בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

דת | יהדות חדרה

חדרה מציגה שבת חזנות, עם ענק החזנים הפייטן יחיאל נהרי

העיר חדרה, מציגה בשבת הקרובה; 'פרשת כי תבוא' "לשמוע אל הרינה ואל התפילה" - שבת חזנות, שירה ופיוט, עם ענק הזמר הירושלמי וגדול החזנים בארץ ובעולם הפייטן והחזן יחיאל נהרי בחסות המחלקה לתרבות וקהילה והמשנה לראש העיר חדרה ר' בועז ביטון, בהשתתפות רבני ופרנסי העיר שבת חזנות, שירה ופיוט, בואו ליהנות משבת היסטורית.
ענק החזנים בארץ ובעולם יחיאל נהרי בעיר חדרה, בשבת שירה וחזנות | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ענק החזנים בארץ ובעולם יחיאל נהרי בעיר חדרה, בשבת שירה וחזנות בנוסח ירושלמי | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

"לשמוע אל הרינה ואל התפילה" בשבת הקרובה (י"ז -י"ח באלול  8-9 בספטמבר 2017) פרשת "כי תבוא" תתקיים בעיר חדרה, שבת שירה וחזנות עם ענק הזמר הירושלמי וגדול החזנים בארץ ובעולם הפייטן והחזן יחיאל נהרי בהשתתפות רבני ופרנסי העיר בחסות המחלקה לתרבות וקהילה והמשנה לראש העיר חדרה, ר' בועז ביטון.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

בתוכנית; קבלת שבת ותפילת ערבית של ליל שבת תתקיים בישיבת "רב פעלים" בראשותו של הרב הגאון ליאור כחלון, שיחיה לאורך ימים טובים אמן (שליִטָ"א), רחוב הרצל 138 צפון העיר חדרה.

עונג שבת שירה ופיוט, יתקיים בליל שבת בשעה 21:30 בבית הכנסת ובית המדרש "נהר שלום" רחוב תרמ"ב 5 בגבעת ביל"ו חדרה במעמד ראש הישיבה הרב הגאון חיים דהרי שיחיה לאורך ימים טובים אמן (שליִטָ"א).

בשבת בבוקר בשעה 07:30 תתקיים תפילת שחרית ולאחר מכן, תפילת מוסף וקידושא רבה לאחר התפילה, תתקיים בבית הכנסת המרכזי "חזון גבריאל" רחוב הרב קוק סימטת הרב רוקח, במעמד הרב הגאון נח דואני שיחיה לאורך ימים טובים אמן (שליִטָ"א), רב הקהילה.

תפילת מנחה תתקיים בשעה 17:20 בבית הכנסת "אביר יעקב" רחוב הטייסים 5 בכל המקומות עזרת הנשים פתוחה.

במוצאי שבת קודש, בשעה 00:15 תתקיים אמירת סליחות מרכזית בנוסח ירושלמי על ידי החזן העולמי יחיאל נהרי, בבית המדרש "חפץ ה'" רחוב תרמ"ב 7 גבעת ביל"ו, חדרה.

בתפילות השבת, ישתתפו רבנים מכובדים ואישי ציבור רבים ובניהם; מורנו הגאון רבי שמעון ביטון שיחיה לאורך ימים טובים אמן (שליִטָ"א), רבה ואַב בֵּית דִּין חדרה, הרב הגאון ישראל מאיר ביטון שיחיה לאורך ימים טובים אמן (שליִטָ"א), רבה של צפון חדרה.

יושב ראש תנועת ש"ס והמשנה לראש העיר חדרה ר' בועז ביטון, חבר הנהלת העיר ניסים אביטן ומנהל המחלקה לתרבות וקהילה ר' ניסים לוי.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן