קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

בעולם

"המדור לחיפוש קרובים" ברשת ב’ של ’קול ישראל’ לשרות ממשלת דרום קוריאה

היום חמישי, 13.5.10, תשודר בתוכנית "מדור לחיפוש קרובים", הבקשה והשיחה של העיתונאי ירון אנוש, מגיש התוכנית, עם שגריר דרום קוריאה בישראל, מר מה יאנג-סאם (MA Young-Sam), ברשת ב’ של קול ישראל, בשעה 16:45, באיתור חיילים יהודיים, אשר לחמו במלחמה נגד קוריאה הצפונית

"המדור לחיפוש קרובים" ברשת ב’ של ’קול ישראל’ לשרות ממשלת דרום קוריאה

בקשה יוצאת דופן ללא ספק, נרשמה לאחרונה, אצל אנשי התוכנית הפופלרית "המדור לחיפוש קרובים" ברשת ב’ של "קול ישראל", בהגשתו של ירון אנוש, כאשר ממשלת דרום קוריאה, ביקשה סיוע התוכנית במסע חיפושים לאיתור חיילים…

ייאמר מיד, מדובר באיתור חיילים יהודיים, אשר לחמו במלחמה נגד קוריאה הצפונית והפניה המפתיעה והרשמית, של ממשלת דרום קוריאה, נעשתה במלאת 60 שנה לתחילת המלחמה, וכי כל רצונה של קוריאה, הוא להביע את הוקרתה לפועלם של הלוחמים ואנשי ה’סגל הרפואי’, אשר לחמו לצידם.

כזכור, ניהלה דרום קוריאה, מלחמה עם צפון קוריאה בשנים; 1950-1953, בין אלה שנטלו חלק בלחימה היו גם חיילים יהודים, אשר לחמו במסגרת הכוחות האמריקנים והבריטים, וכן, כוחות האו"ם, לצדה של דרום קוריאה.

היום חמישי, 13.5.10, תשודר בתוכנית "מדור לחיפוש קרובים", הבקשה והשיחה של העיתונאי ירון אנוש, מגיש התוכנית, עם שגריר דרום קוריאה בישראל, מר מה יאנג-סאם (MA Young-Sam), ברשת ב’ של קול ישראל, בשעה 16:45.

השגריר הדרום קוריאני בישראל, אמר בשיחה, כי הם יודעים שבקרב כשני מיליון חיילים זרים, שהגיעו לקוריאה בשנות המלחמה, היו יהודים לא מעטים.

לדבריו, הם מאמינים, כי רבים מאותם חיילים יהודים, עלו במהלך השנים לארץ ישראל, חלקם כאשר התבגרו, ודרך התוכנית הרדיופונית "המדור לחיפוש קרובים" שעליה, שמעו רבות, הם מאמינים, כי יוכלו לאתר רבים מהם.

עוד הוסיף השגריר, מר יאנג-סאם, כי אותם חיילים יהודים שימצאו, יוזמנו לטקס מיוחד, ובו תוענק להם תעודת הוקרה ומדליה על פועלם.

תיבת הטלמסר של המדור; "052-999-0006, הדואר האלקטרוני; Mador2@gmail.com.

התוכנית "המדור לחיפוש קרובים", משודרת בימים א’-ה’, ב-16:45 ברשת ב’, ומספר הפניות אליה הוא 50-120.
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  Add Comment

  Click here to post a comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  דילוג לתוכן