קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

כאן הרצליה

הרצליה העניקה תואר 'אזרחות כבוד' לשר האוצר מר משה כחלון

ראש העיר הרצליה מר פדלון: "מאז כניסתו לתפקידו, שר האוצר הטביע חותם משמעותי" ◄ שר האוצר מר משה כחלון: "ראש העיר משה פדלון, דואג לאינטרסים של הרצליה ושל התושבים ואנחנו איתו יד ביד. האינטרס של בני המקום הוא שהעיר תמשיך להתפתח, ואנחנו נעשה זאת בצורה מושכלת והדרגתית".
ראש עיריית הרצליה, מר משה פדלון, מעניק תואר 'אזרחות כבוד' לשר האוצר משה כחלון | צילום: דוברות עיריית הרצליה
ראש עיריית הרצליה, מר משה פדלון, מעניק תואר 'אזרחות כבוד' לשר האוצר משה כחלון | צילום: דוברות עיריית הרצליה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

מועצת העיר הרצליה העניקה באמצע השבוע (שלישי, ג' בתמוז התשע"ז) תואר 'אזרחות כבוד' לשר האוצר מר משה כחלון. דוברות עיריית הרצליה, מסרה, כי שר האוצר מר כחלון, נבחר על ידי חברי מועצת העיר לקבל את התואר של "אזרחות כבוד", כהערכה על פעילותו להפחתת מחירי הדיור וקידום תחום הדיור בר ההשגה למכירה ולהשכרה בעיר הרצליה.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעיםבפייסבוקאו בטוויטר.

ראש עיריית הרצליה, מר משה פדלון, אמר בטקס בדברי ברכתו לשר האוצר; "בהענקת אזרחות הכבוד, העיר הרצליה, מביעה הערכה והוקרה לשר האוצר מר משה כחלון, אשר מאז כניסתו לתפקידו, כבר הטביע חותם משמעותי והצליח לחולל שינויים מהותיים במספר נושאים כלכליים-חברתיים מרכזיים בתחומי חיינו מתוך ראייה חברתית".

"מתוך תפיסת עולם זו", הוסיף פדלון; "אנחנו כאן בהרצליה מחוללים בשנים האחרונות 'מהפכת דיור' של ממש ולוקחים חלק במאמץ הלאומי להגדיל את היצע הדירות בעיר, תוך שיתוף פעולה מלא ותומך מצד משרד האוצר ומשרד הבינוי והשיכון".

שר האוצר, כחלון; לאפשר לצעירי הרצליה להמשיך לגור בהרצליה ולרכוש דירה. לכן, אנחנו מפחיתים את מחירי הקרקע

בהמשך, ציין, מר פדלון; "רשימת ההישגים של השר כחלון, ארוכה וכוללת שורה ארוכה של הרחבת שירותים חברתיים חיוניים תוך שימת דגש על צמצום פערים וזאת מתוך ראייה חברתית ותפיסת עולם של שוויון הזדמנויות  לכל, הפועל לטובת החברה הישראלית, כולה". סיכם ראש עיריית הרצליה, מר פדלון.

שר האוצר מר כחלון, הודה לראש העיר ולחברי מועצת העיר על הכבוד שהעיר הרצליה, חולקת לו ואמר; "התפקיד שלנו הוא לאפשר לצעירי הרצליה להמשיך לגור בהרצליה ולרכוש דירה.

לכן, אנחנו מפחיתים את מחירי הקרקע ונותנים את 'הטבת מחיר למשתכן' בדגש על בני המקום. עם זאת, לא תהיה התנגשות בין ערכי טבע לבין חזות העיר הרצליה".

עוד הוסיף, השר כחלון; "ראש העיר משה פדלון, דואג לאינטרסים של הרצליה ושל התושבים ואנחנו איתו יד ביד. האינטרס של בני המקום הוא שהעיר הרצליה, תמשיך להתפתח ואנחנו נעשה זאת בצורה מושכלת והדרגתית".

בערב השתתפו סגניות ראש העיר הרצליה, הגב' מאיה כץ, הגב' איה פרישקולניק והגב' עפרה בל, חברי מועצת העיר הרצליה, המנהל הכללי של העירייה מר יהודה בן עזרא, בכירי העירייה ובכירים במשרד האוצר.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן