"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

תאונת דרכים

מד"א, והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, נערכים לחופש הגדול, יתגברו נקודות הזנקה

תגבור נקודות ההזנקה, במהלך הקיץ, נערך כחלק מפרויקט משותף למד"א, ול’רשות הלאומית לבטיחות בדרכים’, והוא נעשה מתוך מטרה להעניק מענה מהיר ויעיל יותר ל’נפגעי תאונות דרכים’ במהלך הקיץ ◄ מנכ"ל מד"א, רמ"ג אלי בין; "עובדי ומתנדבי מד"א, יעשו ככל שביכולתם על מנת להציל חיים, ואני פונה ומבקש מהציבור – סעו בזהירות".
מד
מד"א, והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, נערכים לחופש הגדול, יתגבר נקודות הזנקה במהלך הקיץ

השבוע נפתח (ראשון, 01/07/2011), ב’תאונת פגע-וברח’ במלכהה, שתי משאיות, פגעו בגבר ואישה, בשנות ה-20 לחייהם, אשר ניסו לתקן תקר (פנצ’ר) במכוניתם לצדי הדרך, ליד מחלף יבנה. המשאית הראשונה, שפגעה בבני הזוג, נמלטה. דובר מד"א, זכי הלר, מסר, כי בתאונה נוספת שאירעה בצומת הולץ, בין אוטובוס אגד למיניבוס שהסיע ילדים, הוחשו פראמדיקים של מד"א למקום והעניקו טיפול רפואי לכ-15 מנוסעי האוטובוס והמיניבוס שנפגעו באורח קל בלבד וסובלים משריטות וחבלות יבשות,מפונים לאחר טיפול בשטח.

בסוף השבוע (שישי, 01/07/2011), מסיכום תאונות דרכים יומי, עלה, כי צוותי מד"א, הוזנקו אל 139 תאונות דרכים שאירעו ברחבי הארץ, הן טופלו ע"י אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ של מד"א, מתוך 62 בני אדם, שהיו מעורבים בתאונות הדרכים, לא היו הרוגים, ולא דווח מתוכם על פצועים במצב קשה, אלא 3 פצועים באורח בינוני, ו- 59 פצועים קל.

מבלי כל קשר לעלייה בעקומת התאונות בדרכים ובבית, הודיע, בסוף השבוע, מגן דוד אדום (מד"א), כי יתגבר עם פתיחת עונת הקיץ והיציאה לחופש הגדול את ’נקודות הזנקה’ ברחבי הארץ, במהלך החודשים יולי-אוגוסט.

תגבור נקודות ההזנקה, נערך כחלק מפרויקט משותף למד"א, ול’רשות הלאומית לבטיחות בדרכים’, והוא נעשה מתוך מטרה להעניק מענה מהיר ויעיל יותר ל’נפגעי תאונות דרכים’ במהלך הקיץ.

מנכ"ל מד"א, רמ"ג אלי בין

מדי שנה, עם צאתם של המוני בית ישראל לחופשות ולטיולים, מעלה מד"א את רמת המוכנות שלו לטיפול בנפגעי תאונות דרכים, שמספרן, נוטה להתרבות בתקופה זו של השנה.

מ"מ דובר מד"א, מר זכי הלר, מסר לפורטל "כאן נעים (kanisrael.co.il)", כי בין היתר, יתוגברו בחודשי הקיץ (יולי-אוגוסט), נקודות ההזנקה בצמח שבסמוך ל’כנרת’, מיני ישראל, דרום השרון, יטבתה, צומת שוקת, ונקודות נוספות ברחבי הארץ.

בארגון מד"א, ארגון ההצלה הלאומי של ישראל, וב’רשות הלאומית לבטיחות בדרכים’, החליטו לתגבר את נקודות ההזנקה הסמוכות לנתיבים מרכזיים ולאזורים הומי אדם במהלך הקיץ.

מנכ"ל מד"א, רמ"ג אלי בין, אמר, כי; "מד"א, והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, ישלבו בקיץ הזה, מאמצים על מנת למנוע ולסייע מהר ככל האפשר ל’נפגעי תאונות דרכים’ ברחבי הארץ.

עובדי ומתנדבי מד"א, יעשו ככל שביכולתם על מנת להציל חיים, ואני פונה ומבקש מהציבור- סעו בזהירות". סיכם מנכ"ל מד"א.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן