פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

אוניברסיטה | מכללה מחול

המרכז האקדמי רופין, תואר עמית כבוד לכ-אוהד נהרין וליזם רוני דואק

המרכז האקדמי רופין, יעניק מחר (שני, בשעה 19:00) ל-32 סטודנטים מצטיינים, שנבחרו מתוך תכניות הלימודים לתואר שני ◄ תואר עמית כבוד לכוריאוגרף אוהד נהרין על הניסיון לאחות את השברים בחברה הישראלית לאחר רצח ראש הממשלה יצחק רבין, באמצעות הקמת עמותת ’ציונות 2000’ וליזם החברתי הפילנתרופ רוני דואק לאות הערכה וכבוד לתרומתו ארוכת השנים לחברה הישראלית.

המרכז האקדמי רופין, יעניק תואר עמית כבוד לכוריאוגרף אוהד נהרין וליזם רוני דואק

המרכז האקדמי רופין, אשר בעמק חפר, יקיים מחר (שני, כ”ה, כסלו, תשע”ו) טקס מצטיינים לסטודנטים בבתי הספר השונים ובתכניות הלימוד השונות, במסגרתו יעניק תוארי ’עמית כבוד’ לכוריאוגרף אוהד נהרין וליזם החברתי רוני דואק. התארים, יוענקו על-ידי נשיאת המרכז האקדמי רופין, הפרופ’ שוש ארד, יו”ר חבר הנאמנים מר אודי אנג’ל, ויו”ר הוועד המנהל מר רענן דינור.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

32 הסטודנטים המצטיינים, נבחרו מתוך תכניות הלימודים לתואר שני mba; ניהול משאבי ים; לוגיסטיקה ומערכות ימיות; הגירה ושילוב חברתי; ופסיכולוגיה קלינית, וכן מתכניות התואר הראשון בהנדסת תעשייה וניהול; הנדסת חשמל ואלקטרוניקה; הנדסת מחשבים; הנדסה רפואית; מדעי הים והסביבה הימית; מדעי ההתנהגות; סיעוד; עבודה סוציאלית; מינהל עסקים; כלכלה וניהול; וכלכלה וחשבונאות.

תארי ’עמית כבוד’ שיוענקו יוענקו, כאמור, יקיים מחר (שני, כ”ה כסליו, תשע”ו) בשעה 19:00, לכוריאוגרף אוהד נהרין ולאיש העסקים והיזם החברתי רוני דואק, להלן נימוקי הענקת אות עמית הכבוד;

▼ כוריאוגרף | אוהד נהרין

אוהד נהרין (נולד ב-22 ביוני 1952) הוא רקדן וכוריאוגרף ישראלי, חתן פרס ישראל לשנת 2005 וחתן פרס א.מ.ת לשנת 2009.

מתוך נימוקי הענקת אות עמית הכבוד לכוריאוגרף אוהד נהרין, נכתב, כי; “לאות הערכה וכבוד לתרומתו ארוכת השנים למחול ולתרבות הישראליים, הן כרקדן בלהקות המובילות בעולם, והן כמנהל האמנותי וככוריאוגרף הראשי של להקת ’בת-שבע’ – שבהנהגתו ארוכת השנים הפכה לאחד ההרכבים האהובים והמוערכים בעולם.

על 40 שנות יצירה חדשנית ובלתי-פוסקת, שבמהלכן יצר עשרות יצירות שהוצגו על כל במה חשובה בעולם; על חיבור המחול לקהלים חדשים הודות לשפה נגישה, מרעננת ומקורית – מבלי להתפשר על הצגת רעיונות מורכבים ומאתגרים.

על הדרך מעוררת ההשראה בגילוי יוצרים צעירים, בטיפוחם ובהובלתם להישגים וירטואוזיים ב-מחול העולמי; על הסקרנות הבלתי-נגמרת ועל הרצון הבלתי-נלאה לבחון את גבולות הגוף, לאתגר את הגבולות הללו, ולחצות אותם בכל פעם מחדש.

על חיבור המחול המודרני בישראל למגמות עכשוויות בעולם, תוך מחויבות מוחלטת למקוריות ולחדשנות; על האוזן הרגישה והקשובה, שיצרה חיבור בלתי-פוסק בין להקת ’בת-שבע’ לבכירי המוזיקאים בישראל.

על הפיכת הריקוד לשפה בינלאומית, המחברת בין אנשים ממדינות ומתרבויות שונות בעזרת שפת הגוף; על תפיסת העולם המגובשת, הרואה בריקוד דרך-חיים ולא מקצוע בלבד, שהודות לה פיתח את ’גאגא’ – שפת תנועה ייחודית המסייעת לריפוי ולחיזוק הגוף עבור אלפי אנשים מהארץ ומהעולם, שאינם רקדנים מקצועיים.

על היותו דוגמא למצוינות, המעוררת בכל פעם מחדש השראה בקרב דורות חדשים של רקדנים, יוצרים וצופים. על כל אלה מקבל
הכוריאוגרף מר אוהד נהרין את תואר עמית כבוד מטעם המרכז האקדמי רופין.

▼ יזם החברתי | רוני דואק

רוני דואק, איש עסקים, יזם חברתי ופילנתרופ, נולד בשנת 1958 בעיר חיפה. הוא ייסד שורה ארוכה של מיזמים חברתיים ביניהם; “ציונות 2000”, “שיתופים” ו”עורו”. מר דואק, שימש כיו”ר הרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול.

מתוך נימוקי הענקת אות עמית הכבוד ליזם החברתי מר דואק, נכתב, כי; “לאות הערכה וכבוד לתרומתו ארוכת השנים לחברה הישראלית על כל רבדיה, תוך גיוס משאבים בלתי-נדלים לחיבור בין מגזרים ולחיזוק הערבות ההדדית וההון החברתי במדינה.

על הסיוע והיוזמה לעולים חדשים ממדינות חבר העמים ומאתיופיה באמצעות עמותת ’אח-שב’, תוך שימת דגש על פיתוח חיי קהילה; על המאבק המתמשך למניעת שימוש בסמים ובאלכוהול במסגרת תוכנית ’אלטרנתיב’, אשר אומצה על-ידי הרשות למלחמה בסמים ועד היום השתתפו בה יותר מ-300 אלף בני-נוער – הצלחת התכנית הובילה את ראש הממשלה למנות את רוני לתפקיד ’ראש הרשות למלחמה בסמים ובאלכוהול’.

על הניסיון לאחות את השברים בחברה הישראלית לאחר רצח ראש הממשלה יצחק רבין, באמצעות הקמת עמותת ’ציונות 2000’ – המקיפה שורה של פרויקטים חברתיים שבמרכזם הרצון לעודד אחריות אישית ומנהיגות בחברה; על הרצון והמאמצים הכבירים לעורר דו-שיח בין כל חלקי החברה – הן בין קבוצות אידיאולוגיות שונות והן בין המגזר העסקי למגזר השלישי – ועל הרצון לקרב בין המרכז והפריפריה באמצעות פרויקטים כמו; ’עיר בשינוי’.

על הרתימה הבלתי-פוסקת של המגזר העסקי לטובת עשייה ותרומה חברתיות, באמצעות פרויקט ’עסקים למען הקהילה’ והרצון המתמיד לסייע לאלה שגורלם שפר עליהם פחות; על עידוד הראייה החברתית במסגרת הפעילות הכלכלית של חברות ותאגידים, והחדרה של שיקולים חברתיים בהעסקת עובדים.

על חיזוק תפיסות המעודדות שיתופי-פעולה בין מגזרים, והתמודדות משותפת עם יוזמות לאומיות דוגמת יוזמת ’5 פי 2’ למצוינות בחינוך המדעי/טכנולוגי ומיזם הבריאות ל’צמצום התמותה מזיהומים בבתי החולים’ – זאת במסגרת ארגון שיתופי שיזם והפועל לקידום תפיסת ’קולקטיב אימפקט’ במיזמים לאומיים, לפתרון בעיות חברתיות מורכבות בישראל.

על האופטימיות הבלתי-נגמרת ועל הרצון ליצור בישראל חברת מופת, המשלבת שאיפה מתמדת למצוינות, עם חמלה ואנושיות – על כל אלה מקבל היזם החברתי ואיש העסקים מר רוני דואק את תואר עמית כבוד מטעם המרכז האקדמי רופין.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן