בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כאן הרצליה

הרצליה, ממתגת את עצמה כעיר בהשקעה של חצי מיליון שקלים

תהליך המיתוג יבוצע ע"י חב’ המיתוג OPEN, שזכתה במכרז עיריית הרצליה והוא צפוי להימשך כשנה ויגדיר תשתית מותג מבודלת וייחודית לעיר ◄ יעל גרמן, ראש העיר: אנו יוצאים לדרך חדשה ומרגשת שמטרתה למממש יחד את חזון העיר באמצעות תהליך המיתוג ושיתוף התושבים
הרצליה, ממתגת את עצמה כעיר בהשקעה של חצי מיליון שקלים
הרצליה, ממתגת את עצמה כעיר בהשקעה של חצי מיליון שקלים

עיריית הרצליה, תחל בימים הקרובים לפעול למיתוגה בתהליך המהווה מהלך ראשון מסוגו שמבצעת העירייה והוא משמעותי לצורך הרכבת זהות עירונית אשר תשמש מקור גאווה לתושביה. בנוסף לתושבים, צפויים להשתתף בתהליך המיתוג גם קהלים נוספים, מתחומי עניין ממוקדים, כדוגמת; נציגי העירייה, חברי מועצת העיר, אנשי רוח, אמנים, נציגי וועדי השכונות ועוד.

במכרז שקיימה עיריית הרצליה לתהליך מיתוג העיר, זכתה חברת המיתוג OPEN, המתמחה בהובלת תהליכי מיתוג בתחומים שונים בארץ ובעולם.

נודע, כי תהליך מיתוג העיר הרצליה, צפוי להימשך יתבצע במספר שלבים הכוללים מחקר, קריא ייטיב ויישום. שלב המחקר הראשוני, ייצא לדרך כבר בימים הקרובים והוא כוללך סקר מקיף בקרב תושבי העיר, שמטרתו להעניק תמונת מצב עדכנית אודות רצונותיהם וצרכיהם של התושבים.

מהלך מיתוג העיר, הינו תהליך רב מימדי המצריך התחשבות בהיסטוריה ובנכסים של העיר מחד, וראייה עתידית; כלכלית, חברתית ופוליטית מאידך. התהליך הינו רב שכבתי ומחייב התוודעות להיבטים שונים של קבוצות האוכלוסייה המגוונות של העיר והמגזרים העסקיים הפועלים בה.

תהליך המיתוג מהווה מהלך ראשון מסוגו שמבצעת העירייה והוא משמעותי לצורך הרכבת זהות עירונית שתשמש מקור גאווה לתושביה. בנוסף לתושבים צפויים להשתתף בתהליך המיתוג גם קהלים נוספים, מתחומי עניין ממוקדים, כדוגמת; נציגי העירייה, חברי מועצת העיר, אנשי רוח, אמנים, נציגי וועדי השכונות ועוד.

יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה; "אנו יוצאים לדרך חדשה ומרגשת שמטרתה למממש יחד את חזון העיר. באמצעות תהליך המיתוג ושיתוף התושבים, אין לי ספק כי הרצליה, תבודל מערים אחרות באיכותה ופעילותה. בנוסף, יעניק המיתוג יתרון להרצליה בתחומי השקעות ממשלתיות ומיזמים עסקיים".

אייל כ"ץ, מנכ"ל OPEN; "אנו שמחים על זכייתנו במכרז. האתגר בתהליך המיתוג של העיר הרצליה, הינו להתחבר לחזון שגובש על ידי העירייה, לחולל מותג שיתמוך ביעדים האסטרטגיים שהוגדרו, וכן ליצור מותג נחשק, עבור התושבים, העובדים בעיר, הנופשים, המשקיעים ומשפחות צעירות המחפשות מקום לבסס בו את עתידם".

אודות Open

OPEN, הוקמה בשנת 2000 ע"י סער פרידמן ועמיתו איל כ"ץ והיא מתמחה בהובלת תהליכי מיתוג בתחומים שונים בארץ ובעולם. החברה הובילה בשנים האחרונות תהליכי מיתוג רבים ומוכרים. בתחום הגיאוגרפי, בולטים: "נמל תל אביב", מיתוג "הנגב והגליל" ומיתוג החופשה בישראל עבור משרד התיירות, תחת הסיסמא; "ישראל חופשת".

בתחומים אחרים בולטים המותגים: רשת AM:PM, רשת מקומוני "העיר", שילב, לוח winwin של "ידיעות אחרונות", "מגנוליה", "הצורפים", מותג האלקטרוניקה הבינלאומי Hisense ועוד עשרות מותגים בתחומים שונים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן