"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

תאונת דרכים

אגף התנועה במשטרת ישראל: ירידה חדה במספר ההרוגים בתאונת הדרכים

אכיפה איכותית של אגף התנועה, לצד הסברה ושת"פ, הובילו להישג: 99 הרוגים פחות בכביש ב-2012 לעומת 2011 ◄ מדיניות האכיפה של ראש אגף התנועה, ניצב ברונו שטיין, לשנת 2012, התבססה על למידה, חשיבה ומחקר שהביאו למסקנה, כי פעילות אגף התנועה צריכה להתמקד בכבישים המסוכנים ("הכבישים האדומים").
אגף התנועה במשטרת ישראל: ירידה חדה במספר ההרוגים בתאונת הדרכים
אגף התנועה במשטרת ישראל: ירידה חדה במספר ההרוגים בתאונת הדרכים

בשנה האזרחית החולפת (2012), נקבע המאבק בתאונות הדרכים כאחד היעדים המובילים של משטרת ישראל, על ידי מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יוחנן דנינו, והשר לביטחון פנים. אגף התנועה במשטרת ישראל, השקיע מאמצים רבים שמטרתם הצלת חיים בכבישים, בסיוע משרד המשפטים, משרד התחבורה, משרד החינוך ומשרד הבריאות. התוצאות, לא איחרו לבוא; בשנת 2012, נרשמה ירידה דרמטית במספר ההרוגים ב’תאונות הדרכים’.

מדיניות האכיפה של ראש אגף התנועה, ניצב ברונו שטיין, לשנת 2012, התבססה על למידה, חשיבה ומחקר שהביאו למסקנה כי פעילות אגף התנועה צריכה להתמקד בכבישים המסוכנים ("הכבישים האדומים"); בעבירות המסכנות חיים (עבירות חמורות ובריונות בכביש); באוכלוסיות הפוגעות והפגיעות; בהסברה ואכיפה במגזר הלא יהודי, תוך שיתוף הרשויות המקומיות.

האכיפה האיכותית והממוקדת, לצד הסברה ושיתוף פעולה עם גופים נוספים, הובילה להישגים מרשימים, מהם עולה, כי; 99 הרוגים פחות לעומת שנת 2011.

מתוכם ירידה של 45 הרוגים בקרב האוכלוסיות הפגיעות, 50 הרוגים פחות בקרב המגזר הלא יהודי, 26 ב"כבישים האדומים", ובסך הכל ירידה של 4,332 (הרוגים ופצועים) בכבישים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן