קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

דת | יהדות חדרה

חדרה מציגה שבת חזנות, עם ענק החזנים הפייטן יחיאל נהרי

העיר חדרה, מציגה בשבת הקרובה; 'פרשת כי תבוא' "לשמוע אל הרינה ואל התפילה" - שבת חזנות, שירה ופיוט, עם ענק הזמר הירושלמי וגדול החזנים בארץ ובעולם הפייטן והחזן יחיאל נהרי בחסות המחלקה לתרבות וקהילה והמשנה לראש העיר חדרה ר' בועז ביטון, בהשתתפות רבני ופרנסי העיר שבת חזנות, שירה ופיוט, בואו ליהנות משבת היסטורית.
ענק החזנים בארץ ובעולם יחיאל נהרי בעיר חדרה, בשבת שירה וחזנות | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ענק החזנים בארץ ובעולם יחיאל נהרי בעיר חדרה, בשבת שירה וחזנות בנוסח ירושלמי | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

"לשמוע אל הרינה ואל התפילה" בשבת הקרובה (י"ז -י"ח באלול  8-9 בספטמבר 2017) פרשת "כי תבוא" תתקיים בעיר חדרה, שבת שירה וחזנות עם ענק הזמר הירושלמי וגדול החזנים בארץ ובעולם הפייטן והחזן יחיאל נהרי בהשתתפות רבני ופרנסי העיר בחסות המחלקה לתרבות וקהילה והמשנה לראש העיר חדרה, ר' בועז ביטון.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

בתוכנית; קבלת שבת ותפילת ערבית של ליל שבת תתקיים בישיבת "רב פעלים" בראשותו של הרב הגאון ליאור כחלון, שיחיה לאורך ימים טובים אמן (שליִטָ"א), רחוב הרצל 138 צפון העיר חדרה.

עונג שבת שירה ופיוט, יתקיים בליל שבת בשעה 21:30 בבית הכנסת ובית המדרש "נהר שלום" רחוב תרמ"ב 5 בגבעת ביל"ו חדרה במעמד ראש הישיבה הרב הגאון חיים דהרי שיחיה לאורך ימים טובים אמן (שליִטָ"א).

בשבת בבוקר בשעה 07:30 תתקיים תפילת שחרית ולאחר מכן, תפילת מוסף וקידושא רבה לאחר התפילה, תתקיים בבית הכנסת המרכזי "חזון גבריאל" רחוב הרב קוק סימטת הרב רוקח, במעמד הרב הגאון נח דואני שיחיה לאורך ימים טובים אמן (שליִטָ"א), רב הקהילה.

תפילת מנחה תתקיים בשעה 17:20 בבית הכנסת "אביר יעקב" רחוב הטייסים 5 בכל המקומות עזרת הנשים פתוחה.

במוצאי שבת קודש, בשעה 00:15 תתקיים אמירת סליחות מרכזית בנוסח ירושלמי על ידי החזן העולמי יחיאל נהרי, בבית המדרש "חפץ ה'" רחוב תרמ"ב 7 גבעת ביל"ו, חדרה.

בתפילות השבת, ישתתפו רבנים מכובדים ואישי ציבור רבים ובניהם; מורנו הגאון רבי שמעון ביטון שיחיה לאורך ימים טובים אמן (שליִטָ"א), רבה ואַב בֵּית דִּין חדרה, הרב הגאון ישראל מאיר ביטון שיחיה לאורך ימים טובים אמן (שליִטָ"א), רבה של צפון חדרה.

יושב ראש תנועת ש"ס והמשנה לראש העיר חדרה ר' בועז ביטון, חבר הנהלת העיר ניסים אביטן ומנהל המחלקה לתרבות וקהילה ר' ניסים לוי.




אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן