"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

פלילים

חיים מור רכז רישוי עסקים במשטרה מואשם בקבלת שוחד

חיים מור, שוטר בדרגת רס"מ במשטרה, מואשם, כי ניהל עסק של סחר במשקאות אלכוהול מבלי שקיבל לכך את האישור הנדרש מטעם משטרת ישראל. על פי כתב האישום ביקש מור ואף לקח שוחד מ-אהרון בנימינוב בעלים של חברת אבטחה שסיפקה שירותי אבטחה למועדוני לילה בעיר תל אביב וכן מ-מהרטו יאלאו שהיה שותף באחד המועדונים.
בניין מטה מחוז תל אביב על שם רב ניצב דוד קראוס | צילום: ויקיפדיה
בניין מטה מחוז תל אביב על שם רב ניצב דוד קראוס | צילום: ויקיפדיה

המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה, באמצעות עורכת דין קרן אלטמן, הגישה לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב אישום נגד חיים מור, רכז רישוי עסקים במרחב יפתח במשטרת ישראל ונאשמים נוספים (חיים בן משה מור, אהרון בן בנימין בנימינוב, מהרטו בן מולואלם יאלאו וכן חברת י.מ.מ אבטחה בע"מ) בגין;  עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים (תיק מח"ש 4479/2014).

  ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מרחב יפתח של משטרת ישראל, אחראי על שכונות דרום תל אביב-יפו, אזור התחנה המרכזית. דוברת מחוז ירושלים של משרד המשפטים עורכת דין אפרת אורן, מסרה, לפורטל כאן נעים, כי; חיים מור, שוטר בדרגת רס"מ במשטרה, מואשם, כי נהג להדליף מידע אודות ביקורות הצפויות להיערך על ידי המשטרה לבעלי עסק, לגורמי ניהול בבתי העסק ולגורמים הקשורים לחברות אבטחה וזאת בתמורה להטבות למיניהן.

בנוסף הוא מואשם, כי ניהל עסק של סחר במשקאות אלכוהול מבלי שקיבל לכך את האישור הנדרש מטעם משטרת ישראל. על פי כתב האישום ביקש חיים מור ואף לקח שוחד מ-אהרון בנימינוב בעלים של חברת אבטחה שסיפקה שירותי אבטחה למועדוני לילה בעיר תל אביב וכן מ-מהרטו יאלאו שהיה שותף באחד המועדונים.

 על פי כתב האישום ביקש חיים מור ואף לקח שוחד מ-אהרון בנימינוב בעלים של חברת אבטחה

חיים מור, מואשם, כי נהג להדליף מידע אודות ביקורות הצפויות להיערך על ידי המשטרה לבעלי עסק, לגורמי ניהול בבתי העסק ולגורמים הקשורים לחברות אבטחה וזאת בתמורה להטבות למיניהן.

בנוסף מור, מואשם, כי ניהל עסק של סחר במשקאות אלכוהול מבלי שקיבל לכך את האישור הנדרש מטעם משטרת ישראל.

במסגרת עסקי האלכוהול סחר חיים מור עם גורמים העובדים במועדונים ובבתי העסק המצויים, בין היתר, בתחומי המרחב, אשר היו נתונים למרותו במסגרת תפקידו כ'רכז רישוי עסקים'. זאת עשה חיים מור, תוך שהוא קולע עצמו למצב של ניגוד עניינים בין האינטרס הממלכתי והמקצועי עליו הוא מופקד ובין זיקתו האישית – מסחרית לעסקי האלכוהול. מעשיו אלו, עלו כדי מעשה הפרת אמונים הפוגע בציבור.

התיק נחקר על ידי צוות חשיפה במחלקה לחקירות שוטרים.

אל כתב האישום "כתב אישום נגד חיים מור אהרון בנימינוב מהרטו והחברה".
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן