מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

גלגל המזלות

מזל בתולה

בן מזל בתולה הוא שכלתן, הגיוני, דייקן וביקורתי מאוד. הוא יעיל, מסור, חרוץ, אוהב לתת שרות, וידוע בנטייתו להתמכר לעבודתו.
מזל בתולה
23.9 – 23.8

יש לציין שהמזל בתולה אשר ייכתב פה הוא רק אב-טיפוס ואם הנכם מזל בתולה זה לא אומר שכל תכונותיכם יופיעו פה, כי לכל אחד מפה אסטרולוגית משלו.

יסוד – אדמה

איכות – משתנה

שליט – כוכב חמה

בן מזל בתולה הוא בעל גישה מעשית ושיטתית.

btola_9.gif

הוא שכלתן, הגיוני, דייקן וביקורתי מאוד. הוא מייחס חשיבות רבה לפרטים ואף הקטנים ביותר, הוא פרפקציוניסט מושבע והשאיפה לשלמות גורמת לו להגיע עד כדי קטנוניות.

הוא נחשב למבקר הגדול של גלגל המזלות, מה שהופך אתו לציני ועוקצני. הוא יעיל, מסור, חרוץ, אוהב לתת שרות, וידוע בנטייתו להתמכר לעבודתו. הוא עובד בדייקנות ובחריצות ושואף לביצוע מושלם של כל מטלה שהציב לעצמו.

בן המזל כבול לחובותיו ולשגרת יומו ולכן הוא נטוה לעיתים לעצבנות וחוסר מנוחה. הוא בררן, צנוע וביישן. לבן מזל בתולה חשוב מאוד הסדר, הניקיון וההיגיינה. הוא טרוד בשמירה על בריאותו ועל תזונה נכונה. אהבתו לסדר, ניקיון והיגיינה עלולה להפוך לעיתים לתכונות כפייתיות.

מגרעות אפשריות:

ביקורתיות ייתר, צרות אופקים, עוקצנות, חוסר בטחון עצמי, קמצנות, צרות אופקים, הקפדה כפייתית על ניקיון ובריאות, תשומת לב מרובה לפרטי פרטים.

כוכב חמה

תכונות חיובית:

שכליות, אינטליגנציה וכושר ביטוי, רצון לדעת, לקלוט מידע וללמוד דברים חדשים, יכולת להעביר מידע הן בכתב והן בעל-פה.

תכונות שליליות:

העברת מידע ללא צורך, פטפטנות, סקרנות, רכלנות, עצבנות, העדר ריכוז, קלות דעת, שטחיות, ערמומיות, אי הגינות, חוסר אופי, דו-פרצופיות, חנופה, שרות שני אדונים. כוכב חמה “רע” עלול לציין, גם פגיע במערכת המוטורית, קשיים בתנועה וקשיי ביטוי.

כוכב חמה מסמל גם:

דברים שקשורים בתקשורת כגון: כתב, דיבור, הוראה, מכתבים ושאר סוגי דואר, טלפון, עיתונות, נסיעות קצרות ואמצעי תעבורה. הוא מסמל גם אנשים צעירים, תלמידים, מורים, עובדי דואר, שליחים, נהגים, מטווחים, סוכנים, סוחרים, עיתונאים וסופרים.

האופי:

לכוכב חמה יש אופי נייטרלי והוא נוהג להיות מושפע מהכוכבים שנמצאים עמו במגע.

שולט על מזל:

תאומים ובתולה.
__________________

המידע מובא באדיבות אתר המיסטיקה מג’יק
________________

ליתר המזלות במדור זה – לחצו כאן
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן