פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

כסף מדבר כפר סבא מסים

רשות המסים, כפר סבא: מחלקת תיאומי מס’ למשכנה החדש ב’מרכז שרונה’

במסגרת פעולות רשות המסים לשיפור השירות לציבור, עברה המחלקה ל’מרכז שרונה’, שבדרך השרון 12 שבעיר כפר סבא, שם היא שוכנת במשרדים המאפשרים שירות נוח ואולמות קבלת קהל מרווחים יותר. שאר המחלקות ב’רשות המסים’ ימשיכו לפעול במשרד הראשי של פקיד שומה כפר סבא, ברח’ טשרניחובסקי 14.
מנהל רשות המסים, מר משה אשר, ופקידת שומה כפר-סבא, הגב’ פזית קלימן, את משכנה החדש של ’חולייה 17 – מחלקת תיאומי מס
משה אשר, פזית קלימן

בטקס חגיגי שנערך היום (שלישי, י”ד באדר א’ התשע”ו) ב’מרכז שרונה’ בעיר כפר סבא, חנכו מנהל רשות המסים, מר משה אשר, ופקידת שומה כפר-סבא, הגב’ פזית קלימן, את משכנה החדש של ’חולייה 17 – מחלקת תיאומי מס והחזרי מס במשרד מס הכנסה’ בכפר סבא.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

במסגרת פעולות רשות המסים לשיפור השירות לציבור, עברה המחלקה ל’מרכז שרונה’, שבדרך השרון 12 שבעיר כפר סבא, שם היא שוכנת במשרדים המאפשרים שירות נוח ואולמות קבלת קהל מרווחים יותר.

יחידת דוברות והסברה של ’רשות המסים בישראל’, מסרה לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’ | סקירת חדשות ואירועים ב’רשויות מקומיות’ כי; שאר המחלקות ב’רשות המסים’ ימשיכו לפעול במשרד הראשי של פקיד שומה כפר סבא, ברח’ טשרניחובסקי 14.

קבלת הקהל מתבצעת במחלקה בבקרים של ימי; א’, ב’, ד’ ו-ה’, בין השעות; 08:30 ל-13:00 ובנוסף, גם בשעות אחר הצהריים בימים; ב’ ו-ד’, בין השעות; 15:00 ל-18:00.

▼ מספרי הטלפון החדשים ביחידה;

☎ טלפון; 09-7610023

☏ פקס; 076-8093359

הכנסות המדינה מגביית המסים בישראל

הכנסות רשות המסים ברחבי המדינה בשנת 2015, הסתכמו ב-261.7 מיליארדי ₪, לעומת 248.4 מיליארדי ₪ בשנת 2014, גידול ריאלי של 7.1%.

ההכנסות ממסים ישירים הסתכמו בשנת 2015 ב-135.4 מיליארד ₪, לעומת 124.9 מיליארד ₪ בשנת 2014. בשיעורים אחידים, גדלה גביית המסים הישירים בשנת 2015 בשיעור ריאלי של 10.3% לעומת הגבייה בשנת 2014. שיעור זה גבוה באופן ניכר לעומת שיעור הצמיחה של התמ”ג והוא תוצאה של מאמצי הגבייה של רשות המסים.

ההכנסות ממסים עקיפים בשנת 2015, הסתכמו ב-126.4 מיליארד ₪. בניכוי שינויי חקיקה עלו ההכנסות לעומת 2014 בשיעור של 3.9%. באוקטובר 2015, ירד שיעור ה-מע”מ מ-18% ל-17%.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן