן משיח.

בהמשך הערב, תתקיים 'התרת נדרים' ו'התרת קללות'. ב-חצות הלילה, יתקיימו 'סליחות המוניות' במעמד רבנים וגדולי הדור בהשתתפות החזן; יהודה מלכה והזמרים; עופר לוי ויניב בן משיח.

בוועדה המכינה הטורחת רבות לארגון ערב סליחות ענק זה, ישנו צפי של מאות רבות עד אלפים של משתתפים מכל גווני האוכלוסייה אשר יבואו וישתתפו בערב זה, שעות מספר לפני, התקדש יום הכיפורים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן