איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

כאן הרצליה

הרצליה העניקה תואר ‘אזרחות כבוד’ לשר האוצר מר משה כחלון

ראש העיר הרצליה מר פדלון: "מאז כניסתו לתפקידו, שר האוצר הטביע חותם משמעותי" ◄ שר האוצר מר משה כחלון: "ראש העיר משה פדלון, דואג לאינטרסים של הרצליה ושל התושבים ואנחנו איתו יד ביד. האינטרס של בני המקום הוא שהעיר תמשיך להתפתח, ואנחנו נעשה זאת בצורה מושכלת והדרגתית".
ראש עיריית הרצליה, מר משה פדלון, מעניק תואר 'אזרחות כבוד' לשר האוצר משה כחלון | צילום: דוברות עיריית הרצליה
ראש עיריית הרצליה, מר משה פדלון, מעניק תואר ‘אזרחות כבוד’ לשר האוצר משה כחלון | צילום: דוברות עיריית הרצליה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

מועצת העיר הרצליה העניקה באמצע השבוע (שלישי, ג’ בתמוז התשע”ז) תואר ‘אזרחות כבוד’ לשר האוצר מר משה כחלון. דוברות עיריית הרצליה, מסרה, כי שר האוצר מר כחלון, נבחר על ידי חברי מועצת העיר לקבל את התואר של “אזרחות כבוד”, כהערכה על פעילותו להפחתת מחירי הדיור וקידום תחום הדיור בר ההשגה למכירה ולהשכרה בעיר הרצליה.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעיםבפייסבוקאו בטוויטר.

ראש עיריית הרצליה, מר משה פדלון, אמר בטקס בדברי ברכתו לשר האוצר; “בהענקת אזרחות הכבוד, העיר הרצליה, מביעה הערכה והוקרה לשר האוצר מר משה כחלון, אשר מאז כניסתו לתפקידו, כבר הטביע חותם משמעותי והצליח לחולל שינויים מהותיים במספר נושאים כלכליים-חברתיים מרכזיים בתחומי חיינו מתוך ראייה חברתית“.

“מתוך תפיסת עולם זו”, הוסיף פדלון; “אנחנו כאן בהרצליה מחוללים בשנים האחרונות ‘מהפכת דיור’ של ממש ולוקחים חלק במאמץ הלאומי להגדיל את היצע הדירות בעיר, תוך שיתוף פעולה מלא ותומך מצד משרד האוצר ומשרד הבינוי והשיכון“.

שר האוצר, כחלון; לאפשר לצעירי הרצליה להמשיך לגור בהרצליה ולרכוש דירה. לכן, אנחנו מפחיתים את מחירי הקרקע

בהמשך, ציין, מר פדלון; “רשימת ההישגים של השר כחלון, ארוכה וכוללת שורה ארוכה של הרחבת שירותים חברתיים חיוניים תוך שימת דגש על צמצום פערים וזאת מתוך ראייה חברתית ותפיסת עולם של שוויון הזדמנויות  לכל, הפועל לטובת החברה הישראלית, כולה”. סיכם ראש עיריית הרצליה, מר פדלון.

שר האוצר מר כחלון, הודה לראש העיר ולחברי מועצת העיר על הכבוד שהעיר הרצליה, חולקת לו ואמר; “התפקיד שלנו הוא לאפשר לצעירי הרצליה להמשיך לגור בהרצליה ולרכוש דירה.

לכן, אנחנו מפחיתים את מחירי הקרקע ונותנים את ‘הטבת מחיר למשתכן’ בדגש על בני המקום. עם זאת, לא תהיה התנגשות בין ערכי טבע לבין חזות העיר הרצליה“.

עוד הוסיף, השר כחלון; “ראש העיר משה פדלון, דואג לאינטרסים של הרצליה ושל התושבים ואנחנו איתו יד ביד. האינטרס של בני המקום הוא שהעיר הרצליה, תמשיך להתפתח ואנחנו נעשה זאת בצורה מושכלת והדרגתית”.

בערב השתתפו סגניות ראש העיר הרצליה, הגב’ מאיה כץ, הגב’ איה פרישקולניק והגב’ עפרה בל, חברי מועצת העיר הרצליה, המנהל הכללי של העירייה מר יהודה בן עזרא, בכירי העירייה ובכירים במשרד האוצר.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן