"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כאן יבנה

יבנה, ממשיכה לדרך חדשה. ראש העיר, קורא לתושבים להיות שותפים בקביעת פיתוחה

עיריית יבנה, מקדמת מזה כשנתיים הכנת תוכנית מתאר חדשה לעיר, אשר תקבע את מדיניות התכנון וכיווני פיתוח העיר לשנים הבאות – עד שנת 2035 ◄ ביום שלישי, 28.10.14, ייערך באולם מתנ"ס גרמנוב, כנס חשיפה בו תוצג תכנית המתאר החדשה, טרם הגשתה לאישור סטטוטורי ברשויות התכנון.
יבנה, ממשיכה לדרך חדשה. ראש העיר, קורא לתושבים להיות שותפים בקביעת פיתוחה
יבנה, ממשיכה לדרך חדשה. ראש העיר, קורא לתושבים להיות שותפים בקביעת פיתוחה

תכנית המתאר החדשה של העיר יבנה, תוצג בכנס חשיפה מייחד לתושבים, בשבוע הבא (יום שלישי, 28.10.14) באולם מתנ"ס גרמנוב בעיר, במהלכו של הכנס תוצג תכנית המתאר החדשה של העיר, טרם הגשתה לאישור סטטוטורי ברשויות התכנון.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מרכיב חשוב בהכנת התוכנית, הינו שיתוף הציבור כאשר בכל שלבי הכנת התוכנית התקיימו מפגשי תושבים, במהלכם הוצגו תוצרי התכנית ע"י ראש העיר, מר צבי גוב-ארי, המשמש כיו"ר צוות ההיגוי של התוכנית וע"י צוות התכנון. התושבים שלקחו חלק במפגשים סיפקו משוב באשר לעמדתם ביחס לתוכנית ואלה היוו בסיס חיוני להתאמה והטמעת הנושאים בתוכנית החדשה.

’תוכנית המתאר החדשה של העיר יבנה’, מתייחסת לכלל ייעודי הקרקע; מגורים, תעסוקה, מסחר, שימושים ציבוריים, שטחים פתוחים ואחרים, ואמורה לקבוע לגביהם הוראות כלליות המנחות את התכנון המפורט. התכנית קשורה למרבית הפעולות שהתושב עושה ביישוב, ובעלת השפעה ישירה על חייו.

התכנית מגדירה, לדוגמא, היכן ימוקם מוסד חינוכי, היכן יפתחו עסקים והיכן אפשר לבנות בתים צמודי-קרקע או רבי-קומות.

מסמכי התוכנית, שהושלמו עד עתה, פורסמו באתר עיריית יבנה והתושבים מוזמנים לעיין בהם לקראת המפגש המסכם.

ראש העיר, מר צבי גוב-ארי, רואה חשיבות רבה בקבלת משוב ציבורי לתוכנית ומזמין את תושבי העיר להיות שותפים בקביעת פיתוחה של העיר; "תכנית המתאר לעיר יבנה, נועדה לאפשר פיתוח מושכל של שטחי היישוב, באמצעות קביעת הגדרות המייעדות את אזורי העיר השונים לתפקודים, איגום משאבים, חיזוק אזורים שונים באמצעות תפקודים שונים שיוכנסו אליהם וכיוון הפיתוח בהתאם לחזון המקום".

"תהליך השיתוף, הינו חלק מתהליך התכנון והוא משולב בו לכל אורכו כאשר המפגשים ייצרו רעיונות וערכים נוספים" – הוסיף ראש עיריית יבנה מר גוב-ארי.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן