מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

גלגל המזלות

מזל קשת

הם יכולים להפוך למפונקים שאינם יודעים עבודה קשה מהי. אך בכל מקרה, הקשתים הם אנשים כיפים ושמחים שנחמד להיות לצדם.
מזל קשת
תאריך: 23/12 – 23/11

מזל קשת הוא מזל החיפושים, הנדודים, החופש והמרחבים. בני המזל הם טיפוסים שאוהבים ידע ולהוטים לפתוח את האופקים. על אף שיש להם דעות מגובשות על החיים, הם תמיד שמחים לשמוע השקפות עולם שונות משלהם, ומגלים הבנה כלפיהן.

בני המזל יאהבו לצאת למסע פיזי במקומות רחוקים ושונים מסביבתם הטבעית – הם מעונינים להכיר את העולם. המסע הפיזי הוא רק כלי למסע החשוב באמת, המסע הפנימי, שבסופו מקווים הקשתים להבין את משמעות החיים.

kashat_12.gif

כפי שבוודאי הבנתם, הקשתים הם אנשים פילוסופיים בעלי נטייה להרהורים ברומו של עולם. הם אינטלקטואלים, בהירי מחשבה ואובייקטיבים שרואים את התמונה השלמה. בני מזל קשת הם אנשים אצילים ונדיבים שמתייחסים בכבוד ובאדיבות לאנשים.

הם גם אוהבים שמכבדים אותם ומקבלים את דעותיהם. למרות היותם רחבי אופקים, הם יכולים להיות די וכחנים כאשר הם מישהו אינו מסכים איתם.

הקשתים זקוקים למרחבים ולחופש פעולה – מתקשים להתמודד עם מסגרות מגבילות. הקשתים הם אנשים בעלי ביטחון עצמי גבוה, ויש להם סיבה טובה – החיים מיטיבים עמם ומאירים להם פנים.

הקשתים, הם טיפוסים שמחים ובעלי גישה חיובית לחיים. טיפוסים דינמיים ואקטיביים שעוברים במהירות מעניין לעניין. הם נלהבים לצאת להרפתקאות ומסעות עד כי יכולים להיות קצת פזיזים.

בגלל הקלות בה הם משיגים כל דבר, הם יכולים להפוך למפונקים שאינם יודעים עבודה קשה מהי. אך בכל מקרה, הקשתים הם אנשים כיפים ושמחים שנחמד להיות לצדם.

בילוי ופנאי

בתחום הבילוי והפנאי אוהבים הקשתים אתגר והרפתקה. את שניהם ימצאו בספורט אתגרי. הם עוסקים בפעילויות לא שגרתיות (כמו: טיפוס על הרים, חתירה בנהר סוער) כשהעיקרון המנחה אותם הוא אהבת המרחבים והעצמאות שטבועים בהם. בנוסף, הם אוהבים משחקי מחשבה הדורשים מהם להפעיל את מוחם האנליטי.

אהבה

הקשתים יבלו שעות בשיחות נפש עם בני הזוג בגלל סקרנותם ואהבת הידע שלהם. הם אוהבים ליהנות מהחיים ולכן יהיו חביבים ופלרטטנים כלפי בחירי ליבם. מסגרות מחייבות כמו נישואים עלולות לעמוד בסתירה לעצמאות ולחופש, להם זקוקים הקשתים. בחיי האהבה הם אמינים וכנים כלפי בני הזוג.

מפורסמים בני מזל קשת:

שולמית אלוני, דני סנדרסון, טינה טרנר, ג’יין פונדה, ג’ים מוריסון, ג’ימי הנדריקס, שינייד אוקונור, פרנק סינטרה, לודוויג ואן בטהובן, וולט דיסני, וינסטון צ’רצ’יל, וודי אלן, בט מידלר, בראד פיט, קירק דאגלאס, מרק טוויין, אושו.
________________

מוגש באדיבות אתר stars – כי כוכבים לא משקרים
________________

ליתר המזלות במדור זה – לחצו כאן
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן