"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

אינטרנט

איגוד האינטרנט, הנשים כבשו בסערה; פרופ’ נהון ואנגלברג בר

ועדת הבחירות של איגוד האינטרנט הישראלי (ע"ר), קיבלה לראשונה מהחברה שהפעילה את מערך ההצבעה את תוצאות ההצבעה בקוד כניסה חד פעמי שללא ספק נחשב מרענן, מסקרן והעיקר נהיר ונוח להצבעה ◄ הוועדה, ציינה, כי הבחירות, התקיימו כפי שהוחלט במהלך 24 שעות בין ה-27 בחודש בשעה 12 בצהריים ועד ל-28 בחודש בשעה 12 בצהריים.
איגוד האינטרנט הישראלי, הנשים כבשו בסערה; פרופ’ קרין נהון ובת-שבע אנגלברג בר
פרופסור קרין נהון בחירות לאיגוד האינטרנט, הנשים כבשו בסערה

מפרסום תוצאות רשמיות בבחירות (2015-2016) של איגוד האינטרנט הישראלי שנערכו אתמול והתפרסמו היום (יום שלישי, י"ז טבת, תשע"ו) כבשו הנשים בסערה את צמרת האיגוד; פרופ’ קרין נהון (90%) והגב’ בת-שבע אנגלברג בר (64%) ואחריהן מני לוי (48%).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

ועדת הבחירות איגוד האינטרנט הישראלי, מסרה, כי היא התכנסה היום ה-29בדצמבר 2015 בשעה 14:00 במשרדי איגוד האינטרנט הישראלי (ע"ר) וקיבלהלראשונה מהחברה שהפעילה את מערך ההצבעה את תוצאות ההצבעה באמצעותקוד כניסה חד פעמי שללא ספק נחשב מרענן, מסקרן והעיקר נהיר ונוח להצבעה.

הוועדה, ציינה, כי הבחירות לאיגוד, התקיימו כפי שהוחלט במהלך 24 שעות בין ה-27בחודש בשעה 12 בצהריים ועד ל-28 בחודש בשעה 12 בצהריים.

במהלך תקופת הבחירות לאיגוד האינטרנט הישראלי, יידעה ועדת הבחירות את כל הבוחרים על תהליך הבחירות, כולל ביצוע סימולציה שנמשכה 4 ימים ואפשרה לבוחרים לבחון את מערכת ההצבעה הממוחשבת ולהתנסות בה.

ועדת הבחירות איגוד האינטרנט הישראלי, הדגישה, כי תהליך הבחירות עבר ללא תקלות. להלן סיכום נתוני ההצבעה;

  1. סה"כ המצביעים הינו 106 קולות שהם 51% מסה"כ החברים.
  2. להלן התוצאות;
מקום המועמד/ת מספר קולות אחוז הצבעה
1 פרופ' קרין נהון 96 90%
2 בת-שבע אנגלברג בר 68 64%
3 מני לוי 51 48%
4 עו"ד דור נחמן 49 46%
5 רו"ח אייל דרורי 46 43%
6 יהודה דויטש 41 39%
7 רועי שלומי 40 38%
8 אלי שמואלי 33 31%

באדיבות איגוד האינטרנט הישראלי.
▼ איגוד האינטרנט הישראלי

איגוד האינטרנט הישראלי הינו מרשם השמות הלאומי – בסיומת; il. הוא פועל משנת 1994 כגוף טכנולוגי המוביל תשתיות קריטיות-מרכזיות, לא מסחרי וללא מטרות רווח.האיגוד מנהל קשת רחבה של פעילויות למען הציבור בישראל. ביניהן; תפעול תשתית ה-DNS – בסיומת הלאומית, שמירה על יציבות תשתיות האינטרנט, מאבק בהצעות חוק המאיימות על אופיו הפתוח של האינטרנט הישראלי, אקדמיית אינטרנט פתוחה וחינמית לבעלי העסקים לציבור הרחב, ופעילות למען אינטרנט בטוח והוגן.

איגוד האינטרנט, מנוהל ע"י 9 חברי וועד, המכהנים בהתנדבות, ושם לו למטרה לשמור על מרחב בטוח ומוגן לאינטרנט בישראל ולעיצוב פני השימוש בו כפתוח, נייטרלי ושיוויוני לכל.

חברי הוועד המנהל, מובילים את הניהול האסטרטגי של האיגוד וקביעת המדיניות והמטרות. חברי העמותה הם אלו שבוחרים את הוועד המנהל, בהליך המתקיים מדי שנה, ובהן עומדים לבחירה 3 מתוך 9 חברים, לתקופת כהונה של 3 שנים.

פרטים נוספים, ניתן למצוא באתר איגוד האינטרנט .
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן