"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חתומים בלב ישראל

רב סרן עימנואל לוי נפל ביום ד’ בכסלו תשע"א (10.11.2010)

כל החברים אהבו אותו, הבנות אהבו אותו, היו לו המון חברים הוא היה מאד מקובל". הוא היה ילד יפה, גבוה, שיחק כדורסל. בהתחלה הוא לא התגייס ישר לקורס טיס, תחילה שירת כקצין לוחם אבל תמיד רצה לשרת בחיל האוויר".
רב סרן עימנואל לוי נפל ביום ד’ בכסלו תשע”א (10.11.2010)
רב סרן עימנואל לוי נפל ביום ד’ בכסלו תשע”א (10.11.2010)

רב סרן עימנואל לוי בן אהובה ויהודה,נפל ביום ד’ בכסלו תשע"א (10.11.2010). בעת מילוי תפקידו והוא בן 30. הוא הובא למנוחות – בבית העלמין הר-הרצל בירושלים. במהלך טיסת אימון יירוט לילי, באזור מכתש רמון, סמוך לשעה 20:00, עם שלושה מטוסים נוספים, הטייס רב-סרן עמיחי איטקיס, והנווט רב-סרן עמנואל לוי שהיו בגובה של 4,000 מטר לא חשו, כי מטוסם החל לפתע לצלול.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

טייס של מטוס נוסף שהיה באוויר, מיהר ודיווח, כי ראה את כלי הטיס בוער על הקרקע. עם היוודע דבר תאונה ואיבוד הקשר עם המטוס, חשו אל המקום כוחות חילוץ והצלה רבים לסרוק את האזור עד שלבסוף אותרו גופות שני קציני חיל האוויר.

בצהרים, מסר דובר צה"ל, כי מפקד חיל האוויר, האלוף עידו נחושתן, נציגי הרבנות הצבאית, ונציגי בסיס חיל-האוויר ברמון, הגיעו בשעות הצהריים אל אזור ההתרסקות מטוס הקרב מסוג F16I -"סופה במכתש רמון במהלך טיסת אימון ליליתץ

תא"ל נמרוד שפר, אמר,; כי "הצוות שהטיס את מטוס ה"סופה" שהתרסק אמש היה ותיק, מוביל ומנוסה, ואנחנו סמכנו עליו במאה אחוז".

הנווט רב-סרן עמנואל לוי; "תמיד רצה לשרת בחיל האוויר", מפקד חיל האוויר, האלוף עידו נחושתן, ביקר גם בביתו של הנווט רב-סרן עמנואל לוי, בעיר מעלה אדומים, וניחם את בני המשפחה הדואבים.

אבשלום, אחיו של עמנואל לוי, תיאר את הפעם האחרונה שנפגש עם אחיו; "הלכנו לגלוש ביחד בים בראשון, האחרון, הוא לימד אותי איך לגלוש.

בשנה האחרונה, הוא התחיל לגלוש, תמיד שמר על כושר, דירה בעיר תל אביב וחברה בשם; גל, במשך חצי שנה. יום אחד בא ואמר לנו שהוא בקורס טיס, לא ידענו את זה לפני".

חני לוי, אשר הייתה מורתו של הנווט, הוסיפה; "כל החברים אהבו אותו, הבנות אהבו אותו, היו לו המון חברים הוא היה מאד מקובל". הוא היה ילד יפה, גבוה, שיחק כדורסל. בהתחלה הוא לא התגייס ישר לקורס טיס, תחילה שירת כקצין לוחם אבל תמיד רצה לשרת בחיל האוויר".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן