"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כלבים

משרד החקלאות: איבדתם את הכלב – בקרוב יהיה קל ומהיר יותר לאתרו באתר אינטרנט

החל מהיום (01.06.2010), נכנסות לתוקפן התקנות להסדרת ’הפיקוח על כלבים’, הקובעות, כי ב’מרכז הארצי לרישום כלבים’ של השירותים הווטרינרים של משרד החקלאות, ניתן, יהיה למצוא את מספר הטלפון של בעל הכלב – וכך לאתרו ביתר קלות במידה שהכלב אבד.
משרד החקלאות: איבדתם את הכלב – בקרוב יהיה קל ומהיר יותר לאתרו באתר אינטרנט
משרד החקלאות: איבדתם את הכלב – בקרוב יהיה קל ומהיר יותר לאתרו משרד החקלאות: איבדתם את הכלב – בקרוב יהיה קל ומהיר יותר לאתרו באתר אינטרנט

המרכז הארצי לרישום כלבים, המאגד את פרטי כלל הכלבים הרשומים בישראל, נפתח על ידי השירותים הווטרינריים במשרד החקלאות, לפני למעלה מ-5 שנים. מאז הקמתו, מאגד המרכז את פרטיהם של כלל הכלבים הרשומים בישראל. היום (1.6.2010), נכנסת לתוקפה תקנה הקובעת, כי גם מספר הטלפון של בעלי הכלב, יופיע במרכז הרישום, בפרטים הגלויים לעיון הציבור באתר האינטרנט, על מנת לאתרו ביתר קלות ומהירות.

על מנת למנוע מצב בו מספר הטלפון של בעלי הכלב, מופיע בניגוד לרצונו, קובעת התקנה החדשה, כי במהלך השנתיים הקרובות לא יפורסם מספר הטלפון, ובתקופה זו, יכולים בעלי כלבים, לפנות בכתב אל השירותים הווטרינריים במשרד החקלאות, ולבקש להסיר פרט זה ממאגר הנתונים.

פנייה בכתב, ניתן להעביר דרך מייל או פקס, אל מרכז הארצי לרישום כלבים, בהתאם לפרטים המצוינים באתר האינטרנט. מיום פרסום מספרי הטלפון, יוכלו בעלי כלבים, לבקש להסירם מרשימה זו באמצעות פנייה לרופא הווטרינר הרשותי, לפי אזור מגוריהם.

נכון להיום, כולל המרכז מידע אודות כ- 400,000 כלבים. הוא פתוח לעיון הציבור באינטרנט וכולל את הפרטים הבאים; שם מלא וכתובת של בעלי הכלב ופרטים על הכלב, כדוגמת; מתי חוסן נגד כלבת, האם הוא מעוקר או מסורס, מה גילו, האם הוא משתייך לקבוצת הכלבים המסוכנים וכו’. בעקבות תיקון התקנות, יפורסמו גם מספרי הטלפון של בעלי הכלבים במרכז הרישום.

מטרת המרכז, להסדיר את הפיקוח על כלבים במדינת ישראל, וליצור מאגר נתונים אחד, כלל ארצי, הכולל בתוכו פרטים של כל הכלבים הרשומים בישראל, מתוך דאגה לבריאות הציבור ובעלי החיים.

הפרטים המפורסמים במרכז הרישום מאפשרים לציבור, לעמותות למען בעלי חיים ולרשויות הווטרינריות העירוניות לאתר את בעליהם של כלבים משוטטים, שאבדו ולהשיבם לבעליהם.

ב’מרכז הארצי לרישום כלבים’ מידע אודות כ-400,000 כלבים

כמו כן, במקרה של נשיכה או תקיפה, ישנה אפשרות לברר את פרטי הכלב, תוקף רישיונו וחיסונו נגד מחלת הכלבת, לפי פרטי הבעלים.

ועדת הכלכלה של הכנסת, שאישרה תקנה זו, קיבלה את הטיעון, כי האינטרס הציבורי ליצור מאגר מידע אמין ונגיש לציבור מתוך דאגה לבריאותו גובר על אינטרס צנעת הפרט.

דפנה יוריסטה, דוברת משרד החקלאות ופיתוח הכפר, מסרה ל"ירוק נעים | הפורטל הראשון של ישראל", כי מאז הקמת ה’מרכז הארצי לרישום כלבים’, מתקבלות מדי יום כ- 15 הודעות על אובדן או מציאה של כלבים.

מרכז הרישום, מבצע "איחוד משפחות" של כלבים אבודים ובעליהם באמצעות הצלבה של נתונים של כלבים אבודים וכאלה שנמצאו, זאת בנוסף ל"איחודי משפחות" שמתבצעים ישירות לפי המידע שבאתר, מבלי ליצור קשר עם המשרד.

הוספת מספרי הטלפון של הבעלים לצד פרטי הכלבים, תאפשר לאתרם ביתר קלות, במידת הצורך, ובכך למנוע מקרים עצובים של כלבים שאבדו ולא מצליחים לאתר את בעליהם".

בשל העובדה, כי פרטי הכלבים במרכז, נסמכים על נתונים שהתקבלו ממחלקות ווטרינריות של הרשויות והמועצות המקומיות בכל הארץ, הציבור, נקרא להקפיד ולבדוק את נכונות פרטי הכלב שברשותו, ובמקרה של אי דיוק לפנות למחלקה הווטרינרית במקום יישובו, לתיקון הטעות. כמו כן, בכל שינוי בפרטים, מחובתו של בעל הכלב ליידע ולעדכן.

לאתר המרכז הארצי לרישום כלבים
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן