פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

המכביה ה-19

המכביה 2013, תפתח אירועיה בצעדת ירושלים במופע ראווה עם דגלי 60 מדינות

מעל 60 אופנועני הארלי דוידסון, ירכבו מ’כפר המכביה’ אל צעדת ירושלים עם דגלי 60 המדינות שישתתפו ב”מכביה 2013″ ◄ המסע, יתקיים היום חוה”מ סוכות, 4 באוקטובר 2012, מהשעה 13:45 ◄ אמיר פלד, יו”ר המכביה; “אני גאים לפתוח שנת המכביה באירוע ססגוני בירושלים, בה ייערך טקס הפתיחה של המכביה ה-19 ב-18 ביולי 2013.
המכביה 2013, תפתח אירועיה בצעדת ירושלים במופע ראווה עם דגלי  60 מדינות
צעדת ירושלים: המכביה 2013, תפתח אירועיה במופע ראווה עם דגלי 60 מדינות

המכביה 2013, פותחת את אירועי שנת המכביה, ועושה זאת באירוע ראווה גדול ומרהיב בחול המועד סוכות, ביום צעדת ירושלים. כ-60 אופנועני הארלי דוידסון, יצאו מ’כפר המכביה’ בעיר רמת-גן, כשהם נושאים עימם את דגלי כל המדינות אשר ישתתפו במכביה 2013, וייסעו לעיר ירושלים לפתוח את המצעד החגיגי שיתקיים במרכז הבירה.

מסע האופנוענים, ישחזר את המסע ההיסטורי של רוכבי האופנוענים מלפני 80 שנה שעברו בין הקהילות היהודיות באירופה, כדי להפיץ את הבשורה שעומדת להתקיים המכביה הראשונה ליהודים

האופנוענים, יצאו מכפר המכביה, ויגיעו לבירה ירושלים, דרך כביש 1. המסע, יתקיים היום (חמישי), 4 באוקטובר 2012, החל משעה 13:45. בנוסף, המכביה, תקיים פעילויות ספורטיביות בהפנינג הענק שייערך ב’גן סאקר’ במהלך כל היום.

אמיר פלד, יו”ר המכביה, אמר, כי; “אני גאים לפתוח את שנת המכביה באירוע ססגוני בירושלים, בה ייערך טקס הפתיחה של ’המכביה ה-19’ בתאריך 18 ביולי 2013. במהלך השנה, נפתיע עם שלל אירועים ופעילויות שטרם נראו במטרה לחבר את הישראלים למכביה. מדובר באירוע הספורט השלישי בגודלו בעולם, והשנה ישתתפו במכביה מספר שיא של למעלה מ-8,000 ספורטאים מהארץ והעולם”.

▼ אודות המכביה;

המכביה היא תחרות ספורט רב-ענפית המתקיימת מדי ארבע שנים בישראל בהשתתפות ספורטאים יהודים מכל העולם. ב-18 ביולי 2013, תתקיים המכביה ה-19 שתהיה הגדולה ביותר, בהשתתפות כ-8,000 ספורטאים צעירים מ-64 מדינות שיגיעו לארץ ישראל להתחרות, להכיר ולהיפגש. הבסיס הטמון ברעיון המכביה הוא לקיים ’אולימפיאדה של יהודים’ בארץ-ישראל בה ישתתפו ספורטאים יהודים מכל רחבי העולם.

המכביה, נחשבת לאירוע הספורט הבינלאומי השלישי בגודלו בעולם, אחרי ’האולימפיאדה’, ו’משחקי האוניברסיאדה’. טקס פתיחת המכביה 2013, יתקיים לראשונה בירושלים, והתחרויות יערכו בכל רחבי הארץ. ביולי 2013, מתחברים ל’מכביה’.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן