מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

יופי נעים

ירין שחף, מציע לנשים להחליף את עיפרון העיניים השחור, ולהבליט את הלובן שבעיניים

“זה מעניק מראה נקי, רענן, ממוקד ובעיקר מקפיץ את “הלבן שבעיניים”, מסביר, ומפרט, המאפר ירין שחף; “כאשר העין מוארת בלבן, ניתן לצבוע את העפעף כולו, מבלי להיחשד ביצירת “מהומה” על העפעף, ופתאום, כבר כולם, יסתכלו לך ב”לבן של העיניים”.
ירין שחף, מציע לנשים להחליף את עיפרון העיניים השחור, ולהבליט את הלובן שבעיניים
ירין שחף, מציע לנשים להחליף את עיפרון העיניים השחור, ולהבליט את הלובן שבעיניים

מה דעתכן להחליף את עיפרון העיניים השחור בלבן? שימי לב, כמה שימושים יצירתיים, יש לצבע התמים הזה. המאפר הידוע, ירין שחף, מורה ומנהל בית ספר למקצועות האיפור בעיר תל אביב, מציע טכניקות איפור למסגור העין בעיפרון לבן, אשר “יקפיצו” את הלבן בעיניים…

מראות האיפור לחורף, מבשרים מהפיכה. הסגנון, הפך כבד ומודגש. מצד שני, לא חייבים לשבת 50 דקות מול המראה, כדי להשיג את המראה בכללותו. ניתן לקצר את הדרך ולהקיף את העין ב’עיפרון לבן’ במקום העיפרון השחור הרגיל.

“זה מעניק מראה נקי, רענן, ממוקד ובעיקר מקפיץ את “הלבן שבעיניים”, מסביר, ומפרט, המאפר ירין שחף; “כאשר העין מוארת בלבן, ניתן לצבוע את העפעף כולו, מבלי להיחשד ביצירת “מהומה” על העפעף, ופתאום, כבר כולם, יסתכלו לך ב”לבן של העיניים”.

הנה כמה שימושים יצירתיים לעיפרון תמים זה:

▼ תיחום קן העין הפנימי

● איך; בדיוק כמו בעיפרון שחור, צובעים את קו העין הפנימי בצמוד לקו הריסים.

» התוצאה; העיניים נראות גדולות יותר (הפס הלבן כאילו ממשיך את הלבן של העין).

▼ הדגשת זוויות העיניים

● איך; מדגישים באמצעות העיפרון את הפינה החיצונית, ואת הפינה הפנימית של העין (בצמוד לאף) ומטשטשים.

» התוצאה; נקודות אור ממוקדות – עיניים מוארות.

▼ בסיס למריחת הצללית

● איך; במגע עם העור, העיפרון, מקבל את הטמפרטורה של הגוף. מכסים את כל שטח העפעף, ומעליו מניחים את הצללית (כדאי לבחור צלליות בהירות, ומבריקות).

» התוצאה; צבע הצללית בולט יותר בוהק יותר, ועמיד יותר (העיפרון שומני והוא מקבע את אבקת הצלליות, בנוסף הרקע הלבן מתרגם במדויק את צבע הצללית האמיתי מבלי שייטמע בגוון העור הטבעי).

▼ איליינר לבן

● איך; במקום להשתמש באייליינר המסורתי הכהה, מורחים את העיפרון הלבן בצמוד לקו הריסים העליון. בצמוד אליו, ניתן להוסיף פס עיפרון צבעוני.

» התוצאה; עיניים “מקושטות” ומתוחכמות (האליינר הכהה, יוצר אשליה של כובד על העפעף ומעט “מפיל” את העין כלפי מטה ואילו הלבן, יוצר אפקט של עין “מורמת”).

▼ הדגשת העיפרון השחור בעיפרון לבן

● איך; אחרי שמורחים את העיפרון השחור על קו הריסים, ממסגרים סביב עם עיפרון לבן.

» התוצאה; דאבל אפקט העין “מוארת” במימד נוסף הצללית”.

סיכם ירין שחף, מורה ומנהל בית ספר למקצועות האיפור.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן