פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חקלאות ישראל צרכנות

משרד החקלאות: עלול להיווצר מחסור בעופות טריים ברשתות

לאור היעדרות צפויה של עובדים במשחטות בשל חג עיד אל פיטר לא יהיו בשוק די עופות טריים לצרכנים בתחילתו של השבוע הזה (מהיום ראשון עד יום שלישי, 27-25 ביוני) ◄הסיבה לכך נעוצה בהיעדרותו של כוח אדם מקצועי מהמשחטות, במהלך החג, שנמשך כ-4 ימים ◄מדוע לא הקדימו המשחטות את השחיטה של העופות במספר ימים?
משרד החקלאות: עלול להיווצר מחסור בעופות טריים ברשתות השיווק | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
משרד החקלאות: עלול להיווצר מחסור בעופות טריים ברשתות השיווק | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

משרד החקלאות, הופתע שוב. הפעם לרגל ‘חג שבירת הצום’ של המוסלמים המכונה עיד אל-פיטר (בערבית: عيد الفطر, בתעתיק מדויק: “עיד אלפטר” – מכונה גם العيد الصغير, “החג הקטן”) הוא החג המציין את סיומו של חודש הרמדאן והודיע רק היום (ראשון, א’ בתמוז התשע”ז) כי עלול להיווצר מחסור בעופות טריים ברשתות השיווק.

  רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעים’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

משרד החקלאות, הבהיר אפשר, כי לא יהיו בשוק די עופות טריים לצרכנים בתחילתו של השבוע הזה (מהיום ראשון עד יום שלישי, 27-25 ביוני). עקב כך כותב שורות אלה, תוהה מדוע לא הקדימו המשחטות את השחיטה של העופות במספר ימים והיו חוסכים המחסור והטרדה שעלולה להתלוות לכך לצרכנים.

דוברת משרד החקלאות ופיתוח הכפר הגברת דפנה יוריסטה, מסרה ל’פורטל כאן ישראל | כאן נעים‘ כי;  הסיבה לכך נעוצה בהיעדרותו של כוח אדם מקצועי מהמשחטות, במהלך החג, שנמשך כארבעה ימים.

 ב’עופות קפואים’ לא צפוי מחסור

בימים אלה, ה’משחטות‘ לא יעבדו או יעבדו בהיקף מצומצם בגלל המחסור בעובדים.

במשרד החקלאות ופיתוח הכפר, מרגיעים ואומרים, כי הפעילות צפויה להתחדש בהדרגה עוד השבוע, כבר ביום רביעי, כך שלקראת סוף השבוע תשוב ‘אספקת העופות הטריים’ באופן מלא וסדיר.

במשרד החקלאות, מציינים, כי ב‘עופות קפואים’ לא צפוי מחסור לאור חיי המדף הארוכים של המוצר, לעומת עופות טריים, שחיי המדף שלהם עומדים על כ-חמישה ימים.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן