מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

גלגל המזלות

מרקורי בנסיגה במזל בתולה – התקשורת בעקבות כך מתבלבלת

אנחנו נמצאים בתקופה רגישה מאוד שבה הכוכבים עדיין נעים זה מול זה ומביאים לאסונות שונים ולכן, כאשר כוכב התקשורת מרקורי יתחיל בנסיגה, ייתכנו בנוסף למתרחש גם בעיות תקשורת מסוגים שונים.
מרקורי בנסיגה במזל בתולה - התקשורת בעקבות כך מתבלבלת
מרקורי בנסיגה במזל בתולה – התקשורת בעקבות כך מתבלבלת

חוסר הסבלנות הוא הדבר הבולט ביותר כתכונה אנושית בימים אלה וההתנהגות הנלווית לכך עלולה להגביר את הקשיים. הכוכב מארס שנכנס לאחרונה למזל מאזניים, אחראי לתקופה הקשה שחווינו. בבסיסו כוכב זה מביא לעשייה בונה, אך בגלל העובדה שהוא מקבל אנרגיה שלילית מכוכבים אחרים, הרי שהתגובה של הכוכב היא אגרסיה שבין אדם לחברו, אסונות טבע, שריפות ואף מזג האוויר השרבי מושפע ממנו.

רק ב-11 באוגוסט, כוכב מארס יזוז במקצת מהמעלה בה היה בשבועיים הקשים האחרונים ותורגש הקלה, אך כבר מייד יתפוס את מקומו הכוכב מרקורי – והתקשורת, היא זו שצריך להיזהר בה.

באופן רשמי, ייכנס בתאריך ה-18 לחודש זה הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת לנסיגה (רטרו) למשך כשלושה שבועות עד ל-12 בחודש ספטמבר, נושאי תקשורת שוב עומדים להיות בנסיגה בתקופה הקרובה.

הפעם תתרחש הנסיגה במזל בתולה, מי שיחוש אותה במיוחד יהיו האנשים שנולדו בשליש האמצעי של המזלות הבאים: דגים, קשת, תאומים, טלה ודלי.
שאר האנשים יחוו אותה כתוצאה מקשרים עם האנשים במזלות אלו ועל ידי האירועים הקוסמיים.

כבר עכשיו לפני תאריך הנסיגה באופן רשמי ניתן לחוש בהשפעות הנסיגה ולמעשה גם כשבוע לאחר התאריך הרשמי של סיום הנסיגה, עד אשר הדברים יחזרו למסלולם הרגיל.

חשוב ביותר לציין, כי תפקיד הנסיגה הוא להאיר על ידי אירועים שונים בעיות שהיו תמיד, אך בזמן רגיל יש נטייה להתעלם מהן. בתהליך הנסיגה הבעיות שהודחקו או הקלקולים שלא הורגשו יוצאים החוצה.

נהוג להתייחס אל הנסיגה כאל דבר מאוד שלילי. אולם, ההתייחסות הנכונה לנושא, היא להבין, כי הבעיה הייתה כבר קיימת ואילו רק בזמן הנסיגה היא התעצמה ופרצה החוצה בכל עוצמתה.

הבעיות עלולות להיות בנושאי ה’תקשורת’ השונים. פגישות שלא מתקיימות במועדן, בעיות ברכב מסוגים שונים, שיחות טלפון שרוצים לבצע אך אחד מהצדדים לא נמצא, הודעות המתקבלות בצורה שונה משנאמרו או שלא התקבלו בכלל, קלקולים במכשירי תקשורת בבית כמו: טלוויזיה, טלפון, אינטרנט וכו’.

נהוג להזהיר מקנייה של מוצרי התקשורת השונים, כיוון שבזמן זה יש להם נטייה להתקלקל.

בהמשך לשאלה שאני נשאלת שוב ושוב, כיצד לנהוג בזמן נסיגת הכוכב, אני רוצה להדגיש, כי לא כל נסיגה הינה שלילית וכל נסיגה תשפיע בצורה אחרת בהתאם למזל ולמפה האישית של כל אחד.

ישנם אנשים שנולדו כאשר הכוכב מרקורי, נמצא בנסיגה, ואז כמובן שמבחינתם הם חוזרים למצב הטבעי שלהם ולכן, כאשר אתם שומעים על כוכב זה הנמצא בנסיגה חשוב מאוד כי תבדקו את כל מכלול המפה ולא “תיתפסו” לעובדה שהכוכב בנסיגה ותפעלו בהתאם.

אנשים שכן כדאי להם להיזהר בכל מצב של נסיגה, הם האנשים העוסקים ב’תקשורת’ וב’מדיה’ לסוגיה השונים, אלה מכם שנולדו במזלות תאומים ובתולה הנשלטים על ידי כוכב מרקורי וכמובן, אלה מכם שהדיבור הוא עבודתכם ומנת חלקכם היומית….

ולסיכום, כדי למקד את הבעיה הנוצרת בזמן נסיגת מרקורי, ולהביא אותה לפתרון, מומלץ לעשות מפה אישית.

בברכת בשורות טובות.

________

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. כדי לדעת כיצד הדבר משפיע על כל אחד, מומלץ להכין מפה אישית. לתחזית אישית ומפורטת, מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית. אם אתם מעוניינים במפה אסטרולוגית, שלחו מייל , ע”י לחיצה כאן;. הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגב’ שיר-אל כתבו אל – zila@012.net.il, או בטלפונים: 03-9661812, 052-2248626.כדי לדעת כיצד הדבר משפיע על כל אחד, מומלץ להכין מפה אישית.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן