איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

צל"ש מעורבות בקהילה

התאחדות האולמות וגני האירועים בישראל מצטרפת ל”יום המעשים הטובים” החל היום

יורם יפרח, יו”ר התאחדות האולמות וגני האירועים בישראל, מוסר: “עקב החרפת המיתון בארץ, מדי יום, יחולקו לנזקקים ברחבי הארץ, מוצרי יסוד בסייסים במטרה לאפשר לכל בית בישראל לחגוג את כהלכתו”.
התאחדות האולמות וגני האירועים בישראל מצטרפת ל
התאחדות האולמות וגני האירועים בישראל מצטרפת ל”יום המעשים הטובים” החל היום

התאחדות האולמות וגני האירועים בישראל, מצטרפת ל”יום המעשים הטובים” החל היום, רביעי, ה- 25/03/09 ומציעה סיוע לקראת חג הפסח במוצרי יסוד חיוניים, שיינתנו לנזקקים בכל רחבי הארץ.

לדברי של מר יורם יפרח, יו”ר ההתאחדות, עקב החרפת המיתון בארץ וקשיים כלכליים אליהם נקלעו אזרחים רבים ברחבי הארץ, החליטה ועדת האולמות וגני האירועים בראשותו, להירתם למען אוכלוסיית הנזקקים ברחבי הארץ ולהרחיב את מעגל הסיוע לנזקקים בעיקר לקראת חג הפסח הקרב ובא, כאשר הסיוע יינתן בפריסה ארצית ולא נקודתית בדומה לאופן שפעלו עד היום.

“התאחדות גני האירועים והאולמות” המונה 600 גני אירועים, פועלת מזה שנים למען סיוע לנזקקים במתן מנות חמות מדי יום הניתנות באופן ישיר ע”י האולמות וגני האירועים.

בימים אלה, כאשר המצב הכלכלי בארץ נתון לקשיים וחג הפסח הקרב החלטנו להרחיב את מעגל הסיוע ולספק לנזקקים מלבד מנות חמות שהן חלק בלתי נפרד מפעילות ההתאחדות מצרכי יסוד בסיסיים.

לדברי יו”ר ההתאחדות, מר יורם יפרח; “כמי שדואגים כמעט מדי יום לשמח משפחות באירוע אישי שלהם, אנו רואים בסיוע זה זכות ענקית לשמח אנשים בבית שלהם, לשמוח בחג בבית ולעבור את החג כהלכתו”.

■ על פעילותה זו של “התאחדות האולמות וגני האירועים בישראל” מוענק צל”ש עיתון האינטרנט של כל המדינה כאן נעים – Kan-Naim
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן