מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

פטנטים | המצאות

חקלאים מאוסטרליה פנו ל’איגוד הממציאים הישראלי’ למצוא פתרון לפטריית ה-Eutypa

פטריית ה-Eutypa, מכה בצורה אנושה בגפנים ביבשת אוסטרליה ◄ את ההמצאה, נגד מחלת ה-“מלסקו”, שתוקפת ומייבשת עצי לימון, ישווק ברחבי העולם ’איגוד הממציאים והיזמים הישראלי’, אשר הממציא והמפתח רפי קורן, חבר האיגוד נמנה על חבריו.
חקלאים מאוסטרליה פנו ל’איגוד הממציאים הישראלי’ למצוא פתרון לפטריית ה-Eutypa
חקלאים מאוסטרליה פנו ל’איגוד הממציאים הישראלי’ למצוא פתרון לפטריית ה-Eutypa

חקלאים מאוסטרליה, פנו ל’איגוד הממציאים הישראלי’, בבקשה למצוא פתרון לפטריית ה-Eutypa, המכה בצורה אנושה בגפנים ביבשת אוסטרליה.

יו”ר ’איגוד הממציאים והיזמים הישראלי’, מר ישראל סולודוך, מסר, כי הפניה הגיעה אליו לאחר שהתפרסם באוסטרליה הפתרון שמצא החקלאי הישראלי, וחבר איגוד הממציאים מר רפי קורן, למחלת ’המלסקו’ הפוגעת בפרדסי הלימונים בכל העולם.

קורן, מ-מושב אביגדור, פיתח פתרון מוצלח למטעי הלימונים ברחבי העולם למניעת מחלת ה-“מלסקו”, שתוקפת ומייבשת את עץ הלימון,

מתברר, כי הפטרייה, מתפשטת מהשורשים של עץ הלימון אל הענפים, בדרכה היא פוגעת בצינורות ההובלה של העץ ומייבשת אותם עד לגרימת התייבשותו ומותו של העץ.

פטרייה Eutypa, היא מדבקת, עוברת מעץ לעץ, שתוקפת ומייבשת את עץ הלימון, ועלולה לחסל בכך פרדסי לימון שלמים ברחבי העולם.

את ההמצאה, נגד מחלת ה-“מלסקו”, ישווק ברחבי העולם ’איגוד הממציאים והיזמים הישראלי’. האיגוד, מסייע בחשיפה עולמית להמצאות ישראליות, ובאמצעותו יכולים להיפגש ממציאים ישראליים ומשקיעים מרחבי העולם.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן