מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חתומים בלב ישראל

רב סרן עימנואל לוי נפל ביום ד’ בכסלו תשע”א (10.11.2010)

כל החברים אהבו אותו, הבנות אהבו אותו, היו לו המון חברים הוא היה מאד מקובל". הוא היה ילד יפה, גבוה, שיחק כדורסל. בהתחלה הוא לא התגייס ישר לקורס טיס, תחילה שירת כקצין לוחם אבל תמיד רצה לשרת בחיל האוויר".
רב סרן עימנואל לוי נפל ביום ד’ בכסלו תשע”א (10.11.2010)
רב סרן עימנואל לוי נפל ביום ד’ בכסלו תשע”א (10.11.2010)

רב סרן עימנואל לוי בן אהובה ויהודה,נפל ביום ד’ בכסלו תשע”א (10.11.2010). בעת מילוי תפקידו והוא בן 30. הוא הובא למנוחות – בבית העלמין הר-הרצל בירושלים. במהלך טיסת אימון יירוט לילי, באזור מכתש רמון, סמוך לשעה 20:00, עם שלושה מטוסים נוספים, הטייס רב-סרן עמיחי איטקיס, והנווט רב-סרן עמנואל לוי שהיו בגובה של 4,000 מטר לא חשו, כי מטוסם החל לפתע לצלול.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

טייס של מטוס נוסף שהיה באוויר, מיהר ודיווח, כי ראה את כלי הטיס בוער על הקרקע. עם היוודע דבר תאונה ואיבוד הקשר עם המטוס, חשו אל המקום כוחות חילוץ והצלה רבים לסרוק את האזור עד שלבסוף אותרו גופות שני קציני חיל האוויר.

בצהרים, מסר דובר צה”ל, כי מפקד חיל האוויר, האלוף עידו נחושתן, נציגי הרבנות הצבאית, ונציגי בסיס חיל-האוויר ברמון, הגיעו בשעות הצהריים אל אזור ההתרסקות מטוס הקרב מסוג F16I -“סופה במכתש רמון במהלך טיסת אימון ליליתץ

תא”ל נמרוד שפר, אמר,; כי “הצוות שהטיס את מטוס ה”סופה” שהתרסק אמש היה ותיק, מוביל ומנוסה, ואנחנו סמכנו עליו במאה אחוז”.

הנווט רב-סרן עמנואל לוי; “תמיד רצה לשרת בחיל האוויר”, מפקד חיל האוויר, האלוף עידו נחושתן, ביקר גם בביתו של הנווט רב-סרן עמנואל לוי, בעיר מעלה אדומים, וניחם את בני המשפחה הדואבים.

אבשלום, אחיו של עמנואל לוי, תיאר את הפעם האחרונה שנפגש עם אחיו; “הלכנו לגלוש ביחד בים בראשון, האחרון, הוא לימד אותי איך לגלוש.

בשנה האחרונה, הוא התחיל לגלוש, תמיד שמר על כושר, דירה בעיר תל אביב וחברה בשם; גל, במשך חצי שנה. יום אחד בא ואמר לנו שהוא בקורס טיס, לא ידענו את זה לפני”.

חני לוי, אשר הייתה מורתו של הנווט, הוסיפה; “כל החברים אהבו אותו, הבנות אהבו אותו, היו לו המון חברים הוא היה מאד מקובל”. הוא היה ילד יפה, גבוה, שיחק כדורסל. בהתחלה הוא לא התגייס ישר לקורס טיס, תחילה שירת כקצין לוחם אבל תמיד רצה לשרת בחיל האוויר”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן