איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

ג'ודו

שתי מדליסטיות אולימפיות מתאמנות עם ג’ודאיות הסגל האולימפי של ישראל

מדובר בג’ודאיות אליס שלזינגר ולירז בן מלך, התאמנות עם האוסטרית קלאודיה הייל שזכתה במדליית כסף במשחקים האולימפיים באתונה 2004 וה-ג’ודוקא הגרמנייה איבונה בוניש (בת 26) שזכתה במדליית זהב במשחקים האולימפיים באתונה 2004
שתי מדליסטיות אולימפיות מתאמנות עם ג’ודאיות הסגל האולימפי של ישראל
שתי מדליסטיות אולימפיות מתאמנות עם גודאיות הסגל האולימפי של ישראל

היסטוריה על מזרן הג’ודו בישראל. שתי מדליסטיות אולימפיות מתאמנות עם ג’ודאיות הסגל האולימפי של ישראל אליס שלזינגר (67 ק”ג) ולירז בן מלך (57 ק”ג), המתכוננות בתקופה זו לאליפות אירופה שתהיה בסוף החודש בטביליסי.

ה-ג’ודוקא (柔道家 ,Judouka) הישראלית שלזינגר, שהשתתפה במשחקים האולימפיים ב-בייג’ין, זכתה במדליית ארד באליפות אירופה ב-2008.

המדליסטיות האולימפיות מאירופה משלבות בארץ חופשה ואימונים. מדובר באוסטרית קלאודיה הייל (בת 26) שזכתה במדליית כסף במשחקים האולימפיים באתונה 2004 ודורגה חמישית בבייג’ין.

הייל היא חניכתו של המאמן האוסטרי הוברט רואר, מאמנה הזר של נבחרת הג’ודו של ישראל.

הייל היא סטודנטית למינהל ספורט ואימון בכיר בווינה בכל ענפי הספורט, עם התמחות בג’ודו.

יחד אתה הגיעה לישראל גם הגרמנייה איבונה בוניש (בת 26) שזכתה במדליית זהב במשחקים האולימפיים באתונה 2004 במשקל 57 ק”ג. בוניש, גם היא סטודנטית למינהל ספורט הלומדת באוניברסיטת קלן.

גילי לוסטיג מנהל היחידה לספורט הישגי של הוועד האולימפי בישראל, אמר; “הג’ודאיות שלנו שלזינגר ובן מלך סופגות מקרוב כבר מספר ימים אווירה מיוחדת כשהן מתאמנות עם ספורטאיות מהדרג האולימפי הבכיר.

אני בטוח שהדבר מדרבן אותן מאד לקראת אליפות אירופה הקרובה. אימונים עם שתי גו’דאיות ברמה הגבוהה הזאת תורמים להן רבות בהרבה מאד מובנים מקצועיים” – סיכם לוסטיג.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן