קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

תאונת דרכים

אגף התנועה במשטרת ישראל: ירידה חדה במספר ההרוגים בתאונת הדרכים

אכיפה איכותית של אגף התנועה, לצד הסברה ושת"פ, הובילו להישג: 99 הרוגים פחות בכביש ב-2012 לעומת 2011 ◄ מדיניות האכיפה של ראש אגף התנועה, ניצב ברונו שטיין, לשנת 2012, התבססה על למידה, חשיבה ומחקר שהביאו למסקנה, כי פעילות אגף התנועה צריכה להתמקד בכבישים המסוכנים ("הכבישים האדומים").
אגף התנועה במשטרת ישראל: ירידה חדה במספר ההרוגים בתאונת הדרכים
אגף התנועה במשטרת ישראל: ירידה חדה במספר ההרוגים בתאונת הדרכים

בשנה האזרחית החולפת (2012), נקבע המאבק בתאונות הדרכים כאחד היעדים המובילים של משטרת ישראל, על ידי מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יוחנן דנינו, והשר לביטחון פנים. אגף התנועה במשטרת ישראל, השקיע מאמצים רבים שמטרתם הצלת חיים בכבישים, בסיוע משרד המשפטים, משרד התחבורה, משרד החינוך ומשרד הבריאות. התוצאות, לא איחרו לבוא; בשנת 2012, נרשמה ירידה דרמטית במספר ההרוגים ב’תאונות הדרכים’.

מדיניות האכיפה של ראש אגף התנועה, ניצב ברונו שטיין, לשנת 2012, התבססה על למידה, חשיבה ומחקר שהביאו למסקנה כי פעילות אגף התנועה צריכה להתמקד בכבישים המסוכנים ("הכבישים האדומים"); בעבירות המסכנות חיים (עבירות חמורות ובריונות בכביש); באוכלוסיות הפוגעות והפגיעות; בהסברה ואכיפה במגזר הלא יהודי, תוך שיתוף הרשויות המקומיות.

האכיפה האיכותית והממוקדת, לצד הסברה ושיתוף פעולה עם גופים נוספים, הובילה להישגים מרשימים, מהם עולה, כי; 99 הרוגים פחות לעומת שנת 2011.

מתוכם ירידה של 45 הרוגים בקרב האוכלוסיות הפגיעות, 50 הרוגים פחות בקרב המגזר הלא יהודי, 26 ב"כבישים האדומים", ובסך הכל ירידה של 4,332 (הרוגים ופצועים) בכבישים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן