"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חקלאות ישראל צרכנות

משרד החקלאות: עלול להיווצר מחסור בעופות טריים ברשתות

לאור היעדרות צפויה של עובדים במשחטות בשל חג עיד אל פיטר לא יהיו בשוק די עופות טריים לצרכנים בתחילתו של השבוע הזה (מהיום ראשון עד יום שלישי, 27-25 ביוני) ◄הסיבה לכך נעוצה בהיעדרותו של כוח אדם מקצועי מהמשחטות, במהלך החג, שנמשך כ-4 ימים ◄מדוע לא הקדימו המשחטות את השחיטה של העופות במספר ימים?
משרד החקלאות: עלול להיווצר מחסור בעופות טריים ברשתות השיווק | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
משרד החקלאות: עלול להיווצר מחסור בעופות טריים ברשתות השיווק | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

משרד החקלאות, הופתע שוב. הפעם לרגל 'חג שבירת הצום' של המוסלמים המכונה עיד אל-פיטר (בערבית: عيد الفطر, בתעתיק מדויק: "עיד אלפטר" – מכונה גם العيد الصغير, "החג הקטן") הוא החג המציין את סיומו של חודש הרמדאן והודיע רק היום (ראשון, א' בתמוז התשע"ז) כי עלול להיווצר מחסור בעופות טריים ברשתות השיווק.

  רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעים’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

משרד החקלאות, הבהיר אפשר, כי לא יהיו בשוק די עופות טריים לצרכנים בתחילתו של השבוע הזה (מהיום ראשון עד יום שלישי, 27-25 ביוני). עקב כך כותב שורות אלה, תוהה מדוע לא הקדימו המשחטות את השחיטה של העופות במספר ימים והיו חוסכים המחסור והטרדה שעלולה להתלוות לכך לצרכנים.

דוברת משרד החקלאות ופיתוח הכפר הגברת דפנה יוריסטה, מסרה ל'פורטל כאן ישראל | כאן נעיםכי;  הסיבה לכך נעוצה בהיעדרותו של כוח אדם מקצועי מהמשחטות, במהלך החג, שנמשך כארבעה ימים.

 ב'עופות קפואים' לא צפוי מחסור

בימים אלה, ה'משחטות' לא יעבדו או יעבדו בהיקף מצומצם בגלל המחסור בעובדים.

במשרד החקלאות ופיתוח הכפר, מרגיעים ואומרים, כי הפעילות צפויה להתחדש בהדרגה עוד השבוע, כבר ביום רביעי, כך שלקראת סוף השבוע תשוב 'אספקת העופות הטריים' באופן מלא וסדיר.

במשרד החקלאות, מציינים, כי ב'עופות קפואים' לא צפוי מחסור לאור חיי המדף הארוכים של המוצר, לעומת עופות טריים, שחיי המדף שלהם עומדים על כ-חמישה ימים.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן