איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

מוזיקה

רשות השידור: פסטיבל העוּד הבינלאומי 2011, בטלוויזיה הישראלית בערבית – ערוץ 33

במופע “דואטים פופולאריים בקלאסיקה הערבית”, ישולבו יצירותיהם של; פריד אלאטרש, מוחמד עבד-אלווהאב, עבד-אלחלים חאפז והאחים רחבאני – קלאסיקות של המוסיקה הערבית במאה העשרים, בביצועה של תזמורת תרשיחא למוסיקה ערבית, ובעיבודיו של המלחין, המעבד והמנצח; נסים דקואר ◄ המופע בשידור חי, יום שלישי 15.11.11 בשעה 21:00.
רשות השידור: פסטיבל העוּד הבינלאומי 2011, בטלוויזיה הישראלית בערבית – ערוץ 33
רשות השידור: פסטיבל העוּד הבינלאומי 2011, בטלוויזיה הישראלית בערבית – ערוץ 33

הטלוויזיה הישראלית בשפה הערבית – ערוץ 33, של רשות השידור, תעביר בשידור חי ביום שלישי 15.11.11, בשעה 21:00, את המופע “דואטים פופולאריים בקלאסיקה הערבית”, בביצועה של הזמרת ויולט סלאמה, וסולני תזמורת תרשיחא, שיתקיים במסגרת פסטיבל העוד הבינלאומי ה-12 בתיאטרון ירושלים.

במופע, ישולבו יצירותיהם של; פריד אלאטרש, מוחמד עבד-אלווהאב, עבד-אלחלים חאפז, והאחים רחבאני – קלאסיקות של המוסיקה הערבית במאה העשרים, בביצועה של תזמורת תרשיחא למוסיקה ערבית, ובעיבודיו של המלחין, המעבד והמנצח; נסים דקואר.

העיבודים מציגים דואטים בין התזמורת ומקהלת התזמורת לבין הסולנית ויולט סלאמה, ומדגישים את הרב-קוליות שנוצרת במפגש ואת העושר המוסיקלי שביצירות הקלאסיות.

ויולט סלאמה

תזמורת תרשיחא, הופיעה במיטב אולמות הקונצרטים במדינות ערב, ובכללם בבית האופרה של קהיר.

את המופע “דואטים פופולאריים בקלאסיקה הערבית”, במסגרת ’פסטיבל העוּד הבינלאומי – 2011’, מפיקה: מרב כהן, ועל מלאכת הבימוי יהיה הבמאי; יהודה כהן.

המופע, יועבר בשידור חי בטלוויזיה הישראלית בשפה הערבית – ערוץ 33, ביום שלישי 15.11.11, בשעה 21:00.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן