איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

מוזיקה

פרס אנגל ליצירת מוסיקה ולמחקר המוסיקה העברית לפרופ’ הירשברג ולמלחינה בן קנז

הזוכים בפרס אנגל (ע”ש המלחין יואל אנגל) ליצירת מוסיקה ולמחקר המוסיקה העברית לשנת 2011, מטעם עיריית תלֿֿאביב-יפו, הם; פרופ’ יהואש הירשברג על מפעל חייו במחקר המוסיקה הישראלית ועל הצלחתו להפוך את המוסיקה הישראלית למושא מחקר בין-לאומי פרס אנגל, מוענק גם למלחינה הילת בן קנז על יצירתה “קונצ’רטו לפסנתר ולאנסמבל”.
פרס אנגל ליצירת מוסיקה ולמחקר המוסיקה העברית לפרופ’ הירשברג ולמלחינה בן קנז
פרס אנגל ליצירת מוסיקה ולמחקר המוסיקה העברית לפרופ’ הירשברג ולמלחינה בן קנז

פרס אנגל ליצירת מוסיקה ולמחקר המוסיקה העברית לשנת 2011, מטעם עיריית תלֿאביב-יפו, יוענק השנה לפרופ’ יהואש הירשברג ולמלחינה הילת בן קנז, כך קבעה החלטת חברי וועדת השופטים, פרופ’ דורית טנאי (יו”ר), פרופ’ זאב דורמן וד”ר רז כהן. נימוקי השופטים במלואם יופיעו בחוברת הפרס.

הפרס, מוענק לפרופ’ יהואש הירשברג על מפעל חייו במחקר המוסיקה הישראלית ועל הצלחתו להפוך את המוסיקה הישראלית למושא מחקר בין-לאומי. עבודתו כוללת מחד, מונוגרפיות על מלחינים מרכזיים של המוסיקה הישראלית, ומאידך היא מתאפיינת ברוחב היריעה ובעיסוק בחתכים היסטוריים וסוציולוגיים מגוונים.

פרס אנגל, מוענק למלחינה הילת בן קנז על יצירתה “קונצ’רטו לפסנתר ולאנסמבל”, המשלבת כתיבה קומפוזיטורית מעולה, מתאפיינת בצבעים ובאפקטים מבלי לוותר על ההבעה המוסיקלית ועל יצירת חוויה רגשית אצל המאזינים.

הפרס, בסך 18,000 ₪, יוענק לזוכים בטקס חגיגי שיערך בנובמבר 2011, במעמד ראש עיריית תל-אביב-יפו, מר רון חולדאי, בהשתתפות חבר השופטים, חתני הפרס וזוכי הפרס משנים קודמות.

עיריית תלֿֿאביב-יפו, מעניקה את הפרס ע”ש המלחין יואל אנגל משנת 1944, אז קבעה, כי הפרס יוענק; “כדי לכבד ולהוקיר את אחד מאבות המוסיקה בארץ ישראל המתחדשת, שעם עלייתו ארצה, ב-1924, השתקע בעיר תל-אביב, וחיבר בה מנגינות לשירים ששרו בכל הארץ וליוו נאמנה את מעשי החלוצים”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן