בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כאן יבנה

יבנה, ממשיכה לדרך חדשה. ראש העיר, קורא לתושבים להיות שותפים בקביעת פיתוחה

עיריית יבנה, מקדמת מזה כשנתיים הכנת תוכנית מתאר חדשה לעיר, אשר תקבע את מדיניות התכנון וכיווני פיתוח העיר לשנים הבאות – עד שנת 2035 ◄ ביום שלישי, 28.10.14, ייערך באולם מתנ"ס גרמנוב, כנס חשיפה בו תוצג תכנית המתאר החדשה, טרם הגשתה לאישור סטטוטורי ברשויות התכנון.
יבנה, ממשיכה לדרך חדשה. ראש העיר, קורא לתושבים להיות שותפים בקביעת פיתוחה
יבנה, ממשיכה לדרך חדשה. ראש העיר, קורא לתושבים להיות שותפים בקביעת פיתוחה

תכנית המתאר החדשה של העיר יבנה, תוצג בכנס חשיפה מייחד לתושבים, בשבוע הבא (יום שלישי, 28.10.14) באולם מתנ"ס גרמנוב בעיר, במהלכו של הכנס תוצג תכנית המתאר החדשה של העיר, טרם הגשתה לאישור סטטוטורי ברשויות התכנון.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מרכיב חשוב בהכנת התוכנית, הינו שיתוף הציבור כאשר בכל שלבי הכנת התוכנית התקיימו מפגשי תושבים, במהלכם הוצגו תוצרי התכנית ע"י ראש העיר, מר צבי גוב-ארי, המשמש כיו"ר צוות ההיגוי של התוכנית וע"י צוות התכנון. התושבים שלקחו חלק במפגשים סיפקו משוב באשר לעמדתם ביחס לתוכנית ואלה היוו בסיס חיוני להתאמה והטמעת הנושאים בתוכנית החדשה.

’תוכנית המתאר החדשה של העיר יבנה’, מתייחסת לכלל ייעודי הקרקע; מגורים, תעסוקה, מסחר, שימושים ציבוריים, שטחים פתוחים ואחרים, ואמורה לקבוע לגביהם הוראות כלליות המנחות את התכנון המפורט. התכנית קשורה למרבית הפעולות שהתושב עושה ביישוב, ובעלת השפעה ישירה על חייו.

התכנית מגדירה, לדוגמא, היכן ימוקם מוסד חינוכי, היכן יפתחו עסקים והיכן אפשר לבנות בתים צמודי-קרקע או רבי-קומות.

מסמכי התוכנית, שהושלמו עד עתה, פורסמו באתר עיריית יבנה והתושבים מוזמנים לעיין בהם לקראת המפגש המסכם.

ראש העיר, מר צבי גוב-ארי, רואה חשיבות רבה בקבלת משוב ציבורי לתוכנית ומזמין את תושבי העיר להיות שותפים בקביעת פיתוחה של העיר; "תכנית המתאר לעיר יבנה, נועדה לאפשר פיתוח מושכל של שטחי היישוב, באמצעות קביעת הגדרות המייעדות את אזורי העיר השונים לתפקודים, איגום משאבים, חיזוק אזורים שונים באמצעות תפקודים שונים שיוכנסו אליהם וכיוון הפיתוח בהתאם לחזון המקום".

"תהליך השיתוף, הינו חלק מתהליך התכנון והוא משולב בו לכל אורכו כאשר המפגשים ייצרו רעיונות וערכים נוספים" – הוסיף ראש עיריית יבנה מר גוב-ארי.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן