איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

מוזיקה

בית הספר למוסיקה רימון, יקיים לראשונה סדרת קונצרטים פתוחה לקהל הרחב

מדובר בסדרה של קונצרטים של מוסיקה חדשה ועכשווית, במסגרתה ניתן יהיה גם לשמוע מוסיקה של מורי המגמה ושל מלחינים שונים שעשו כיתות אמן לאורך השנים, וכמובן של גדולי המלחינים בהיסטוריה ◄ כרטיסים במחיר היכרות של 20 ₪ ◄ הקונצרט המרכזי, יתקיים ביום חמישי ה-10.4.14, באולם הקונצרטים החדש, רמת השרון.
בית הספר למוסיקה רימון, יקיים לראשונה סדרת קונצרטים פתוחה לקהל הרחב
בית הספר למוסיקה רימון, יקיים לראשונה סדרת קונצרטים פתוחה לקהל הרחב

בית הספר למוסיקה רימון, יקיים בשבוע הבא (יום חמישי, ה- 10.4.14), לראשונה סדרת קונצרטים פתוחה לקהל הרחב בהצגת ה’ביג בנד’ החדש של בית ספר רימון בעיר רמת השרון, אשר כולל 23 נגנים מצטיינים ממגמת הג’אז היוקרתית של רימון, שיופיע בהופעת בכורה.

המיזם המוסיקאלי הוא פרי יוזמה של המנצח, המלחין והפסנתרן ירון גוטפריד, העומד בראש מגמת הלחנה, עיבוד וניצוח ב’בית ספר למוסיקה רימון’, יחד עם הנהלת בית הספר.

זו פעם ראשונה שמתקיימת יוזמה כזו, שמעמידה את בית הספר רימון בשורה אחת עם האקדמיות המובילות בעולם אשר מקיימות מסורת של קונצרטים פתוחים. היוזמה, מנגישה את תרבות המוזיקה הקלאסית לקהל הרחב אשר לא תמיד זוכה להיחשף אליה.

ביה”ס למוסיקה רימון, רמת השרון

מדובר בסדרה של קונצרטים של מוסיקה חדשה ועכשווית, במסגרתה ניתן יהיה גם לשמוע מוסיקה של מורי המגמה ושל מלחינים שונים שעשו כיתות אמן לאורך השנים, וכמובן של גדולי המלחינים בהיסטוריה.

הקונצרט המרכזי, יתקיים ביום חמישי, ה-10.4.14, באולם הקונצרטים החדש (בבניין החדש) של ביה”ס רימון. ברחוב שמואל הנגיד 46, בעיר רמת השרון.

כרטיסים ניתן לרכוש במחיר היכרות של 20 ₪.

הקונצרט הראשון, מתחיל בגדול – בהצגת הביג בנד החדש של בית ספר רימון שכולל 23 נגנים מצטיינים ממגמת הג’אז היוקרתית של רימון, שיופיע בהופעת בכורה.

▼ קונצרט זה, יבוצע גם בשני מועדים נוספים;

● יום ב’ 7.4, בשעה 17:00, באולם “הנרי קראון” בעיר ירושלים, במסגרת סדרת הקונצרטים “אתנחתא”, המשודרת בשידור ישיר ב”קול המוסיקה”.

● יום ה’, 24.4, בשעה 21:00 במוזיאון תל אביב, במסגרת סדרת הקונצרטים “מחוץ לקופסה” בניהולו האמנותי של ירון גוטפריד.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן