פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

כאן עכו

עיריית עכו, דורשת ממנהלי תעשיות אלקטרו כימיות, לפרוע חוב הנאמד ביותר מ-63 מיליון ₪

עו”ד פריימן, דורש ממנהלי החברה המיוחדים של חברת תעשיות אלקטרו כימיות, הנמצאת בפירוק, רו”ח גבריאל טרבלסי, ועו”ד צוריאל לביא, להסדיר את חובות החברה כלפי העירייה בתוך שבעה ימים, אחרת ייאלץ לנקוט בכל הצעדים העומדים לרשותו כדין, לרבות אך לא רק, הטלת צו לעיקול כספי התמורה שהתקבלה ממכירת הנכס.
עיריית עכו, דורשת ממנהלי תעשיות אלקטרו כימיות, לפרוע חוב הנאמד ביותר מ-63 מיליון ₪
עיריית עכו, דורשת ממנהלי תעשיות אלקטרו כימיות, לפרוע חוב הנאמד ביותר מ-63 מיליון ₪

עיריית עכו, שלחה השבוע באמצעות עו”ד איתי פריימן, מנהל מחלקת חדלות פרעון ובנקאות ושותף במשרד עורכי הדין רחל בן ארי- אדם פיש ושות’, מכתב התראה למנהלים המיוחדים של חברת תעשיות אלקטרו כימיות הנמצאת בפירוק, רו”ח גבריאל טרבלסי ועו”ד צוריאל לביא בגין חובות ארנונה ומים לעירייה.

חובה של חברת תעשיות אלקטרו כימיות לעיריית עכו, מאז צו הקפאת ההליכים ועד היום, נאמד ביותר מ-63 מיליון ₪ בגין חשבונות מסי ארנונה וחשבונות מים.

מדובר בחובות המפעל, אשר פעל בשטח של כ-430 דונם באזור התעשייה בעיר עכו.

“לאחרונה, נודע למרשתי, כי עוד בחודש מרץ 2011, חתמתם על הסכם למכירת הנכס לחברת קונטק מדיקל ויז’ן בע”מ”, כותב עו”ד פרימן למנהלים המיוחדים של החברה בפירוק; “ההסכם אושר על ידי בית המשפט ביום 3.5.11.

עו”ד איתי פריימן

עו”ד פריימן, ממשיך וכותב, כי; “כעולה מההסכם, אשר מרשתי לא היתה שותפה לו, היה על הקונה לשלם לכם את מלוא התמורה, ולהפקיד ערבויות בנקאיות בידיכם להבטחת חובה של מרשתי. עד למועד זה, ובחלוף שלושה חודשים, לא שולם דבר על ידי הרוכשת או על ידכם”.

עו”ד פריימן, דורש ממנהלי החברה המיוחדים של חברת תעשיות אלקטרו כימיות, הנמצאת בפירוק, רו”ח גבריאל טרבלסי, ועו”ד צוריאל לביא, להסדיר את חובות החברה כלפי עיריית עכו, בתוך שבעה ימים, אחרת ייאלץ לנקוט בכל הצעדים העומדים לרשותו כדין, לרבות אך לא רק, הטלת צו לעיקול כספי התמורה שהתקבלה ממכירת הנכס.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן