פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

כאן עכו

עכו: קובי שמעוני, מונה לתפקיד מבקר עיריית עכו

מר שמעוני, נחשב כבעל ניסיון רב בתחום הביקורת ובעל ידע נרחב בתחום המוניציפאלי. במהלך השנים האחרונות, הוא ליווה וסייע בכל נושא הביקורת בעיריית עכו ◄ ראש העיר מר שמעון לנקרי; “בטוחני, כי לאור השכלתו, וכישוריו יתרום מר שמעוני, רבות לביסוסה וחיזוקה של הביקורת”.
עכו: קובי שמעוני, מונה לתפקיד מבקר עיריית עכו
עכו: קובי שמעוני, מונה לתפקיד מבקר עיריית עכו

ועדת המכרזים של עיריית עכו, בחרה בסוף השבוע שעבר במר קובי שמעוני לתפקיד מבקר העירייה. המכרז לתפקיד פורסם בעקבות מותו הטראגי של מבקר העירייה יוסי דיעי ז”ל , ממחלה קשה.

ועדת המכרזים בעיריית עכו, בחנה תשעה מועמדים אשר התמודדו על תפקיד המבקר, ובחרה במר שמעוני שנמצא הראוי והטוב מבין כולם. נציג משרד הפנים, בוועדה היה מבקר עיריית קריית שמונה, מר אברהם פינטו.

שמעוני (בן 42), הוא בוגר תואר שני בביקורת ציבורית ופנימית מטעם אוניברסיטת חיפה, כיהן ב-7 שנים האחרונות בתפקיד סמנכ”ל משאבי אנוש בעירייה.

מר שמעוני, נחשב כבעל ניסיון רב בתחום הביקורת ובעל ידע נרחב בתחום המוניציפאלי. במהלך השנים האחרונות, הוא ליווה וסייע בכל נושא הביקורת בעיריית עכו.

ראש העיר עכו מר שמעון לנקרי, בירך על המינוי ואמר, כי; “בטוחני, כי לאור השכלתו, וכישוריו יתרום מר שמעוני, רבות לביסוסה וחיזוקה של הביקורת”.

נודע, כי מינויו של קובי שמעוני, לתפקיד מבקר עיריית עכו, יובא לאישור מועצת העיר הקרובה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן