"מוזר, נחמד וטוב": 50 שנה להתנדבות בקיבוצים

התנועה הקיבוצית מציינת 50 שנה להגעת המתנדבים והמתנדבות – אותם צעירים שבאו מחו"ל לעזור בעבודה בקיבוצים ולחוות מקרוב חיים שיתופיים. כתבתו של רובי המרשלג, מתוך חדשות הערב 18.10.18.

פורום כאן נעים

הסטנדאפיסט נדב אבקסיס בהדלקת נרות בכנסת

הסטנדאפיסט נדב אבקסיס בהדלקת נרות חגיגית בטרקלין שאגאל במשכן הכנסת לפני שנתיים 26.12.16. שידורי ערוץ הכנסת - ערוץ 99.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – זוחלים

זוחלים - מדוע הנחשים ויתרו על הרגליים, ההבדל בין נשיפה לשיפה, מטבעונים עושים אהבה, ההצלחה הגדולה של הצפע, והחרדון הקדמון מהערבה. צלם ובמאי: משה אלפרט. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

ארץ נהדרת, ניר וגלי: הדלקת נרות

ארץ נהדרת, ניר וגלי: הדלקת נרות. חנוכה שמייח.

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

מתכון סופגניות אפויות עם מלית ריבה פרווה

מתכון סופגניות אפויות עם מלית ריבה פרווה, צמחוני יותר בריא בקלי קלות

חוזליטו

חוסה חימנס פרננדס (1943), הידוע בשם הבמה חוזליטו (חוסליטו), זמר ספרדי שהתפרסם והצליח בשנות ה-50 וה-60. אחד מילדי הפלא המפורסמים והמצליחים בכל הזמנים. התפרסם בקול סופרן מיוחד במינו. הפופולריות שלו הייתה לא רק במדינות דוברות ספרדית, אלא גם במדינות צפון אירופה ובאגן הים התיכון.

נעים לעקוב אחרי

בעולם

"המדור לחיפוש קרובים" ברשת ב’ של ’קול ישראל’ לשרות ממשלת דרום קוריאה

היום חמישי, 13.5.10, תשודר בתוכנית "מדור לחיפוש קרובים", הבקשה והשיחה של העיתונאי ירון אנוש, מגיש התוכנית, עם שגריר דרום קוריאה בישראל, מר מה יאנג-סאם (MA Young-Sam), ברשת ב’ של קול ישראל, בשעה 16:45, באיתור חיילים יהודיים, אשר לחמו במלחמה נגד קוריאה הצפונית

"המדור לחיפוש קרובים" ברשת ב’ של ’קול ישראל’ לשרות ממשלת דרום קוריאה

בקשה יוצאת דופן ללא ספק, נרשמה לאחרונה, אצל אנשי התוכנית הפופלרית "המדור לחיפוש קרובים" ברשת ב’ של "קול ישראל", בהגשתו של ירון אנוש, כאשר ממשלת דרום קוריאה, ביקשה סיוע התוכנית במסע חיפושים לאיתור חיילים…

ייאמר מיד, מדובר באיתור חיילים יהודיים, אשר לחמו במלחמה נגד קוריאה הצפונית והפניה המפתיעה והרשמית, של ממשלת דרום קוריאה, נעשתה במלאת 60 שנה לתחילת המלחמה, וכי כל רצונה של קוריאה, הוא להביע את הוקרתה לפועלם של הלוחמים ואנשי ה’סגל הרפואי’, אשר לחמו לצידם.

כזכור, ניהלה דרום קוריאה, מלחמה עם צפון קוריאה בשנים; 1950-1953, בין אלה שנטלו חלק בלחימה היו גם חיילים יהודים, אשר לחמו במסגרת הכוחות האמריקנים והבריטים, וכן, כוחות האו"ם, לצדה של דרום קוריאה.

היום חמישי, 13.5.10, תשודר בתוכנית "מדור לחיפוש קרובים", הבקשה והשיחה של העיתונאי ירון אנוש, מגיש התוכנית, עם שגריר דרום קוריאה בישראל, מר מה יאנג-סאם (MA Young-Sam), ברשת ב’ של קול ישראל, בשעה 16:45.

השגריר הדרום קוריאני בישראל, אמר בשיחה, כי הם יודעים שבקרב כשני מיליון חיילים זרים, שהגיעו לקוריאה בשנות המלחמה, היו יהודים לא מעטים.

לדבריו, הם מאמינים, כי רבים מאותם חיילים יהודים, עלו במהלך השנים לארץ ישראל, חלקם כאשר התבגרו, ודרך התוכנית הרדיופונית "המדור לחיפוש קרובים" שעליה, שמעו רבות, הם מאמינים, כי יוכלו לאתר רבים מהם.

עוד הוסיף השגריר, מר יאנג-סאם, כי אותם חיילים יהודים שימצאו, יוזמנו לטקס מיוחד, ובו תוענק להם תעודת הוקרה ומדליה על פועלם.

תיבת הטלמסר של המדור; "052-999-0006, הדואר האלקטרוני; Mador2@gmail.com.

התוכנית "המדור לחיפוש קרובים", משודרת בימים א’-ה’, ב-16:45 ברשת ב’, ומספר הפניות אליה הוא 50-120.
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  Add Comment

  Click here to post a comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  דילוג לתוכן