מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

תאונת דרכים

אגף התנועה במשטרת ישראל: ירידה חדה במספר ההרוגים בתאונת הדרכים

אכיפה איכותית של אגף התנועה, לצד הסברה ושת”פ, הובילו להישג: 99 הרוגים פחות בכביש ב-2012 לעומת 2011 ◄ מדיניות האכיפה של ראש אגף התנועה, ניצב ברונו שטיין, לשנת 2012, התבססה על למידה, חשיבה ומחקר שהביאו למסקנה, כי פעילות אגף התנועה צריכה להתמקד בכבישים המסוכנים (“הכבישים האדומים”).
אגף התנועה במשטרת ישראל: ירידה חדה במספר ההרוגים בתאונת הדרכים
אגף התנועה במשטרת ישראל: ירידה חדה במספר ההרוגים בתאונת הדרכים

בשנה האזרחית החולפת (2012), נקבע המאבק בתאונות הדרכים כאחד היעדים המובילים של משטרת ישראל, על ידי מפכ”ל המשטרה, רנ”צ יוחנן דנינו, והשר לביטחון פנים. אגף התנועה במשטרת ישראל, השקיע מאמצים רבים שמטרתם הצלת חיים בכבישים, בסיוע משרד המשפטים, משרד התחבורה, משרד החינוך ומשרד הבריאות. התוצאות, לא איחרו לבוא; בשנת 2012, נרשמה ירידה דרמטית במספר ההרוגים ב’תאונות הדרכים’.

מדיניות האכיפה של ראש אגף התנועה, ניצב ברונו שטיין, לשנת 2012, התבססה על למידה, חשיבה ומחקר שהביאו למסקנה כי פעילות אגף התנועה צריכה להתמקד בכבישים המסוכנים (“הכבישים האדומים”); בעבירות המסכנות חיים (עבירות חמורות ובריונות בכביש); באוכלוסיות הפוגעות והפגיעות; בהסברה ואכיפה במגזר הלא יהודי, תוך שיתוף הרשויות המקומיות.

האכיפה האיכותית והממוקדת, לצד הסברה ושיתוף פעולה עם גופים נוספים, הובילה להישגים מרשימים, מהם עולה, כי; 99 הרוגים פחות לעומת שנת 2011.

מתוכם ירידה של 45 הרוגים בקרב האוכלוסיות הפגיעות, 50 הרוגים פחות בקרב המגזר הלא יהודי, 26 ב”כבישים האדומים”, ובסך הכל ירידה של 4,332 (הרוגים ופצועים) בכבישים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן