101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

מינויים במגזר הציבורי

עו”ד אלעד רוזנטל: מנהל היחידה לאכיפה אזרחית בפרקליטות

היחידה לאכיפה אזרחית בפרקליטות המדינה מקדמת הגשת תביעות אזרחיות בשם המדינה ונקיטת הליכי אכיפה אזרחית משולבת כנגד גורמי פשיעה מרכזיים וביחס לתופעות מרכזיות של הפרת חוק ◄ עו"ד רוזנטל (47), נשוי ואב ל-4, בוגר תואר ראשון במשפטים ופילוסופיה ומחזיק בתואר שני במשפטים מהפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית.
0
0
עורך דין אלעד רוזנטל, יהיה מנהל היחידה לאכיפה אזרחית בפרקליטות
 עורך דין אלעד רוזנטל

מנהל היחידה לאכיפה אזרחית בפרקליטות המדינה יהיה עו”ד אלעד רוזנטל, כך נקבע בבחירה שהתקיימה אתמול (ג’) על ידי ועדת המכרזים של נציבות שירות המדינה. חברי הועדה היו; היועצת המשפטית של משרד החינוך, דורית מורג (יו”ר); המשנה לפרקליט המדינה (עניינים אזרחיים), אורית קוטב; היועץ המשפטי של המשרד לשוויון חברתי, סורל הרלב; ונציגת ועד הפרקליטים, רותם יוחנני.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

עו”ד רוזנטל, מכהן כיום כראש תחום בכיר בפרקליטות המדינה, והוא יחליף את עו”ד ישראל בלום, שמונה באחרונה לתפקיד מנהל המחלקה האזרחית בפרקליטות המדינה.

דובר פרקליטות המדינה עו”ד נועם שרביט, מסר לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’ | הסוקר חדשות ואירועים ב’רשויות מקומיות’ כי; אל פרקליטות המדינה הצטרף עו”ד רוזנטל בשנת 2000.

בתפקידו הקודם כיהן כראש יחידת הניהול בפרקליטות המדינה, אותה הקים בשנת 2008.

█  עו”ד רוזנטל, ריכז את כתיבת ’הקוד האתי של הפרקליטות’

בעבר שימש כפרקליט בפרקליטות מחוז ירושלים, בה עסק בליטיגציה מגוונת בתיקים; פליליים, אזרחיים, מינהליים ופיסקאליים.

בתפקידיו שימש עו”ד רוזנטל, בין היתר; כחבר בצוות לגיבוש האסטרטגיה של הפרקליטות האזרחית, חלוקת העבודה בין הפרקליטות לתביעה המשטרתית (תיקון 62 לחוק העונשין), ריכז את כתיבת ’הקוד האתי של הפרקליטות’ ובין השנים; 2010 לשנת 2013, הוביל את הליך הרה-ארגון בפרקליטות המדינה.

עו”ד רוזנטל (בן 47), נשוי ואב לארבעה, בוגר תואר ראשון במשפטים ופילוסופיה ומחזיק בתואר שני במשפטים מהפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית ובין השנים; 2013-2015 היה עמית ב’מכון מנדל למנהיגות חינוכית’ בירושלים.

היחידה לאכיפה אזרחית בפרקליטות המדינה (לשעבר; היחידה לתביעות ומיקור חוץ) היא יחידת מטה אסטרטגית המתמקדת ב-הגנה על נכסי המדינה ועל התקינות השלטונית, באמצעות אכיפה בכלים אזרחיים ומינהליים.

היחידה לאכיפה אזרחית, מקדמת הגשת תביעות אזרחיות בשם המדינה ונקיטת הליכי אכיפה אזרחית משולבת כנגד גורמי פשיעה מרכזיים וביחס לתופעות מרכזיות של הפרת חוק, בהתאם ליעדים שנתיים הנקבעים מראש.
היחידה אף מקדמת תהליכים והליכים חדשניים ותקדימיים, תוך חשיבה פורצת דרך ויצירתית והכל מתוך מטרה להגן באופן אקטיבי ויזום על שלטון החוק, ועל נכסי, כספיו-זכויות המדינה.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן